Redakcja

 • Magda Kasprzak1 Posts

  Magdalena Kasprzak - Redaktor serwisu Banking Magazine. Posiada szeroką wiedzę sprzedażową, afiliacyjną oraz marketingową. Ze sprzedażą związana od 2000 roku. Z rynkiem finansowym związana od 2004 roku. Absolwentka Technologii Żywności na Uniwersytecie Rolniczym. Wielka fanka Sherlocka Holmesa oraz koszykówki. Każdą wolną chwilę spędza na spacerowaniu, czytaniu kryminałów i nowinek marketingowych.

 • finafXadmin2 Posts

 • Ewelina Drela3 Posts

  Ewelina Drela - dziennikarka i copywriterka z niemałym stażem (14 lat), z zacięciem ekonomicznym. Wiedzę i doświadczenie przekuwa na wciągające teksty, które czyta się z przyjemnością. Z rynkami finansowymi związana od ponad 6 lat. Jej ulubione dziedziny to bankowość i gospodarka w skali makro. Kocha psy, jest właścicielką przeuroczego, czarnego labradora, a każdą wolną chwilę spędza chodząc po górach i jeżdżąc na nartach.

 • Martyna Sarniak99 Posts

  Redaktor serwisów Loan Magazine oraz Banking Magazine, z którymi związana jest od 2013 roku. Absolwentka kierunku publikowanie cyfrowe i sieciowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Uważny obserwator polskiego sektora bankowego oraz całego obszaru rynku consumer finance.

 • Rafał Tomkowicz111 Posts

  Od początku lat 2000-2001 zdobywał swoje doświadczenie z finansami, na przemiennie kierując zespołami sprzedaży (Invest Bank, Provident, Credit Agricole) oraz koordynując działania firm zarządzających wierzytelnościami. Po kilkunastu latach pracy postanowił postawić bardziej na swoim i zaczął swoją przygodę z własnymi projektami. Od 2012 roku z dobrym skutkiem udało mi się stworzyć kilka znaczących marek na rynku pośrednictwa internetowego w zakresie finansów osobistych jak również firmowych. Redaktor prowadzący serwis blizejbiznesu.pl - portal tematyczny poświęcony przedsiębiorczości. Był twórcą serwisu bankingmagazine.pl. Autor wielu publikacji dotyczących finansów osobistych. Na co dzień przedsiębiorca prowadzący spółkę Sfera Finansów, w ramach której tworzy i wydaje serwisy internetowe oraz organizator eventów tematycznych skierowanych do rynku finansowego. Prowadzący uroczyste Gale branżowe oraz konferansjer podczas kongresów finansowych.

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password