Private banking Santandera najlepszy według Euromoney

Private banking Santandera już po raz kolejny został ogłoszony najlepszą usługą tego typu w naszym kraju, zdobywając tytuł Best Private Bank Overall. Równocześnie Santander jest także jednym z trzech najlepszych na świecie banków dla klientów z aktywami w wysokości powyżej 250 mln dolarów.

Każdego roku magazyn Euromoney przeprowadza globalne badanie Private Banking and Wealth Management Survey. Wyróżnia w nim najwyższej jakości usługi z zakresu private banking w ujęciu regionalnym oraz w poszczególnych segmentach.

Tegoroczna edycja konkursu po raz kolejny zakończyła się uznaniem Santandera za dostawcę najlepszej na polskim rynku usługi w zakresie private banking. Bank ten zajął jednak pierwsze miejsce w kilkunastu różnych kategoriach.

W badaniu brano pod uwagę m.in.:

  • zarządzanie majątkiem,
  • doradztwo inwestycyjne dla różnych grup klientów,
  • zaawansowanie technologiczne,
  • inicjatywy realizowane przez Santander Private Banking w ramach zrównoważonego inwestowania.

Magazyn Euromoney, już po raz drugi z rzędu, uznał Santander Private Banking&Wealth Management w Polsce za najlepszy Private Banking. Santander Private Banking, będący częścią globalnego Santander Private Banking, stale dostarcza innowacyjne i komplementarne usługi dla najzamożniejszych polskich klientów. Dzięki międzynarodowym standardom w świadczeniu usług notujemy stały wzrost poziomu satysfakcji naszych klientów

– podkreśla Wojciech Sieńczyk, dyrektor obszaru Wealth Management w Santander Bank Polska

Równocześnie Santander Private Banking znalazł się na podium w rankingu najlepszych światowych banków dla klientów z aktywami powyżej 250 mln dolarów. Zyskał także miano najlepszej instytucji w poszczególnych krajach, m.in. w Polsce, w Hiszpanii, Portugalii, Polsce, Meksyku, Chile i Urugwaju.

Santander tytuł najlepszego banku zdobył w Ameryce Łacińskiej, gdzie zwyciężył w kategoriach:

  • ESG (Enviromental, Social and Governance),
  • klienci międzynarodowi,
  • technologie,
  • klienci zamożni (HNW).

Nagrody przyznane przez Euromoney stanowią wyraz uznania dla wyjątkowego standardu usług i wiedzy pracowników Santander Private Banking na całym świecie. Mimo wyzwań związanych z pandemią Santander Private Banking realizował swoje cele w oparciu o globalną platformę, obecność na rynkach lokalnym, dzięki utalentowanym pracownikom i cieszącej się uznaniem ofercie produktowej, obejmującej między innymi produkty zrównoważone czy usługę Future Wealth. Bardzo cieszymy się z tak znakomitych wyników. Jednocześnie jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaufanie, jakim darzą nas klienci, a także za przyznanie nam nagrody Euromoney

– mówi Victor Matarranz, Globalny Dyrektor Wealth Management i Ubezpieczeń Grupy Santander.

Private Banking and Wealth Management Survey to badanie, które opiera się na opiniach pracowników private banking i wealth management. Jego wyniki są niezwykle cenne, zwłaszcza dla najzamożniejszych klientów.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password