Załóż Moto Lokatę i zyskaj nawet 100 zł

Toyota Bank Polska rozpoczął właśnie nową akcję promocyjną pod nazwą „Moto Lokata z premią”. W ramach tej inicjatywy można zyskać dodatkową gotówkę w wysokości do 100 zł.

„Moto Lokata z premią” to nazwa akcji promocyjnej Toyota Bank Polska, która wystartowała 23 lutego 2021 r. Ma ona zachęcić klientów banku do zakładania lokat. Celem akcji jest również docenienie stałych klientów marki, bowiem to właśnie oni mają szansę na otrzymanie dodatkowej gotówki.

Na premię pieniężną mogą liczyć klienci, którzy posiadają aktywne konto osobiste w Toyota Banku. Aby ją otrzymać, muszą założyć Moto Lokatę na 9 miesięcy. Mają na to czas do 26 marca 2021 r.

W promocji mogą wziąć udział posiadacze dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Toyota Banku. Warunkiem jest zgłoszenie swojego uczestnictwa w akcji poprzez formularz dostępny w serwisie internetowym banku na podstronie przeznaczonej promocji.

Po rejestracji należy założyć Moto Lokatę na 9 miesięcy, a następnie wpłacić na nią minimum 10 000 zł. Lokata powinna zwiększyć saldo depozytów posiadanych przez danego klienta w Toyota Banku. Wysokość premii pieniężnej, którą otrzyma dany klient z tytułu założenia Moto Lokaty, zależy natomiast od wysokości zdeponowanych przez niego środków.

Moto Lokata

Moto Lokata założona? Wysokość Twojej premii to:

  • jeśli wpłacisz na lokatę minimum 10 000 zł – 50 zł,
  • jeśli wpłacisz na lokatę minimum 20 000 zł – 75 zł,
  • jeśli wpłacisz na lokatę minimum 30 000 zł – 100 zł.

Klienci, którzy chcą otrzymać premię, muszą liczyć się także z jeszcze jednym warunkiem. Chodzi u o utrzymanie zwiększonego salda depozytów na wszystkich kontach i lokatach w Toyota Banku. Zwiększone saldo należy utrzymywać co najmniej 150 dni od dnia przystąpienia do promocji.

W Toyota Bank regularnie doceniamy naszych Klientów. Akcja promocyjna „Moto Lokata z premią” to kolejny ukłon w ich stronę. Posiadacze konta mogą liczyć na tego typu promocje kilka razy w roku, co pozwala na stosunkowo szybki i gwarantowany zysk w postaci odsetek z założonej lokaty i dodatkowej premii pieniężnej. Poza cyklicznymi akcjami promocyjnymi nasi Klienci mogą zwiększać zyski np. korzystając z naszej sztandarowej promocji „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo”. Pozwala ona uzyskać co miesiąc nawet 10% zwrotu za transakcje paliwowe. Co więcej, z promocji tej mogą korzystać posiadacze aut wszystkich marek. Zachęcamy do otwarcia konta w Toyota Bank, dzięki któremu można oszczędzać w prosty i efektywny sposób

– mówi Piotr Marszewski, Koordynator ds. Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password