ESBANK GO 3 w Radomsku już 26 września

Czas rozpocząć odliczanie do ESBANK GO 3, który odbędzie się w dniach 25-26 września w Radomsku jako część Radomszczańskiego Festiwalu Kolarsko-Biegowego ESBANK GO 3. Wydarzenie będzie obfitowało w szereg ciekawych atrakcji.

W ciągu dwóch dni odbędzie aż sześć różnych imprez. Udział w nich mogą wziąć zarówno dorośli, jak i nieco młodsi uczestnicy. Podczas ESBANK GO 3 coś dla siebie znajdą fani biegania, nordic walkingu, a także jazdy na rowerze (również w formie duathlonowej).

ESBANK logo

Multisportową imprezę organizuje Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko. Wydarzenie odbędzie się w weekend 25-26 września 2021 r. W tym roku Radomszczański Festiwal Kolarsko-Biegowy w Radomsku po raz kolejny będzie wspierany przez dwie instytucje finansowe.

Banki wspierające ESBANK GO 3 to:

  • ESBANK Bank Spółdzielczy,
  • SGB-Bank.

Już w ostatni weekend września bieżnia znajdująca się przy PSP nr 2 w Radomsku stanie się areną, na której rozegra się Biegowe Grand Prix Radomska. Bieg podzielony został aż na 5 kategorii wiekowych, jednak udział w nim mogą wziąć tylko osoby powyżej 6. roku życia.

Z kolei na terenach leśnych, które znajdują się przy zbiorniku wodnym na Wymysłówku, rozegrają się:

  • 4. Radomszczański Bieg Charytatywny „Szczęśliwa Siódemka”,
  • 3. Radomszczański Nordic Walking,
  • 2. Radomszczańskie MTB,
  • 3. Radomszczański Duathlon,
  • 3. Bieg Stolarza.

Sponsorem Festiwalu jest ESBANK Bank Spółdzielczy, czyli instytucja, która już kolejny raz wspiera lokalną społeczność. W ten sposób bank przyczynia się m.in. do promowania ruchu, a także zdrowego trybu życia. Równocześnie podczas ESBANK GO 3 instytucja promuje Banki Spółdzielcze SGB i rywalizację w duchu fair play. Działania ESBANK Banku Spółdzielczego wpisują się w myśl Strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, która jest zgodna również ze społeczną misją przyświecającą sektorowi bankowości spółdzielczej. Ponadto w trakcie tegorocznego wydarzenia uczestnicy sportowej zabawy będą mieli okazję wesprzeć szczytny cel. Zebrane pieniądze zasilą konto Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka”.

ESBANK GO 3 to jedno z wydarzeń, które odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Zostało ono objęte Honorowym Patronatem przez Prezydenta Miasta Radomsko oraz Starostę Powiatu Radomszczańskiego. Zapisy odbędą się już w niedzielę 26.09.2021 r.

ESBANK GO 3 w Radomsku baner

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password