Program paragonowy od goodie – zyskaj nagrody za robienie zakupów

Goodie to popularna aplikacja zapewniająca zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy. Teraz marka uruchomiła program paragonowy, w którym do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody.

Goodie to odpowiedź na potrzeby wszystkich osób, które uwielbiają dać się czasem ponieść szałowi zakupów. Dzięki tej marce mają dostęp do setek rabatów, kodów zniżkowych i atrakcyjnych ofert przygotowanych wyłącznie dla użytkowników goodie. Ponadto mogą także skorzystać z oferty cashbacku, dzięki któremu część wydanych pieniędzy wróci na ich konto.

Rób zakupy i zyskuj

Niedawno światło dzienne ujrzała nowa odsłona programu paragonowego goodie, który nagradza za robienie zakupów. Teraz użytkownicy mogą jeszcze wygodniej skanować swoje rachunki, aby otrzymywać punkty lojalnościowe.

Program paragonowy goodie wynagradza za buszowanie w ulubionych sklepach. Można z niego skorzystać po założeniu Karty Stałego Klienta Galerii i zrobieniu zakupów w konkretnej galerii handlowej. Wystarczy tylko dodać paragon w aplikacji i poczekać na przyznanie punktów. Nowa odsłona programu paragonowego zapewnia jeszcze wygodniejsze skanowanie otrzymywanych rachunków.

Możliwość zbierania punktów za zakupy dostępna jest wyłącznie w określonych galeriach handlowych. Mogą z niej skorzystać stali bywalcy sklepów, które oferują swoim klientom możliwość wzięcia udziału w programach lojalnościowych. Jako pierwsze do nowego programu dołączyło centrum handlowe Europa Centralna w Gliwicach.

Nasi partnerzy zyskują nowoczesne narzędzie do obsługi i promocji swoich akcji sprzedażowych, które na pierwszym miejscu stawia wygodę klientów. W ramach programu klienci mogą skanować paragony i odebrać nagrodę całkowicie online, w dogodnym dla siebie momencie

– mówi Honorata Byczyńska, Członek Zarządu Millennium Goodie.

Program paragonowy – jak skorzystać z nagrody?

Program paragonowy w swojej nowej odsłonie zapewnia odbiór nagrody za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Jedną z najważniejszych zmian jest bowiem wprowadzenie do puli nagród wirtualnej eKarty podarunkowej goodie. Umożliwia ona bezkontaktowe przekazanie zgromadzonych środków użytkownikowi.

Otrzymaną eKartą można posługiwać się w sklepach na terenie wybranej galerii handlowej, a używanie jej jest niezwykle proste. Kartą tak samo wygodnie zapłacić można za codzienne zakupy, jak i za większe wydatki.

Warto wspomnieć, że eKarta podarunkowa goodie to nie jedyna korzyść, która czeka na uczestników programu paragonowego. Mają oni również dostęp do szeregu atrakcyjnych promocji i rabatów na zakupy w swoich ulubionych sklepach. Goodie zapewnia również wygodny dostęp do aktualnych ofert czasowych czy wydarzeń specjalnych, które organizowane są w konkretnej galerii.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password