Nowy bank wprowadza do oferty cyfrowe pożyczki gotówkowe

Aion Bank to instytucja, która rozpoczęła działalność na polskim rynku w sierpniu tego roku. Teraz nowy bank sukcesywnie rozszerza swoją ofertę kolejne produkty finansowe. Chodzi o cyfrowe pożyczki gotówkowe, które przeznaczone są dla klientów indywidualnych.

Aion Bank zadebiutował na polskim rynku na początku sierpnia 2021 r. Od tamtej pory nowa instytucja wielokrotnie podkreślała swoje zorientowanie na świadczenie usług cyfrowych. Cyfrowe korzenie banku podkreśla również fakt, że jego aplikacja mobilna jest pełnoprawną platformą do bankowania. Oznacza to, że klient Aion Banku znajdzie na niej usługi, których nie sposób spotkać w aplikacji mobilnej innych banków.

Aplikacja mobilna Aion Banku zapewnia dostęp do:

  • wysoko oprocentowanych kont oszczędnościowych,
  • platformy do globalnych inwestycji oraz wymiany walut po kursie międzybankowym.

Obecnie nowy bank rozszerza swoją ofertę także o cyfrowe pożyczki gotówkowe. Cały proces podejmowania takiego zobowiązania odbywa się zdalnie. Oznacza to, że każdy jego etap można wykonać z pozycji aplikacji – od wypełnienia wniosku, poprzez podpisanie umowy, aż do przyznania środków.

Cyfrowe pożyczki gotówkowe Aion Banku to kolejny produkt finansowy, z którego mogą skorzystać klienci tej instytucji. Warto jednak podkreślić, że po tego typu zobowiązanie mogą sięgnąć również klienci innych banków.

Pożyczki gotówkowe są kolejnym krokiem w rozwoju w pełni cyfrowej oferty Aion Banku w Polsce. Tak jak obiecaliśmy, konsekwentnie rozbudowujemy dostępne rozwiązania przynoszące naszym użytkownikom realne korzyści. Dzięki naszemu technologicznemu zapleczu i fintechowym rozwiązaniom, cały proces kredytowy odbywa się online, a wypłata środków następuje już nawet w 30 min

– mówi Karol Sadaj, Country Head Aion Banku w Polsce.

W pełni cyfrowa pożyczka

Maksymalna kwota pożyczki to nawet 90 000 zł, a czas spłaty zobowiązania wynosi aż 84 miesiące. Pożyczka gotówkowa Aion Banku jest przeznaczona zarówno dla obecnych klientów banku, jak również dla osób, które korzystają z usług innych instytucji. Aktualni klienci marki mają jednak ten przywilej, że nie muszą płacić prowizji.

Proces zawierania zobowiązania wygląda tak samo w obu przypadkach. Decyzja kredytowa wydawana jest od razu po podaniu na stronie internetowej swoich podstawowych danych. Możliwe jest to dzięki współpracy banku z Mastercard, która zapewnia szybki i mobilny sposób potwierdzania tożsamości. Cały proces przebiega zatem całkowicie online, a środki zostają wypłacone na konto nawet w przeciągu pół godziny.

Nasza oferta pożyczek gotówkowych wykorzystuje najnowsze technologie, aby maksymalnie uprościć proces aplikacji kredytowej i wypłacić pieniądze w możliwie najkrótszym czasie, bez wychodzenia z domu. Wierzymy, że bankowość – a więc również pożyczka gotówkowa – musi być dziś prosta, przejrzysta i dostępna online

– mówi Jan Warmus, Initiative Owner Retail Loans w Aion Banku.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password