300 zł do wydania w Biedronce od Citibanku

Kolejna edycja ulubionej promocji Citibanku. Za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity można zgarnąć aż 300 zł w formie karty podarunkowej do wydania w Biedronce.

Citibank co jakiś czas uruchamia promocję, która ma zachęcić Polaków do założenia karty kredytowej Citi Simplicity. Zazwyczaj można w ten sposób zyskać nawet kilkaset złotych do wydania na wybrany przez siebie cel. To jedna z najłatwiejszych i najatrakcyjniejszych promocji bankowych na rynku.

Kto może skorzystać z promocji?

Na 300 zł w formie karty podarunkowej do wydania w sklepach marki Biedronka może liczyć każdy nowy klient Citibanku, który założy kartę kredytową i spełni określone warunki. Przez nowego klienta bank rozumie osobę, która nie posiada głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2019 r. Posiadanie np. konta osobistego nie wyklucza zatem z możliwości otrzymania jednorazowej premii.

Kartę kredytową może założyć osoba, która:

  • ma minimum 18 lat,
  • posiada dochód netto w kwocie co najmniej 1200 zł,
  • jest zatrudniona w obecnej firmie od co najmniej 3 miesięcy.

Kartę kredytową może założyć przedsiębiorca, który:

  • jest pełnoletni,
  • prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat,
  • posiada dochód netto w wysokości minimum 2500 zł.

Aby zyskać dodatkowy zastrzyk gotówki na zakupy w Biedronce, trzeba złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji. Należy to uczynić najpóźniej 5 kwietnia 2021 r. W czasie wypełniania wniosku konsument będzie poproszony o przedstawienie dokumentu potwierdzającego dochody. Należy tego dokonać w ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku.

Warunki promocji

Po otrzymaniu karty należy spełnić kilka prostych warunków, aby zdobyć premię. Jeden z nich to zalogowanie się do bankowości internetowej Citibanku lub w aplikacji Citi Mobile. Drugi natomiast to wykonanie płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Samo miejsce i ilość poszczególnych transakcji nie mają żadnego znaczenia, jeśli nie są to tzw. transakcje specjalne.

Bank nałożył na osoby biorące udział w promocji pewne ograniczenia czasowe. Należy zalogować się do bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Z kolei na spełnienie warunku kwotowego klient ma czas do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Warto się jednak z tym pospieszyć, bowiem szybsze wypełnienie warunków oznacza szybsze otrzymanie nagrody!

Ważność karty podarunkowej wynosi pół roku. Klient może ją zużywać stopniowo, dzięki czemu bez przeszkód może nią płacić np. za codzienne drobne zakupy w Biedronce. Informację o przyznaniu vouchera uczestnicy promocji otrzymują poprzez bankowość internetową do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu około dwóch miesięcy dociera do nich także karta podarunkowa w formie e-kodu.

Citi Simplicity – kiedy jest za darmo?

Opłata miesięczna dla posiadaczy karty kredytowej Citi Simplicity wynosi 12 zł, jednak można jej w prosty sposób uniknąć. Zazwyczaj z konieczności poniesienia tego kosztu zwalnia użytkownika wydanie 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym. Dla klientów biorących udział w promocji bank przygotował jednak inne warunki. Wszyscy uczestnicy mogą otrzymywać zwrot opłaty miesięcznej przez cały rok użytkowania karty pod warunkiem, iż w każdym okresie rozliczeniowym wydadzą za jej pomocą co najmniej 300 zł.

Na koniec warto również dodać, że spłata 100 proc. zadłużenia na karcie w wyznaczonym okresie bezodsetkowym sprawia, że klient nie musi ponosić żadnych opłat za obracanie pieniędzmi banku.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password