Dzięki goodie Polacy zyskali 12 mln zł

Program goodie cashback zapewnia zwrot części wydatków związanych z zakupami w sklepach internetowych. Dzięki niemu Polacy zaoszczędzili już ponad 12 mln zł.

Platforma goodie została uruchomiona we wrześniu 2018 r. To narzędzie, które pozwala uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w kilkuset sklepach internetowych. Do końca ubiegłego roku za pośrednictwem goodie dokonano 3,4 mln transakcji, których łączna kwota sięgnęła 413 mln zł. Użytkownikom programu udało się w ten sposób zaoszczędzić ponad 12 mln zł.

Tylko w ostatnim kwartale ubiegłego roku użytkownicy platformy dokonali ponad miliona płatności. To wzrost aż o 60 proc. w ujęciu kwartał do kwartału. Łączna wartość tych transakcji wzrosła aż o 45 proc., sięgając 137 mln zł. Tym samym czwarty kwartał 2020 r. przyniósł użytkownikom platformy cashback w wysokości prawie 3,5 mln zł. To o połowę więcej niż w poprzednim kwartale.

Marka zmienia się dla klientów

W ubiegłym roku aplikacja i strona zostały udostępnione w nowej odsłonie, dzięki czemu korzystanie z nich stało się jeszcze wygodniejsze. Ponad 50% użytkowników aplikacji korzysta z dostępnych w niej elektronicznych wersji gazetek promocyjnych, a średnia liczba dziennych sesji w goodie w ciągu roku podwoiła się

– mówi Wojciech Grudzień, Prezes Millennium Goodie.

Konsumenci dostrzegli płynące z korzystania z cashbacku, ale nie tylko. W ubiegłym roku marka odnotowała również wzrost zainteresowania eKartą podarunkową goodie. To rozwiązanie, po które coraz częściej sięgają pracodawcy, by dodatkowo nagrodzić swoich pracowników.

Oprócz rekordowych wyników cashbacku, koniec minionego roku upłynął również pod znakiem dużego zainteresowania eKartą podarunkową goodie, która doskonale sprawdziła się m.in. jako świąteczny prezent dla pracowników, idealny do bezpiecznego przekazania w czasach społecznego dystansu. Tylko w 4 kw. 2020 roku sprzedaliśmy blisko 20 tys. eKart podarunkowych goodie

– podkreśla Wojciech Grudzień.

Jak otrzymać zwrot gotówki z goodie?

Aby dołączyć do oszczędzających z goodie, należy pobrać na swój telefon aplikację marki lub wejść na jej stronę internetową i wypełnić wniosek rejestracyjny. Następnie z bazy usług i produktów wystarczy wybrać ten opatrzony znaczkiem cashback i przy pomocy specjalnego linku przejść do witryny. Finalizacja transakcji przebiega dokładnie tak, jak w przypadku zwykłych zakupów. W ciągu dnia roboczego na koncie użytkownika pojawia się naliczona kwota cashbacku. Może to być od kilku do nawet kilkudziesięciu procent całkowitej kwoty zakupów. Wypłaty środków zgromadzonych na koncie można dokonać po zebraniu 21 zł.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password