Promocja Kredytu SMARTPLAN w Toyota Banku

W salonach Toyoty trwa właśnie wyprzedaż samochodów z rocznika 2020. Z myślą o osobach, które planują zakup najnowszych modeli, Toyota Bank Polska przygotował promocyjną ofertę Kredytu SMARTPLAN. Można z niej skorzystać do końca marca.

To najlepszy czas na zakup najnowszego modelu Toyoty. Z okazji wyprzedaży pojazdów z rocznika 2020 Toyota Bank Polska przygotował promocyjną ofertę. Każdy klient, który pokryje 10 proc. wartości samochodu, będzie mógł skorzystać z Kredytu SMARTPLAN z obniżonym oprocentowaniem. Równocześnie w ramach promocji bank obniżył swoją prowizję za udzielenie kredytu.

Nowy samochód w atrakcyjnej cenie

W ramach trwającej wyprzedaży klienci odwiedzający salony Toyoty mogą skorzystać z rabatów na zakup najnowszych modeli. Dzięki promocyjnej ofercie Toyota Banku mogą także uzyskać atrakcyjne finansowanie. Dzięki temu przesiadka na najnowsze modele odbywa się na niezwykle korzystnych warunkach i gwarantuje kupującym niższe raty.

W ramach działań promocyjnych Toyota Banku klienci, którzy wybiorą kredyt SMARTPLAN przy zakupie nowego pojazdu, będą mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania w wysokości 3,99 proc. Dodatkowo bank obniży także prowizję za udzielenie finansowania.

Jak skorzystać?

Aby skorzystać z zakupu Toyoty na warunkach promocyjnych, należy zaakceptować ofertę podczas wizyty w salonie dealerskim. Trzeba również uiścić wpłatę własną w wysokości minimum 10 proc. wartości pojazdu.

Zestawiając rabat cenowy na modele Toyota z rocznika 2020 z naszym finansowaniem w Kredycie SMARTPLAN klient może zaoszczędzić naprawdę sporą kwotę. Niższa cena samochodu i tańszy kredyt to znacznie niższe raty i w efekcie miesięczne zobowiązanie mniejsze nawet o kilkaset złotych. Teraz w tym trudnym okresie warto  zachować gotówkę na lepsze czasy i wybrać finansowanie, które pozwoli nam wyjechać z salonu nową Toyotą bez większego obciążania domowego budżetu

– mówi Bartosz Suchecki, Product Development Manager w Toyota Bank Polska.

Kredyty SMARTPLAN Toyota Banku charakteryzują się niewielkimi ratami, które bywają nawet o 40% niższe w porównaniu do klasycznych kredytów. Sama struktura kredytu zapewnia klientowi możliwość wymiany samochodu maksymalnie co cztery lata (nawet pół roku przed wygaśnięciem umowy). Dzięki temu może zawsze poruszać się pojazdem objętym gwarancją producenta.

Oferta jest skonstruowana w oparciu o tzw. efektywny cykl wymiany auta (TCM), który jest bardzo przyjazny dla kredytobiorców. W ramach TCM przy zakupie nowego samochodu dealer Toyoty odkupuje od klienta jego obecny pojazd w zamian za jego wartość rynkową. Dzięki temu wymiana samochodu na nowy może odbyć się bezgotówkowo.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password