Oney Bank

Oney Bank jest instytucją należącą do Auchan Holding, której celem jest wspieranie konsumentów w razie, jeżeli potrzebowaliby większej gotówki. Ten bank współpracuje z największymi sieciami sklepów tj. Auchan, Leroy Merlin, Bricoman czy Norauto. Warto też zaznaczyć, że bank jest w ścisłej współpracy z bankami Credit Agricole i Alior Bank. W ofercie Oney Banku znajdziemy przede wszystkim kredyty gotówkowe jednak nie tylko, instytucja proponuje również wiele innych produktów tj. karty kredytowe, kredyty konsolidacyjne czy też produkty ubezpieczeniowe.

Oney Bank – kontakt

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań możemy skontaktować się z konsultantami Oney Bank za pośrednictwem telefonu czy wiadomości mailowej. Zapoznaj się przygotowaną przez nas tabelką, w której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące kontaktu z Oney Bank!

Infolinia:

71 799 70 08
801 700 307

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00,
w soboty od godziny 09:00 do 20:00.

Promocje w Oney Bank

W Oney Bank na każdego klienta czekają różne promocje które wiążą się z najpopularniejszymi produktami finansowymi tj. kredyty gotówkowe czy karty kredytowe. Sprawdź naszą tabelkę, w której przeczytasz najważniejsze informacje na ich temat! Przekonaj się, jaka oferta sprosta twoim oczekiwaniom!

Kredyt gotówkowyOney Bank oferuje kredyt gotówkowy na kwotę od 1000 do 150 000 zł, który trzeba spłacić najpóźniej w terminie do 72 miesięcy. Do uzyskania takiego kredytu wystarczy przedstawić w banku dowód osobisty i wyciąg z konta, na które wpływa pensja z ostatnich trzy miesiące.

OPIS PRODUKTU
Karta kredytowaOney Bank proponuje dwa rodzaje kart kredytowych: karta kredytowa Auchan i karta Kredytowa Leroy Merlin. Te karty gwarantują limit kredytowy w wysokości od 500 do 10 000 zł i darmową spłatę do 54 dni. Trzeba też wiedzieć, że regularnie korzystając z karty unikniemy dodatkowych kosztów – wystarczy dokonać transakcji na kwotę 4800 zł w ciągu roku.

Oney Bank – IBAN i SWIFT/BIC

Klienci wykonujący przelewy międzynarodowe powinni sprawdzić numery IBAN oraz SWIFT. Podanie kodu IBAN odbiorcy jest obowiązkowe przy przelewach typu SEPA, natomiast SWIFT umożliwia identyfikację instytucji, do której adresowany jest dany przelew.

PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew

BACCFR22OLI (do rachunków we Francji)

Oney Bank – opinie klientów indywidualnych

Oney Bank jest instytucją finansową, która funkcjonuje na naszym rynku finansowym już od 2001 roku. Od tej pory cały czas bank cały czas się rozwijał i dostosowywał swoją ofertę do ciągle zmieniających się potrzeb konsumenckich. Opinie o Oney Bank są pozytywne. Klienci szczególnie cenią łatwość wnioskowania, szybkość procedowania wniosku oraz błyskawiczną wypłatę pieniędzy.

Podstawowa oferta w Oney Bank

Oney Bank oferuje cały szereg produktów finansowych typowych dla banków, można do nich zaliczyć m.in. kredyty gotówkowe, pożyczki ratalne i karty kredytowe. Co ciekawe, pośrednicy Oney Bank, czyli Credit Agricole i Alior Bank są w stanie zaoferować warunki niekiedy korzystniejsze od bankowych, szczególnie w zakresie łatwości wnioskowania o pieniądze. W tej instytucji nie można jednak założyć konta osobistego, warto o tym pamiętać!

Pozostałe usługi Oney Bank

Oney Bank oprócz produktów finansowych daje również możliwość skorzystania z różnych ubezpieczeń. Bank współpracuje z  towarzystwami ubezpieczeniowymi takimi jak Allianz, Credit Agricole Assurances oraz Ergo Hestia i Colonnade. Ponadto w tym banku znajdziemy ofertę z pożyczką ratalną. W naszej tabelce przedstawiliśmy wszystkie polisy i szczegóły na temat pożyczki na raty, sprawdź!

UbezpieczeniaUbezpieczenie domu i sprzętu,Ubezpieczenie kredytu gotówkowego,Ubezpieczenie kart kredytowych.
Pożyczka ratalnaKwota pożyczki wynosi od 5 do 60 tys. złotych.Okres spłaty nawet do 60 miesięcy.Formalności ograniczone do minimum.

Pozostałe usługi Oney Bank

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty Oney Bank, najpierw powinniśmy zapoznać się z jej wszystkimi pozytywnymi i negatywnymi stronami. W ten sposób dowiemy się, jakie produkty finansowe wpiszą się w nasze potrzeby!. Poniżej wskazaliśmy najważniejsze wady i zalety tego banku, sprawdź!

zalety

  • liczne promocje dla klientów sieci sklepów Auchan i Leroy Merlin,
  • dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń,
  • korzystna oferta kredytu gotówkowego,
  • możliwość korzystania z darmowej karty kredytowej,
  • gwarancja darmowych przelewów z rachunku karty przy płaceniu za rachunki.

wady

  • brak możliwość założenia konta osobistego.

Gdzie jest Oney Bank?

Oney Bank może pochwalić się blisko 100 oddziałów, które są zlokalizowane w hipermarketach Auchan, marketach budowlanych Leroy Merlin, hurtowniach budowlanych Bricoman oraz serwisach samochodowych Norauto. Dzięki temu klienci mają do nich naprawdę łatwy dostęp.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password