Bon 300 zł do Biedronki za założenie Citi Simplicity

Banki kojarzą się z instytucjami, które często pobierają słone opłaty za swoje usługi. Tymczasem sprytni konsumenci mogą na współpracy z bankiem jeszcze zarobić, np. dzięki założeniu karty kredytowej Citi Simplicity.

Część z Was prawdopodobnie teraz pomyśli, że to ściema, ponieważ żaden bank nie daje niczego za darmo. Tak – nie ma nic za darmo, lecz za zrealizowanie sprecyzowanych warunków naprawdę można otrzymać gotówkę. Większe banki często uruchamiają tego typu promocje, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Na przykład w zamian za założenie rachunku oraz wykonanie 3 płatności kartą można otrzymać bonus w postaci kilkuset złotych na swoje konto. Oznacza to, że możemy otrzymać pieniądze za korzystanie z niezbędnych w codziennym życiu produktów i usług.

Załóż kartę Citi Simplicity i zyskaj 300 zł

W ofercie Citibanku cyklicznie pojawia się promocja dotycząca karty kredytowej Citi Simplicity. To akcja, w której nagroda jest gwarantowana dla wszystkich uczestników. Jest nią bon o wysokości 300 złotych, który można wykorzystać na zakupy w sklepach sieci Biedronka.

Promocja, która ruszyła w styczniu 2021 roku zakłada krótki okres wykluczenia dla tych, którzy już kiedyś posiadali kartę kredytową w tym banku. Uczestnikiem promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki – edycja II” może zostać osoba, która od 1 stycznia 2019 roku nie posiadała karty w Citibanku. Wystarczy do 5 kwietnia 2021 roku złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i w ciągu dziesięciu dni roboczych przekazać bankowi informacje dotyczące swoich dochodów. Bardzo ważne jest, aby wniosek składać przez stronę banku, ponieważ tylko wtedy można wziąć udział w promocji.

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która:

  • ma minimum 18 lat,
  • posiada dochód netto w wysokości 1200 zł,
  • jest zatrudniona w swojej firmie co najmniej od 3 miesięcy.

Warunki promocji

W miesiącu po podpisaniu umowy należy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub przez aplikację Citi Mobile. Dobrą wiadomością dla chętnych jest fakt, że bankowość elektroniczna działa również wtedy, kiedy nie mamy założonego w konta w Citibanku. Wystarczy tylko karta kredytowa, aby z niej korzystać.

Następnie należy wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę min. 1000 zł, czyli po prostu płacić za zakupy swoją nową kartą. W promocji nie będą uwzględniane jedynie płatności szczególne, czyli np. za usługi z zakresu gier i hazardu czy wymiany walut.

Ważne jest, żeby wymaganych płatności dokonać do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Dla przykładu – osoby podpisujące umowę w styczniu mają czas na zalogowanie się w bankowości elektronicznej do końca lutego, a na wydanie 1000 zł do końca kwietnia.

Za wywiązanie się z warunków otrzymają 300 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka. O zdobyciu nagrody zostaną poinformowani za pomocą bankowości elektronicznej. Samą nagrodę otrzymają natomiast w formie e-kodu w ciągu sześćdziesięciu dni od otrzymania wiadomości z informacją o jej przyznaniu.

Karta kredytowa powinna być aktywna do dnia otrzymania nagrody. Nie warto zatem rezygnować z niej na ostatnim etapie, tylko zaczekać do czasu otrzymania bonu. Warto również dodać, że bonu tego będzie można używać wielokrotnie aż do wykorzystania salda o wysokości 300 złotych.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password