Zyskaj 50 zł od PayEye w ramach ZWROTU KWOT

Rewolucyjny polski fintech rozdaje gotówkę za płacenie spojrzeniem. Możesz zyskać nawet 50 zł od PayEye w ramach akcji ZWROT KWOT.

Polacy uwielbiają nowinki technologiczne. Nikogo nie dziwi już płacenie kartą, telefonem czy nawet zegarkiem. Alternatywne sposoby płatności z roku na rok zyskują bowiem coraz większą popularność.

Polska firma chce całkowicie zrewolucjonizować krajowy rynek płatności za pomocą biometrii. Teraz zamiast gotówką, kartą czy telefonem zapłacisz… własnym spojrzeniem. W dodatku możesz za to zyskać aż 50 zł w ramach zwrotu środków za dokonane zakupy. Jak sięgnąć po gotówkę?

Rozwiązanie oferowane przez PayEye jest bardzo bezpiecznie i szybkie w obsłudze. Dziś z takiej usługi może skorzystać każdy mieszkaniec Wrocławia, bowiem to właśnie tam swoją działalność prowadzi większość partnerów marki. Spojrzeniem zapłacisz m.in. za pizzę, sushi czy za zakupy spożywcze.

PayEye – płać własnym spojrzeniem

Dzięki rozwiązaniu PayEye wykraczamy daleko poza standardowe metody płatności. Możemy przenieść się w przyszłość, w której przy wizycie w sklepie nie będziemy musieli wyciągać telefonu czy portfela. Wystarczy podejść do kasy i popatrzyć w specjalny skaner. To rozwiązanie sprawdzi się również na stacjach benzynowych czy przy zakupie biletu na komunikację miejską.

PayEye umożliwia płacenie spojrzeniem w placówkach swoich partnerów. Można to robić stacjonarnie lub „na wynos”, czyli przy pomocy przenośnego czytnika siatkówki. Dzięki temu rozwiązaniu możesz także przelewać pieniądze na swój rachunek bankowy czy na konta innych użytkowników fintechu. W tym miejscu warto podkreślić, że PayEye zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa, gdyż – w przeciwieństwie do karty, telefonu czy portfela – spojrzenia nie da się ukraść. Każde oko ma aż 256 unikalnych cech, dzięki którym staje się nie do podrobienia.

Jak otrzymać ZWROT KWOT?

Teraz PayEye gwarantuje zwrot gotówki za pierwsze zakupy dokonane u któregoś ze swoich partnerów. Maksymalna kwota zwrotu wynosi aż 50 zł. Warto się pospieszyć, bo promocja trwa tylko do 31 marca 2021 r.

Aby otrzymać ZWROT KWOT w maksymalnej wysokości 50 zł i skorzystać z płatności PayEye, wystarczy

  • wejść na stronę payeye.com
  • dokonać rejestracji
  • aktywować swoje konto po otrzymaniu maila
  • poczekać na sms z potwierdzeniem aktywacji konta

następnie Masz do wyboru dwie opcje:

  • możesz iść do jednego z partnerów marki i złożyć wzór siatkówki,
  • możesz zrobić zamówienie u jednego z partnerów PayEye. Dostawca Twoich zakupów będzie miał przy sobie specjalny czytnik siatkówki i w kilka sekund pobierze wzór Twojego podpisu. Podczas pierwszego skanowania zdjęcie tęczówki dla bezpieczeństwa zamieniane jest w payeye kod.

Następnie należy doładować swoje konto na dowolną kwotę. Można tego dokonać zwyczajnym przelewem lub przez DotPay. Do otrzymania zwrotu wystarczy już tylko dokonać pierwszej transakcji z wykorzystaniem płatności okiem. Masz na to 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia z PayEye umowy o świadczenie usługi płatniczej.

Każdy uczestnik akcji otrzyma zwrot środków w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania pierwszej płatności. Pieniądze zostaną przekazane na konto w serwisie. Będzie je można wykorzystać jednorazowo lub w ramach kilku transakcji w placówkach handlowych partnerów marki.

Warto dodać, że PayEye to usługa zupełnie darmowa. Zarówno prowadzenie konta, jak i same transakcje, nie wiążą się z żadnymi opłatami.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password