Awards

Banking Magazine Awards

Założeniem „Banking Magazine Awards” jest zdefiniowanie narzędzi oraz potrzeb wynikających ze współpracy biznesowej instytucji finansowych z firmami dostarczającymi rozwiązań technologicznych, logistycznych czy wspierających codzienną działalności przedsiębiorstw. Od kilku lat i w ciągu kolejnych dekad będziemy obserwować duży trend w kierunku automatyzowania finansowych decyzji i związanych z tym działań. Od systemów płacenia podatków, przez automatyczne oszczędzanie, po lepsze narzędzia zabezpieczające przed przekroczeniem stanu konta – powstanie wiele aplikacji, które pomogą nam wieść bardziej zautomatyzowane życie finansowe.

Jest kilka takich rzeczy, które odróżniają typowy startup od dużej korporacji. Elastyczność, zwinność oraz nieszablonowe i kreatywne działania, na które duzi gracze nieraz nie mogą sobie pozwolić. To sprawia, że ci „mniejsi” potrafią zatrząść nawet najbardziej skostniałymi branżami i wyrwać je ze stagnacji, wprowadzając nowe, fascynujące rozwiązania.

Chcemy przyglądać się dokładnie większości obszarom mającym wpływ na rozwój całego sektora współpracy B2B zwiększającym funkcjonalność oraz użyteczność danych rozwiązań nie tylko pod względem ostatecznego użytkownika, korzystającego z produktu finalnego. Bardzo często nie dostrzegamy bowiem rozwiązań pośrednich, mających kolosalne znaczenie na cały proces usługi.

Wyróżnienia Banking Magazine Awards

Każde wyróżnienie serwisu Banking Magazine wynika z raportu gdzie przy opisanej metodologii wskazujemy i wyróżniamy najlepszą instytucję czy rozwiązanie publikując jednocześnie pełny ranking ocenianych.

Lista raportów oraz wyróżnionych