Aion Bank – inwestuj, oszczędzaj nawet za darmo w nowym banku na abonament już od dzisiaj!

Tradycyjne banki dorabiają się niemałej i niebanalnej konkurencji. Nielimitowana bankowość to nowy standard usług bankowych, który już dziś wkracza w nasze skromne konsumenckie progi. Czemu akurat dzisiaj? Bo dzisiaj swoją działalność rozpoczyna nowy Aion Bank

Jaki będzie nowy Aion Bank? Na pewno wkraczamy w nową erę, w której możliwości banków nieraz Cię zaskoczą.

Aion Bank – młodszy brat Alior Banku?

Nawet nazwa jest łudząco podobna – nieprawdaż? Okazuje się, że po niebywałym sukcesie, w jakim Alior Bank przyjął się w Polsce, jego Twórca – Wojciech Sobieraj – nie osiadł na laurach. 

Nowo powstała kultura bankowości, jaką serwuje Aion Bank – jego najmłodsze biznesowe dziecko pełne werwy, nowoczesnych technologii i wolności, o jakiej

w tradycyjnych bankach obwarowanych milionem kruczków, zasad i ograniczeń możemy tylko pomarzyć, zdaje się wypychać z gniazda nieopierzone pisklęta nowoczesnej ery cyfryzacji. 

Co prawda już od jakiegoś czasu obserwujemy trend na powstawanie banków typowo cyfrowych, jednak tutaj mamy do czynienia z całkowitym zerwaniem z tradycją.

Niemniej Aion Bank jest prawdziwym bankiem z gwarancją depozytów do wartości 100 tysięcy euro, a stworzenie polskiego oddziału pozwoliło na uzyskanie polskiego IBANu oraz ochrony, jaką gwarantuje polskie prawo.

Wkraczamy w nową erę bankowości – aplikacja zamiast placówki

Dokładnie tak – nie musisz już szukać placówki banku, drukować umów, składać podpisu i czekać w kolejkach. 

Dziś, by założyć konto w Aion Banku, wystarczy smartfon z dostępem do internetu. Aplikacja działa podobnie jak w przypadku każdy szanujących się fintechów – przeprowadzi Cię płynnie przez szybki, prosty i przyjemny proces zakładania konta. 

Idea, jaka przyspiesza temu nowatorskiemu pomysłowi jest bardzo prosta i zarazem skomplikowana – w telegraficznym skrócie: maksymalnie ułatwić człowiekowi życie, inwestowanie i oszczędzanie. 

Chodzi o odejście od tego, co w bankach uwiera nas najbardziej – opłaty, prowizje, wyrównania i to, co powoduje, że co jakiś czas zerkamy na propozycje konkurencji, czy aby nie oferuje choć odrobinę jaśniejszych i korzystniejszych warunków.

Konto na abonament? Koniec z dopłatami i niejasnymi zasadami!

Tutaj wszystko jest jasne jak słońce. Masz do wyboru trzy pakiety – w tym jeden darmowy – które oferują dostęp do wszystkich funkcji banku na bardzo jasnych zasadach. 

Nawet w pakiecie Light – darmowym nie ma tu żadnych opłat za przelewy, także te zagraniczne (PLN, EUR, GBP, USD, CHFw). Co więcej – stwarzasz sobie wirtualną kartę debetową i bez problemu robisz zakupy i podpinasz do wirtualnego portfela – proste prawda? Rozpieszczają nas te fintechy…

W ramach każdego abonamentu możesz stworzyć nie tylko zwykłe konto bankowe, ale także oszczędnościowe – im wyższy abonament, tym więcej możesz zyskać. 

W przypadku darmowego konta 1 procent w skali roku w złotówkach i pół procenta w euro. W pakiecie Light mamy też zapewnione do końca września darmowe wypłaty i wpłaty w bankomatach na całym świecie (w przypadku kont płatnych Aion Banku jest to standard) – jednak jeśli wypłacimy więcej niż 900 zł miesięcznie, będzie doliczona prowizja 2%. 

Zapewniona jest także wymiana walut po kursie międzybankowym, a za kartę jednorazowo płacisz tylko niecałe 12 zł za wysyłkę. Pozostałe funkcje – między innymi inwestycje są dodatkowo płatne niecałe 20 zł.

Co ma w ofercie płatny abonament?

Płatne abonamenty dają więcej możliwości dla tych, którzy kochają globalne inwestycje – nie ma co ukrywać, było to do tej pory w Polsce dość trudne i drogie. 

Dziś może być całkowicie darmowe w ramach opłaty za abonament. Oczywiście karta do obu płatnych kont jest wysyłana za darmo i na stałe mamy darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

W pakiecie Smart za niecałe 30 zł miesięcznie poza inwestycjami mamy też zagwarantowaną kontrolę internetu 24/7 – możemy więc surfować i pobierać bezpiecznie.

Z kolei pakiet All- inclusive za niecałe 50 zł miesięcznie to gratka dla miłośników cyfrowych bajerów, zakupów, ofert i promocji – można skorzystać z najtańszego możliwego ubezpieczenia– oferty tworzone są tylko dla klientów Aion Banku, monitorować rachunki i w razie zbyt dużych różnic zmienić dostawcę mediów, a także skorzystać z funkcji zwrotu z zakupów gdy okaże się, że oferta, z której skorzystaliśmy nie była najtańsza – brzmi jak science fiction?

Witamy w przyszłości polskiej bankowości.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password