Santander Bank Polska rozdaje zniżki na przejazdy autostradami

Klienci Santander Banku mogą teraz taniej jeździć autostradami. Wszystko dzięki wdrożeniu usługi Autostrady systemu Autopay. Zapewnia ona dodatkowe zniżki i możliwość wygodnego płacenia za przejazdy wprost z konta bankowego.

Klienci Santander Banku otrzymali od swojej instytucji dostęp do nowego, wygodnego rozwiązania. Chodzi o usługę Autostrady, która dostarczana jest przez system Autopay. Umożliwia ona wygodne płacenie za przejazdy autostradami, podczas których opłata za przejazd pobierana jest wprost z konta bankowego klienta. Użytkownicy usługi mogą także liczyć na szereg dodatkowych zniżek, które przygotowane zostały specjalnie dla nich.

Rejestracja w Autopay

Aby skorzystać z Autopay, konieczne jest aktywowanie usługi w aplikacji mobilnej. Dokonać tego można w module „Bilety, parkingi, taxi” w zakładce o nazwie „Autostrady”. Następnie w specjalnym formularzu należy wpisać dane pojazdu, a także numer konta, które chcemy obarczyć opłatami za przejazdy. Aplikacja mobilna banku zapewnia bezpośredni i bieżący podgląd wszelkich przejazdów i związanych z nimi faktur.

Stale robimy wszystko, by “bankować lepiej”. Szukamy i tworzymy sami takie rozwiązania, które ułatwią naszym klientom nie tylko zarządzanie finansami, ale też oszczędzają czas. Usługa Autopay jest takim właśnie przyjaznym dla kierowców rozwiązaniem. Cieszymy się, że możemy ją dołączyć do naszej oferty

– mówi Sebastian Radzimowski, odpowiedzialny za płatności mobilne w Santander Bank Polska.

Gdzie można zapłacić automatycznie?

Autopay, czyli automatyczny system płatności za autostrady, uruchomiony został w 2019 roku. W tej chwili działa już na wszystkich bramkach AmberOne Autostrady A1 na odcinku między Toruniem a Gdańskiem, a także na A4 na odcinku Katowice-Kraków. Osoby, które chcą skorzystać z automatycznej płatności, powinny kierować się do specjalnych bramek. Są one oznaczone symbolem AmberGO. W przypadku A4 najłatwiej je rozpoznać po wizerunku czarnej kamery na żółtym tle.

Gdy startowaliśmy ponad dwa lata temu z pilotażem usługi Autopay, wiedzieliśmy że wprowadzamy wygodne i potrzebne rozwiązanie. Szybkość zdobywania popularności usługi i tak nas jednak zaskoczyła. Już ponad 500 tys. Polaków korzysta z naszych płatności automatycznych za autostrady, i to grono sukcesywnie się powiększa, także dzięki udostępnieniu Autopay w bankowości mobilnej najpopularniejszych banków w Polsce

– mówi Miłosz Kurzawski, członek zarządu Autopay.

Dlaczego warto?

Autopay zdecydowanie ułatwia życie kierowcy i skraca czas niezbędnych formalności. Podróżujący nie muszą już wyczekiwać pod bramkami – wystarczy tylko zwolnić, aby system mógł odczytać numer tablicy rejestracyjnej. Jeśli pojazd został zarejestrowany w systemie, szlaban automatycznie się podniesie. Sam kierowca nie musi niczego potwierdzać w czasie jazdy. Opłata za przejazd jest bowiem pobierana ze wskazanego przez niego konta automatycznie w chwili, gdy tylko samochód opuści autostradę.

Autopay pozwala oszczędzić nie tylko czas. Użytkownicy tego rozwiązania mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek i promocji, które przewidziane są tylko dla nich. Na przykład zniżka na przejazd odcinkiem Katowice – Kraków pozwala im zaoszczędzić od 3 do nawet 5 zł na każdej bramce Autopay.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password