Lokata Sprint i nowe oprocentowanie depozytów w Toyota Banku

Toyota Bank dostosowuje swoją ofertę do rosnących stóp procentowych. W tym celu instytucja podwyższa oprocentowanie lokat i wprowadza do oferty nowy wariant depozytu. Lokata Sprint zagwarantuje nawet 1,3 proc. w skali roku.

Toyota Bank nie pozostaje bierny w obliczu podwyżek stóp procentowych, na które niedawno zdecydowała się Rada Polityki Pieniężnej. Bank podjął decyzję o podniesieniu oprocentowania wszystkich swoich depozytów. Od teraz posiadacze Lokaty Plus na 24 lub na 36 miesięcy mogą liczyć na wyższe zyski.

Oprocentowanie Lokaty Plus na 24 miesiące wzrosło z 0,8 proc. do 1 proc., podczas gdy oprocentowanie Lokaty Plus na 36 miesięcy wzrosło z 0,9 proc. do 1,1 proc. Każdy z tych depozytów można założyć przez Internet już od 2000 zł Równocześnie Toyota Bank Polska postanowił rozszerzyć swoją ofertę o nowy produkt finansowy. Jest nim kolejny wariant popularnej Lokaty Sprint.

Lokata Sprint dostępna jest na:

  • 80 dni,
  • 100 dni,
  • 130 dni,
  • 160 dni,
  • 180 dni.

Teraz oferta zostanie uzupełniona o wariant Lokata Sprint na 200 dni. Oprocentowanie tego depozytu wyniesie 1,3 proc. w skali roku. Aby sięgnąć po ten produkt, należy posiadać dostęp do bankowości elektronicznej Toyota Banku. W tym celu wystarczy założyć dowolne konto. Na lokatę można wpłacić od 3 do 15 tysięcy zł. Każdy klient banku może założyć nawet 20 takich lokat. W ten sposób maksymalna kwota środków do zdeponowania wynosi aż 300 tys. zł.

Podwyżką oprocentowania depozytów zareagowaliśmy zaledwie kilka dni po decyzji RPP w sprawie stóp procentowych. Zależy nam, aby oszczędzający na lokatach Klienci mogli uzyskiwać wyższe odsetki ze zdeponowanych u nas środków, jak najszybciej i bez dodatkowych warunków ani gwiazdek

– mówi Bartosz Suchecki, Kierownik Wydziału Produktu i Innowacji w Toyota Bank Polska S.A.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password