Pożyczka gotówkowa Aion Banku

Aion Bank szturmem wszedł na polski rynek, zdobywając serca setek konsumentów. W ofercie tej instytucji znalazła się m.in. pożyczka gotówkowa Aion Banku, która teraz udzielana jest na nowych, jeszcze korzystniejszych warunkach.

Aion Bank rozpoczął swoją działalność na polskim rynku w sierpniu 2021 r. Od tamtej pory marka nieustannie rozwija swoją ofertę tak, by jak najlepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów. Wśród produktów finansowych banku znajduje się m.in. korzystna pożyczka gotówkowa, która dostępna jest dla wszystkich konsumentów. Teraz zobowiązanie to udzielane jest na nowych warunkach.

Pożyczka gotówkowa Aion Banku – warunki

Pożyczka gotówkowa Aion Banku to zobowiązanie bez prowizji oraz ze stałym oprocentowaniem. Wynosi ono niezmiennie 6,7 proc. (RRSO 6,91%). Warto również podkreślić, że klienci, którzy sięgną po to zobowiązanie, nie muszą się martwić o żadne dodatkowe koszty, np. związane z ubezpieczeniem.

Z pożyczki Aion Banku mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku, jak również osoby, które do tej pory nie miały okazji przetestować usług nowej instytucji. To w pełni cyfrowy produkt finansowy – oznacza to, że proces podejmowania zobowiązania i wypłaty środków odbywa się całkowicie online.

Konkurencyjne warunki finansowania są zbudowane na prostej i uczciwej ofercie – brak prowizji i stałe oprocentowanie, które nie ulegnie zmianie przez cały okres kredytowania. Co więcej, dostępność oferty nie jest zależna od formy zatrudnienia czy branży w jakiej pracuje aplikujący, jego źródła dochodu czy wnioskowanej kwoty pożyczki. Dlatego z finansowania mogą skorzystać również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą czy freelancerzy

– podkreśla Jan Warmus, Initiative Owner Retail Loans Poland.

Cyfrowo, czyli na wyciągnięcie ręki

Aion Bank to nowa instytucja na polskim rynku finansowym. Bank chce podbić serca Polaków za sprawą swojej cyfrowej oferty. Każdy z oferowanych przez Aion Bank produktów jest bowiem dostępny całkowicie zdalnie. Oznacza to, że można się o niego ubiegać z wygodnego zacisza własnego domu lub z innego, dowolnego miejsca. Sama weryfikacja tożsamości odbywa się mobilnie za pośrednictwem smartfona.

Czas oczekiwania na wypłatę środków pozyskanych w ramach pożyczki gotówkowej Aion Banku wynosi zaledwie pół godziny. Ubiegający się o to zobowiązanie mogą pożyczyć nawet do 90 000 zł. Maksymalny okres spłaty został natomiast wydłużony do 96 miesięcy. Aby zaaplikować o pożyczkę, należy wypełnić cyfrowy wniosek na stronie internetowej banku. Wkrótce potem potencjalny klient otrzymuje decyzję kredytową.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password