„Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” – promocja dla kierowców została przedłużona

Na początku lutego Toyota Bank uruchomił kolejną edycję popularnej promocji „ Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Akcja nagradza klientów, którzy posiadają Moto Konto. Mogą oni zyskać nawet 10 proc. zwrot wydatków na paliwo.

W lutym po raz kolejny wystartowała znana promocja „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. To akcja, dzięki której zmotoryzowani klienci Toyota Banku mogą otrzymać zwrot wydatków poniesionych na zakup paliwa. Akcja premiuje zmotoryzowanych, którzy posiadają lub niebawem założą Moto Konto. Mogą otrzymać od 5 do 10 proc. zwrotu wydatków na paliwo.

Wysokość oferowanego przez bank zwrotu uzależniona jest od:

  • wysokości średniego miesięcznego salda utrzymywanego na Moto Koncie,
  • wysokości oszczędności zgromadzonych w banku,
  • wykonania określonych płatności za pomocą karty,
  • marki posiadanego samochodu.

Moto Konto to rachunek całkowicie bezpłatny dla osób, które spłacają raty za zakup samochodu w Toyota Financial Services. Pozostali klienci, którzy chcieliby prowadzić rachunek za 0 zł, powinni utrzymywać na koncie poziom średniego miesięcznego salda w wysokości 1000 zł lub depozyt w wysokości 2500 zł.

„Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” – korzyści

Promocja „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” cieszy się ogromną popularnością wśród klientów banku. Z tego powodu instytucja postanowiła uruchomić jej kolejną edycję. Tym razem akcja potrwa od 1 lutego do 31 lipca br.

Nowa edycja promocji „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo” opiera się na takich samych zasadach, jak poprzednia. Mogą z niej korzystać kierowcy aut wszystkich marek. Aby przystąpić do promocji, należy zainstalować dedykowaną aplikację mobilną „Tankuj Korzyści” i za jej pomocą zeskanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego swojego samochodu.

Dzięki aplikacji klienci mogą na bieżąco sprawdzać, jakie jeszcze warunki muszą spełnić do otrzymania pieniędzy. Mogą też na bieżąco monitorować wysokość przysługującego im zwrotu i śledzić historię swoich transakcji paliwowych. Dzięki temu zyskają większą świadomość na temat swoich wydatków. Aplikacja pozwala także rejestrować wszelkie koszty związane z utrzymaniem samochodu i zapewnia dostęp do całego wachlarza dodatkowych funkcjonalności.

Kto powinien skorzystać z promocji?

Moto Konto to wyjątkowa oferta na polskim rynku, dedykowana wszystkim posiadaczom samochodów, którzy chcieliby optymalizować koszty zakupu paliwa i równocześnie korzystać z dodatkowych przywilejów. Chcemy zaprosić do świata Toyoty jak najwięcej pasjonatów motoryzacji. Wszyscy klienci, którzy korzystają z naszych usług bankowości mogą liczyć na udogodnienia i bonusy związane z finansowaniem oraz użytkowaniem swoich aut, szczególnie Ci wybierający auta marki Toyota i Lexus

– mówi Piotr Marszewski, Koordynator ds. Marketingu w Toyota Bank Polska.

Przychylniejszym okiem bank patrzy na tych klientów, którzy w Toyota Financial Services sfinansują zakup nowego lub używanego samochodu Toyota bądź Lexus. Mogą oni liczyć na dodatkowe benefity w postaci 600 zł za dołączenie do świata Toyoty/Lexusa. Bank oferuje także zwrot za transakcje paliwowe w wysokości do 30 zł miesięcznie.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password