Toyota Financial Services wymienia samochody klientów

Cykliczna wymiana auta przy niższej o 40 proc. racie kredytu? Dzięki Toyota Financial Services to możliwe. Marka wystartowała właśnie z nową kampanią, w której edukuje Polaków i promuje swoje produkty.

Toyota Financial Services w najnowszej kampanii edukacyjnej przedstawia zalety produktów finansowych, które umożliwiają cykliczną wymianę samochodu i gwarantują tzw. ratę balonową. Usługi tego typu są już powszechne na wielu światowych rynkach i cieszą się stale rosnącą popularnością. W naszym kraju cykliczna wymiana auta to nadal nowość, którą zdecydowanie warto przetestować. Teraz dzięki kampanii edukacyjnej Toyota Financial Services polscy konsumenci mogą przekonać się o tym, jak wygląda taka usługa finansowa i jakie korzyści się z nią wiążą.

Toyota Financial Services stawia na innowacje

Produkty Toyota Financial Services zapewniają polskim konsumentom swobodę w zakresie wyboru umowy kredytowej. Do dyspozycji klientów marki jest bowiem aż kilka jej wariantów, spośród których każdy może wybrać ten najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Oferta umożliwia m.in. ograniczenie kosztów wyłącznie do tej części, która wiąże się z utratą wartości samochodu w trakcie jego użytkowania. W ten sposób rata zobowiązania może być nawet o 40 proc. niższa w porównaniu do „standardowego” kredytu.

W dzisiejszych czasach mamy do wyboru coraz to nowsze formy posiadania. Zamiast odtwarzać płyty z naszej kolekcji muzycznej, możemy korzystać z platform streamingowych. Za niewielką opłatą miesięczną mamy wówczas dostęp do nieprzebranego katalogu artystów i utworów. Podobnie jest już także filmami i wieloma innymi usługami. Teraz rozrywkę czerpiemy wprost z Internetu, w abonamencie. To bardzo opłacalna i wygodna forma posiadania. Dlaczego zatem nie mielibyśmy w ten sam sposób cieszyć się autem? Naszym zdaniem produkty finansowe oparte na częściowej spłacie wartości użytkowanego auta to znakomite rozwiązanie, do którego chcemy systematycznie zachęcać naszych klientów

– mówi Bartosz Suchecki, Kierownik Wydziału Rozwoju Produktu i Innowacji w Toyota Financial Services.

Obecnie cykliczna wymiana samochodu oraz finansowanie spłacane za pomocą raty balonowej to już połowa wszystkich umów zawieranych Toyota Financial Services. Dzięki nowej kampanii edukacyjnej ten odsetek może się jeszcze powiększyć.

W ramach promocji idei stojącej za tymi produktami finansowymi, marka uruchomiła specjalną stronę internetową. Zawiera ona informacje o finansowaniu TCM (Trade Cycle Management), a także kalkulator rat kredytowych, który ułatwia obliczenie warunków zobowiązania. Na stronie zamieszczone zostały również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w związku z ratą balonową oraz cykliczną wymianą auta. Równolegle Toyota Financial Services prowadzi także szereg aktywności edukacyjnych, z których część realizowana jest za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Cykliczna wymiana samochodu w praktyce

Produkty finansowe oferowane przez Toyota Financial Services to innowacyjne usługi, które pozwalają uniknąć konieczności spłacania całej wartości samochodu. Klienci muszą uregulować jedynie oszacowaną na wstępie kwotę, jaką w okresie obowiązywania umowy kredytowej dane auto najprawdopodobniej straci na wartości. Z kolei po zakończeniu finansowania będą mogli od razu przesiąść się do kolejnego samochodu prosto z salonu.

Jednym z produktów zapewniających tego typu możliwość jest Kredyt niższych rat. W jego przypadku klienci sami określają wysokość wpłaty własnej. Dzięki wyborze raty balonowej otrzymują także gwarancję niskich kosztów miesięcznych.

Dzięki finansowaniu z cykliczną wymianą samochodu możemy korzystać z coraz to bardziej zaawansowanych osiągnięć technologicznych oraz przyczyniać się do ochrony środowiska – bo każda kolejna generacja Toyoty spełnia jeszcze bardziej restrykcyjne normy spalania i posiada coraz nowszej generacji napędy hybrydowe. Dodatkowo, elastyczne formy finansowania dają nam możliwość bezgotówkowej wymiany samochodu

– wyjaśnia Bartosz Suchecki.

Kredyty z ratą balonową to zobowiązania elastyczne i bardzo wygodne dla kredytobiorcy. Jego spłata nie obciąża nadmiernie portfela nawet w końcowej fazie umowy. Po upływie okresu kredytowania klient może samodzielnie zdecydować, co chce dalej robić. Ma do wyboru trzy rozwiązania.

Opcje zakończenia umowy w Toyota Financial Services:

  • zatrzymanie dotychczasowego samochodu i uregulowanie ostatniej raty w całości,
  • zatrzymanie swojego samochodu i refinansowanie płatności ostatniej raty za pomocą nowej umowy kredytowej,
  • zostawienie dotychczasowego auta w rozliczeniu i wybór nowej Toyoty.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password