Tide Software i Tide Mobile ze zmianami w zarządzie

Wraz z początkiem stycznia Tide Software i Tide Mobile przetasowały siły i zmieniły swoje reprezentacje. Nowe zarządy obu spółek zostały wyznaczone przez udziałowców i dotychczasowych prezesów.

1 stycznia na stanowisku Tomasza Michalskiego, dotychczasowego prezesa Tide Software, zasiadł Robert Jarocki. Tomasz Michalski miał duży udział w wyborze swojego następcy, który teraz poprowadzi spółkę w kierunku dalszego rozwoju rozwiązań Tide.

Styczniowa zmiana dotyczy również stanowiska prezesa Tide Mobile. Janusza Pytlaka, który do tej pory pełnił tę funkcję, zastąpił bowiem Przemysław Zawadzki. Dotychczasowy prezes Tide Mobile również miał głos w wyborze swojego następcy.

Cieszę się, że miałem ten ogromny komfort przekazania swojego stanowiska w Zarządzie osobie, którą znam i cenię od lat. Ułatwi mi to pracę w Radzie Nadzorczej, ale przede wszystkim pozwoli skoncentrować się na wyzwaniach związanych z rozwojem nowego biznesu

– komentuje Janusz Pytlak.

Nowy zarząd Tide Software:

  • Robert Jarocki – Prezes Zarządu,
  • Przemysław Zawadzki – Wiceprezes Zarządu.

Reprezentacja: dwóch członków Zarządu działających łącznie.

Nowy zarząd Tide Mobile:

  • Przemysław Zawadzki – Prezes Zarządu,
  • Robert Jarocki – Wiceprezes Zarządu.

Reprezentacja: dwóch członków Zarządu działających łącznie.

Dotychczasowi prezesi nie opuszczają Tide Software i Tide Mobile

Warto dodać, że zarówno Janusz Pytlak, jak i Tomasz Michalski nadal pozostaną w strukturach reprezentowanych przez siebie firm. Będą teraz pełnić nad nimi właścicielski nadzór i zasiadać w Radzie Nadzorczej.

Robert i Przemek byli liderami w swoich działach. Przede wszystkim wykazali się zrozumieniem naszej filozofii prowadzenia spółki i dobrą orientacją co do aktualnych potrzeb Klientów. Dlatego wierzę, że sobie poradzą, a ja będę mógł w całości poświęcić się projektowi Sztucznej Inteligencji. Dotychczasowe wyniki tego projektu są bardzo obiecujące

– mówi Tomasz Michalski.

Tide to marka posiadająca ugruntowaną pozycję na polskim rynku. W jej szeregach zatrudnionych jest około 60 osób, a cała organizacja każdego roku generuje około 100 mln zł przychodu. Tide jest największym dostawcą kompleksowych rozwiązań, które służą do głosowej oraz tekstowej komunikacji biznesowej. Korzysta z nich aż 6 z 10 największych banków w naszym kraju, 8 na 10 największych firm windykacyjnych w Polsce oraz szereg innych znanych i popularnych marek.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password