Złóż wniosek o 500+ i zyskaj gotówkę od banku

Wraz z początkiem lutego pojawiła się możliwość składania wniosków w programie przeznaczonym dla polskich rodzin. Wniosek o 500+ ponownie można wypełnić w serwisie internetowym Millenet.

Od 1 lutego 2021 r. polscy konsumenci mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w ramach programu Rodzina 500+. Wniosek o 500+ zostanie złożony na nowy okres świadczeniowy.

Bank Millennium w swojej działalności stawia na maksymalne ułatwianie życia swoim klientom. Instytucja nie ogranicza się wyłącznie do oferowania różnorodnych produktów i usług bankowych. Zapewnia również możliwość składania różnorodnych wniosków, np. wniosku o subwencje w ramach Tarczy Finansowej 2.0 czy właśnie wniosku o 500+. To już kolejny raz, gdy Bank Millennium oferuje rodzinom możliwość łatwego i szybkiego wypełnienia wniosku przez serwis internetowy Millenet.

Wniosek o 500+ w Millenecie

Złożenie wniosku o 500+ jest konieczne dla zachowania ciągłości wypłaty świadczenia. Polskie rodziny mają czas na dopełnienie tej formalności do 30 kwietnia 2021 r. Warto przypomnieć, że obecnie 500+ przysługuje na każde dziecko do czasu ukończenia przez nie 18. roku życia. Świadczenie jest przyznawane bez względu na wysokość dochodu osiąganego przez rodzinę. 

Aby wypełnić wniosek o 500+ poprzez serwis Banku Millennium, wystarczy zalogować się do swojego profilu. Następnie w zakładce „MilleUrząd” znaleźć odpowiedni formularz i wypełnić puste pola. Bank zapewnia, że cały proces wnioskowania jest szybki i wygodny, a część danych we wniosku uzupełniana jest automatycznie. Potwierdzenie złożenia dokumentu odbywa się poprzez kod SMS lub w aplikacji mobilnej.

Wypełniony wniosek wraz z odpowiednimi załącznikami Bank Millennium przekaże do właściwego urzędu. Dla pewności klient otrzyma potwierdzenie dopełnienia tej formalności na podany przez siebie e-mail. Może również na bieżąco kontrolować stan złożonego wniosku w swoim profilu w Millenecie (sekcja „Wnioski i umowy”).

Premia+ z Kontem 360° Junior

Z okazji ponownego uruchomienia usługi składania wniosków o 500+ przez Millenet Bank Millennium przygotował dla swoich klientów atrakcyjną promocje. Mogą z niej skorzystać rodzice, którzy złożą wniosek o 500+ przez Millenet, a następnie założą swojemu dziecku Konto 360º Junior i dokonają co najmniej jednej płatności kartą, telefonem lub BLIKIEM. Termin na założenie promocyjnego konta upływa 1 marca, natomiast wymaganej płatności należy dokonać do końca miesiąca. Za spełnienie tych warunków klient otrzymuje 50 zł na eKarcie goodie, którą może posłużyć się we wszystkich sklepach w Polsce.

Bank Millennium dla nowych klientów

Niedawno Bank Millennium uruchomił także kolejną promocję, dzięki której można zgarnąć łącznie aż 300 zł. Została przeznaczona dla nowych klientów, którzy założą w banku Konto 360° lub Konto 360° Student. Założenie rachunku i wypełnienie kilku prostych warunków gwarantuje otrzymanie premii w wysokości 200 zł. Dodatkowe 100 zł można otrzymać za złożenie wniosku o 500+ właśnie poprzez Millenet. Warto również dodać, że promocje mogą się sumować, a zatem łącznie można zgarnąć nawet 350 zł.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password