Promocja Tankuj Korzyści znowu przedłużona

Toyota Bank po raz kolejny uruchomił swoją sztandarową akcję promocyjną. Promocja Tankuj Korzyści pozwala posiadaczom aut wszystkich producentów uzyskać od 5 do 10 proc. zwrotu wydatków poniesionych na paliwo.

„Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” to autorska promocja Toyota Banku. W jej ramach posiadacze Moto Konta mogą uzyskać zwrot części wydatków na paliwo. Zwrot ten może wynieść od 5 do 10 proc. Jego wysokość jest uzależniona od utrzymania określonej wysokości salda na koncie, oszczędności zgromadzonych w banku, a także od realizacji konkretnej liczby transakcji kartą.

O promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” pisaliśmy na łamach naszego portalu już kilkukrotnie. Akcja ta cieszy się jednak stale rosnącą popularnością, co zachęca bank do uruchamiania jej kolejnych edycji. Nowa potrwa od 1 lutego aż do 31 lipca 2022 r.

Promocja Tankuj Korzyści – warunki

W ramach promocji klienci Toyota Banku mogą uzyskać zwrot 5-10 proc. wszystkich wydatków na tzw. transakcje petrol. Możliwość skorzystania z promocji i wysokość zwrotu uzależnione są od:

  • wysokości średniego miesięcznego salda utrzymywanego na Moto Koncie,
  • poziomu oszczędności na depozytach w Toyota Bank,
  • wartości transakcji wykonanych dedykowaną kartą debetową.

Choć zwrot mogą uzyskać posiadacze wszystkich marek samochodów, właściciele aut Toyota i Lexus mogą liczyć na nieco prostsze zasady udziału w promocji. Atrakcyjniejsze warunki mogą uzyskać również ci klienci, którzy zakupili swoje samochody (lub zakupią je niebawem) z pomocą Toyota Financial Services.

Nowa edycja promocji Tankuj Korzyści zapewnia również dodatkowy bonus w postaci gotówki. Premia za aktywność trafi do tych klientów, którzy w czasie trwania promocji zwiększą poziom swoich oszczędności w banku o co najmniej 10 000 zł, a także będą otrzymywać premię w dowolnej kwocie przez co najmniej pół roku (6 miesięcy). Pod koniec zostanie im przekazany bonus w wysokości 50 zł. Łącznie w czasie trwania całej promocji można zaoszczędzić nawet 350 zł.

Jak skorzystać

Promocja Tankuj Korzyści jest od lat obecna na polskim rynku, stąd wielu konsumentów miało już okazję z niej skorzystać. Aby tego dokonać, wystarczy zarejestrować się w dedykowanej aplikacji mobilnej i przy jej pomocy zeskanować kod Azteq z dowodu rejestracyjnego auta.

Ponadto korzystanie z aplikacji zapewnia klientom dostęp do szeregu innych funkcji. Umożliwia m.in. utrzymywanie stałego i intuicyjnego monitoringu nad kwotami, które przysługują klientowi w ramach zwrotu. W aplikacji można również sprawdzić historię transakcji paliwowych, historię wydatków na stacjach paliw czy warunki pozostałe do osiągnięcia wyższego poziomu bonusów.

Moto Konto to przyjazne narzędzie pozwalające użytkownikom na wejście do świata Toyoty. Oprócz niezwykle przyjaznej konstrukcji, rachunek ten ten pozwala na generowanie realnych korzyści podczas tankowania oraz wygodną obsługę benefitów w dedykowanej do konta aplikacji. Klienci mogą również liczyć na dobrą ofertę depozytową, dzięki czemu w łatwy sposób spełnią warunki do uzyskania zwrotów za tankowanie

– mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password