Mistrzowski Kredyt Gotówkowy od Santandera teraz na nowych warunkach

Santander Consumer Bank poszerza swoją ofertę dla klientów indywidualnych. Mistrzowski Kredyt Gotówkowy będzie teraz udzielany na nowych, lepszych warunkach. Wzrośnie nie tylko jego maksymalna kwota, ale też okres spłaty.

Z raportu „Polaków portfel własny: nowa normalność” wynika, że nawet co siódmy Polak finansuje większe wydatki przy pomocy kredytu gotówkowego. Po tego typu produkt finansowy sięga aż 14 proc. z nas. Dostrzegając potrzeby konsumentów, Santander Consumer Bank postanowił rozszerzyć swoją ofertę. Jeden z najpopularniejszych produktów tego banku – Mistrzowski Kredyt Gotówkowy – będzie teraz udzielany na lepszych warunkach.

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy to zobowiązanie przeznaczone dla wymagających klientów, którzy posiłkują się kredytem, aby podwyższyć standard swojego życia. Z jego pomocą Santander Consumer Bank chce także wesprzeć osoby z wyższymi aspiracjami, które mają szczególne potrzeby. To właśnie tacy klienci najczęściej sięgają po kredyty wysokokwotowe, które zapewniają im możliwość prowadzenia życia na odpowiednim poziomie.

Według badania przeprowadzonego przez nasz bank w ostatnich miesiącach, co siódmy Polak korzysta z kredytów gotówkowych w celu sfinansowania większych wydatków (14 proc.). Widać, więc że tego typu produkty są potrzebne, a wręcz i pożądane na rynku finansowym. Rozwijając naszą ofertę Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego chcieliśmy dotrzeć do nowego segmentu klientów o wysokich standardach życia, którzy mogliby przeznaczyć otrzymaną kwotę na realizację swoich pragnień

– mówi Ewa Cegielska, Kierownik Zespo-łu Produktów Gotówkowych z Santander Consumer Banku.

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy – teraz pożyczysz więcej

Zmiana warunków, na jakich udzielany jest Mistrzowski Kredyt Gotówkowy, umożliwi kredytobiorcom otrzymanie nawet 100 000 zł na dowolny cel. Dla zapewnienia niskich rat bank wydłużył również maksymalny okres spłaty, który teraz wyniesie aż 96 miesięcy. Tym samym kwota kredytu została podwyższona o 25 proc., natomiast maksymalny czas jego spłaty o 14 proc. Wniosek o kredyt można złożyć poprzez stronę internetową banku, w jego oddziale bądź na infolinii. Czas otrzymania środków wynosi zaledwie 24 godziny od momentu podpisania umowy w placówce Santandera.

Jesteśmy dumni z tego, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy udało nam się wypracować tak konkurencyjną rynkowo ofertę. To wynik ciężkiej pracy naszego doświadczonego zespołu ekspertów, który w najbliższym czasie z pewnością dużo czasu poświęci kwestii dalszych rozszerzeń naszej oferty kredytowej

– komentuje Ewa Cegielska z Santander Consumer Banku.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password