Popularność goodie cashback stale rośnie

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
Popularność goodie cashback rośnie screen ze strony

Wyniki finansowe goodie w trzecim kwartale 2021 r. dowodzą, że Polacy pokochali zwroty za zakupy. Popularność goodie cashback rośnie, o czym świadczy kolejny rekord wartości zrobionych za jego pośrednictwem transakcji.

Z roku na rok rośnie popularność e-zakupów, a wraz z nimi także rozwiązań, które pozwalają uzyskać zwrot środków za transakcje. Świadczy o tym m.in. powiększająca się liczba użytkowników goodie oraz wzrastająca wartość płatności dokonywanych za pośrednictwem platformy. W trzecim kwartale 2012 r. wartość transakcji dokonanych w ramach programu po raz kolejny pobiła rekord. Sięgnęła ponad 140 mln zł. To wzrost niemal o 60 proc. w ujęciu rok do roku. Tym samym wskaźnik ten osiągnął najwyższą wartość od momentu uruchomienia usługi.

W trzecim kwartale 2021 r. popularność goodie cashback pobiła prawdziwy rekord. Użytkownicy programu dokonali niemal miliona transakcji, w których udało im się zaoszczędzić prawie 3 mln zł. Na tym tle najbardziej wyróżnił się wrzesień, który okazał się najlepszym miesiącem w historii całej usługi. Jednak popularność goodie cashback nie ucierpiała nawet po wejściu w życie nowych zasad opodatkowania VAT handlu elektronicznego w zakresie importu niewielkich przesyłek spoza Europy.

Listopad zakupami stoi

Specjaliści szacują, że listopad również może okazać się wyjątkowy dla programu goodie cashback. To prawdziwy miesiąc wyprzedaży, w którym promocje z okazji Singles Day, Black Friday i Cyber Monday napędzają wyniki finansowe e-sklepów na całym świecie. Właśnie takie akcje rabatowe pozwala śledzić platforma smartshoppingowa goodie. Jej użytkownicy mogą również liczyć na zniżki i zwrot za zakupy.

W ubiegłym roku w listopadzie na naszej platformie dokonano setek tysięcy transakcji. W tym roku ze względu na liczne okazje zakupowe związane z Black Week i Cyber Monday spodziewamy się dużego wzrostu obrotu szczególnie, że cashback będzie można łączyć z licznymi rabatami, kodami i promocjami dostępnymi w goodie. Zakupy online w te dni mogą być naprawdę korzystne, więc warto zaopatrzyć się w prezenty świąteczne, które kupione w listopadzie w atrakcyjniejszej niż normalnie cenie, na pewno zdążą dojść na czas. Dodatkowo warto podkreślić, że wśród użytkowników aplikacji, którzy wypróbowali zakupy z cashbackiem, rozwiązanie to wyraźnie zyskuje na popularności. W ostatnich miesiącach obserwujemy nie tylko zwiększoną aktywność użytkowników w tym segmencie, ale zauważamy też, że robią oni coraz większe zakupy, za które otrzymują zwrot pieniędzy. Wartość koszyka zakupowego za październik 2021 r. wzrosła aż o 44% w stosunku do ubiegłego roku

– mówi Wojciech Grudzień, Prezes Zarządu Millennium Goodie.

Rośnie popularność goodie cashback, a także eKarty podarunkowej

Liczba transakcji na platformie wzrosła o 769 proc. w odniesieniu do 2019 r., a łączna wartość zakupów dokonanych za jej pośrednictwem o niemal 900 proc. Jednak w trzecim kwartale 2021 r. wzrosła nie tylko popularność goodie cashback. Również inny produkt goodie okazał się strzałem w dziesiątkę. Chodzi tu o eKartę podarunkową, której sprzedaż wzrosła o niemal 500 proc. w ujęciu rok do roku.

Promocja dla nowych klientów

Marka goodie przygotowała specjalną promocję dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z programu goodie cashback. Dzięki niej każdy, kto pobierze aplikację, a następnie z jej pomocą dokona 3 transakcji, otrzyma 30 zł. Kwota ta będzie podzielona na dwie części – pierwszą otrzymają klienci po zrobieniu pierwszego zakupu, natomiast drugą po zrobieniu trzech zakupów. W ten sposób firma chce nagrodzić użytkowników za rozpoczęcie korzystania z platformy. Z promocji mogą skorzystać również ci użytkownicy, którzy posiadają już aplikację goodie, ale jeszcze nie dokonali za jej pośrednictwem zakupów z cashbackiem.

Równocześnie wszyscy klienci Banku Millennium mogą otrzymać w prezencie aż 50 zł bonusu. W tym celu muszą przejść do goodie z poziomu bankowości elektronicznej, a następnie dokonać pierwszego zakupu z goodie cashback. Po tej transakcji ich konto zasili 20 zł. Po dokonaniu trzech dowolnych zakupów otrzymają jeszcze 30 zł.

Podobne wpisy