Lokaty z premią – zyskaj 150 zł od Toyota Banku

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
Lokaty z premią - zyskaj 150 zł od Toyota Banku screen ze strony

Toyota Bank Polska uruchomił niedawno akcję promocyjną pod hasłem Lokaty z premią. W ten sposób bank chce docenić aktywnych posiadaczy konta osobistego. Mogą oni zyskać nawet 150 zł.

Od 23 listopada 2021 r. posiadacze rachunku osobistego w Toyota Bank Polska mają szansę zdobyć premię pieniężną za założenie lokaty. Aż 150 zł trafi do tych klientów banku, którzy założą Lokatę Sprint na 200 dni i Lokatę Plus na 12 miesięcy. Akcja promocyjna Lokaty z premią będzie trwała do 9 stycznia 2022 r. Za jej sprawą bank chce docenić swoich obecnych klientów.

W akcji Lokaty z premią może wziąć udział klient posiadający dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Toyota Banku. Wcześniej musi jednak na stronie banku wyrazić chęć uczestnictwa w promocji. Później pozostaje mu już tylko założyć wybraną lokatę na kwotę, którą wyznacza regulamin. Istotne jest, aby oszczędności wpłacone na lokaty zwiększały saldo depozytów, które dany klient posiada w Toyota Banku.

Premia wyniesie:

  • dla klientów, którzy założyli Lokatę Plus na 12 miesięcy i wpłacili na nią co najmniej 5000 zł – 50 zł,
  • dla klientów, którzy założyli Lokatę Sprint na 200 dni i wpłacili na nią co najmniej 10 000 zł – 100 zł,
  • dla klientów, którzy założyli obie te lokaty – 150 zł.

Otrzymanie bonusów pieniężnych jest związane z koniecznością utrzymania zwiększonego salda depozytów. Brane tu są pod uwagę wszystkie depozyty na kontach oraz lokatach Toyota Banku. Okres, przez który należy utrzymywać zwiększone saldo, został wyszczególniony w regulaminie.

Budowanie relacji z Klientami, a potem dbanie o nie, jest dla nas kluczowe. Nowa akcja promocyjna to kolejne działanie będące właśnie ukłonem w stronę naszych lojalnych i aktywnych Klientów. Reagując na decyzję RPP dot. stóp procentowych, wprowadziliśmy do oferty nową Lokatę Sprint na 200 dni z oprocentowaniem 1,30%, natomiast teraz startujemy z akcją promocyjną, która pozwoli Klientom na jeszcze większy zysk ze zdeponowanych środków poprzez dodatkową premię pieniężną

– mówi Piotr Marszewski, Koordynator ds. Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.

Na koniec warto jeszcze podkreślić, że założenie lokaty z premią to nie jedyna możliwość, aby otrzymać gotówkę od Toyota Banku. Dodatkowe zyski czekają na tych klientów, którzy budują z bankiem długotrwałą relację. Klienci tej instytucji mogą na przykład wziąć udział w stałej promocji „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo”. W ten sposób kierowcy aut wszystkich marek każdego miesiąca mogą uzyskać zwrot za transakcje paliwowe.

Podobne wpisy