VII Kongres Pośrednictwa Finansowego

18 listopada w Warszawie odbędzie się VII Kongres Pośrednictwa Finansowego. To największe wydarzenie przeznaczone dla tego sektora. Jego partnerem medialnym jest serwis Banking Magazine.

Wydarzenie o wieloletniej tradycji

Kongres Pośrednictwa Finansowego swoimi korzeniami sięga 2015 r. Przez wszystkie lata istnienia wyrobił sobie pozycję największego cyklicznego wydarzenia, które przeznaczone jest dla polskiego sektora pośrednictwa finansowego. To płaszczyzna do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat aktualnego stanu, a także prognoz na przyszłość całej branży. To także miejsce do dzielenia się swoją opinią na temat rozwiązań stosowanych w biznesie.

Każdego roku Kongres skupia przedstawicieli kadry zarządzającej firm doradztwa i pośrednictwa finansowego, banków, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji pożyczkowych. To doskonałe miejsce dla praktyków wielu sektorów rynku finansowego, aby nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe.

VII Kongres Pośrednictwa Finansowego – co nas czeka?

VII Kongres Pośrednictwa Finansowego odbędzie się już 18 listopada 2021 r. w Hotelu Mariott w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie o godz. 9:00 Marcin Czugan, Prezes Zarządu ZPF. Następnie odbędzie się szereg wystąpień i paneli dyskusyjnych, w trakcie których zostaną poruszone tematy:

  • zmian otoczenia rynkowego i prawnego na rynku kredytowym oraz ich wpływu na rynek pośrednictwa,
  • odpowiedzialności branży,
  • pośrednictwa hybrydowego,
  • wyników na rynku kredytu konsumenckiego i kredytu hipotecznego,
  • synergii między ubezpieczycielami a rynkiem kredytowym,
  • stage pitches, czyli nowości w pośrednictwie.

Ponadto w trakcie wydarzenia zostaną także ogłoszone wyniki konkursu VERBA VERITATIS.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password