Jacek Kinecki prezesem PayPro

Jacek Kinecki zastąpił Piotra Kurczewskiego na stanowisku prezesa zarządu marki PayPro, właściciela marki Przelewy24. W ciągu ostatniej dekady Kinecki zdobył bogate doświadczenie na rynku płatności.

Luty 2022 r. przyniósł ogromne zmiany w zarządzie spółki PayPro, do której należy popularna marka Przelewy24. Jej nowym prezesem został Jacek Kinecki, zastępując na tym miejscu dotychczasowego założyciela spółki – Piotra Kurczewskiego.

Jacek Kinecki był już obecny w strukturach marki PayPro, pełniąc w niej funkcję członka zarządu. Swoje doświadczenie w branży zdobywał na różnych stanowiskach menadżerskich przez ostatnią dekadę. Był m.in. Chief Commercial Officerem (CCO) oraz członkiem zarządu w spółkach grupy P24Dotcard, Umożliwiło mu to prowadzenie prac nad wzrostem portfela PayPro.

Kinecki już od dawna obecny jest w polskiej branży e-commerce. Od wielu lat wspiera serwis Przelewy24 w budowaniu stabilnej pozycji wśród polskich operatorów płatności. Teraz ekspert objął stanowisko prezesa PayPro S.A. Zastąpił tym samym Piotra Kurczewskiego, który nie tylko pełnił funkcję prezesa, ale był także założycielem całej firmy.

W skład zarządu PayPro wchodzą też:

  • Michał Bzowy – pełniący funkcję wiceprezesa,
  • Michał Hull – członek zarządu.

Jacek Kinecki wyznaczy nowy kierunek rozwoju

W ramach swojej kariery zawodowej Jacek Kinecki pełnił szereg różnych funkcji. Teraz jego bogate doświadczenie i wysokie kompetencje przyczynią się do dalszego rozwoju właściciela marki Przelewy24. Jako CEO Kinecki będzie odpowiadał za wskazywanie strategicznego kierunku, w jakim powinna rozwijać się firma. Będzie również dbał o utrzymanie dynamicznego wzrostu oraz oferowanie najwyższej jakości usług dla partnerów.

W tej chwili cała marka PayPro posiada trzy biura i zatrudnia ponad 250 specjalistów. Odpowiada na potrzeby zarówno polskich klientów, jak też na potrzeby klientów zagranicznych, którzy operują na rynku cross-border. Marka, która należy do PayPro – Przelewy 24 – pełni natomiast rolę branżowego lidera ze względu na swoją najbardziej kompleksową i elastyczną ofertę w zakresie płatności online w Polsce.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password