Idento – zdalne podpisywanie umów już możliwe

Każdy przedsiębiorca wie, jak ważne jest terminowe podpisywanie i wysyłanie umów. Niedopilnowanie tego rodzaju formalności może wiązać się z negatywnymi konsekwencjami, np. karami finansowymi czy utratą reputacji. Co jednak zrobić, gdy konieczność podpisania umowy zastaje przedsiębiorcę na wakacjach bądź daleko od biura? Dzięki rozwiązaniu Idento to już nie jest problem.

We współczesnym biznesie digitalizacja zyskuje coraz większe znaczenie. Dzięki nowym technologiom możliwe jest na przykład wypełnienie formalnie wiążącego dokumentu we własnym domowym zaciszu. Taką możliwość zapewnia Idento – narzędzie zrealizowane w ramach współpracy z Identt.

Jak działa Idento?

Idento umożliwia m.in. prowadzenie zdalnej rozmowy z doradcą finansowym. W ten sposób klienci w czasie rzeczywistym mogą dopytać o wszelkie warunki, otrzymać ofertę leasingową oraz wyjaśnić wątpliwości, które ich dręczą. Umówienie się na taką rozmowę jest niezwykle proste, bowiem usługa dostępna jest całodobowo. Warto również wspomnieć, że z doradcami można łączyć się zarówno poprzez telefon, jak i przez komputer.

Ponadto Idento zapewnia również możliwość wideoweryfikacji tożsamości. Każdy klient, który chce zawrzeć umowę z leasingodawcą, musi wcześniej okazać ważny dowód osobisty, aby potwierdzić swoją tożsamość. Wideoweryfikacja tożsamości w Idento działa w oparciu o metody biometryczne. W ten sposób EFL jest w stanie błyskawicznie potwierdzić tożsamość klientów, a oni mogą zdalnie podpisywać swoje umowy. Konieczny jest do tego jedynie dowód osobisty, a cały proces wideoweryfikacji zajmuje nie więcej niż 5 minut. Nie wiąże się on z koniecznością pobierania żadnego dodatkowego oprogramowania, bowiem cała procedura odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej.

Idento spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dzięki temu rozwiązaniu podpisywanie umów leasingowych stanie się jeszcze prostsze niż do tej pory. Zdalnie będzie można to zrobić z każdego miejsca na świecie, np. z tarasu własnego domu czy domku w górach.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password