Kolejna edycja promocji Toyota Banku. Kierowcy znów zaoszczędzą

Na początku sierpnia ruszyła kolejna edycja popularnej promocji Toyota Banku dla kierowców. „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” to promocja dobrze znana setkom zmotoryzowanych. Dzięki niej mogą otrzymać od 5 do nawet 10 proc. zwrotu wydatków na paliwo.

Wraz z początkiem sierpnia po raz kolejny wystartowała promocja „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Toyota Bank realizuje tę akcję już od kilku lat, dzięki czemu cieszy się ona niemałą renomą wśród konsumentów. Dzięki niej wszyscy zmotoryzowani posiadacze rachunku osobistego Moto Konto mogą otrzymać zwrot wydatków na paliwo. Sięga on nawet 10 proc.

Akcja trwa od 1 sierpnia do 31 stycznia 2022 r. Ostateczna wysokość kwoty zwrotu w kolejnej edycji promocji Toyota Banku dla kierowców uzależniona jest od salda na koncie osobistym, wysokości zgromadzonych przez klienta oszczędności i transakcji wykonywanych kartą. Z promocji mogą jednak skorzystać nie tylko właściciele samochodów marki Toyota, lecz samochodów wszystkich marek.

Zwrot środków za tzw. transakcje petrol to duże ułatwienie – szczególnie w sytuacji, gdy ceny na stacjach paliw biją rekordy. Z tego powodu promocja została uruchomiona po raz kolejny na tych samych warunkach, co jej poprzednia edycja. Klienci mogą w ten sposób uzyskać od 5 proc. do nawet 10 proc. zwrotu za wydatki na paliwo.

Wysokość zwrotu uzależniona jest od:

  • wysokości średniego miesięcznego salda na Moto Koncie,
  • poziomu oszczędności na depozytach w Toyota Banku,
  • wartości transakcji wykonanych dedykowaną kartą debetową.

Chociaż zwrot wydatków na paliwo mogą otrzymać właściciele aut wszystkich marek, posiadacze Lexusów i pojazdów marki Toyota mogą skorzystać z promocji na niego lepszych warunkach. Jeszcze atrakcyjniejszą ofertę Toyota Bank przygotował dla tych klientów, którzy zakupili swoje samochody z pomocą Toyota Financial Services. W ciągu trwania promocji „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo” mogą zaoszczędzić niemal 200 zł. W dodatku nowi klienci mogą także otrzymać dodatkową premię za dołączenie do Toyoty – aż 600 zł.

Moto Konto to doskonała oferta na polskim rynku, dedykowana wszystkim posiadaczom samochodów. Dzięki kolejnemu przedłużeniu promocji, kierowcy aut wszystkich marek, ponownie mogą zaoszczędzić na wydatkach związanych z paliwem. W obecnym okresie, kiedy ceny na stacjach benzynowych dochodzą do rekordowych poziomów, spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania akcją

– mówi Piotr Marszewski, Koordynator ds. Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.

Jak przystąpić do promocji Toyota Bank dla kierowców?

Aby skorzystać z promocji, należy pobrać dedykowaną aplikację „Tankuj Korzyści” i zarejestrować się. Następnie za pomocą telefonu należy zeskanować kod Azteq z dowodu rejestracyjnego samochodu. W aplikacji klient może sprawdzić historię swoich transakcji paliwowych, dotychczasowe wydatki oraz warunki, które pozostały do spełnienia, aby otrzymać wyższy poziom zwrotu. Posiadacze aplikacji zyskują dostęp również do szeregu innych usług, wśród których znajduje się m.in. możliwość sprawdzenia aktualnego salda oraz monitorowania kwot otrzymanych w ramach zwrotu. Aplikacja zapewnia także dostęp do produktów finansowych Toyota Banku, różnorodnych ofert specjalnych i promocji przygotowanych specjalnie dla jej posiadaczy.

Z promocji Toyota Banku dla kierowców mogą skorzystać posiadacze Moto Konta. To rachunek darmowy, jednak pod warunkiem spełnienia kilku prostych wymogów: utrzymania średniego miesięcznego salda w wysokości 1000 zł albo depozytu w wysokości 2500 zł lub spłaty rat za finansowanie auta w Toyota Financial Services.

motokonto warunki

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password