Bank Pocztowy

Bank Pocztowy to uniwersalna instytucja komercyjna, która cały czas rozwija swoją ofertę i zaskakuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców interesującymi rozwiązaniami finansowymi. Dzięki obecności tego banku w blisko 5 tysiącach Urzędów Pocztowych na terenie naszego kraju konsumenci mają komfortowy dostęp do proponowanych usług.

W ofercie Banku Pocztowego znajdziemy różne konta, kredyty gotówkowe i hipoteczne, jak również lokaty czy ubezpieczenia. Ten bank umożliwia też korzystanie z funkcjonalnej strony internetowej, na której można wnioskować o niektóre produkty finansowe.

Bank Pocztowy – kontakt

W razie jakichkolwiek problemów możemy skontaktować się z konsultantami Banku Pocztowego telefonicznie, mailowo lub poprzez czat. Z pracownikami tego banku możemy się połączyć w przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Poniżej przygotowaliśmy tabelkę, w której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące kontaktu z Bankiem Pocztowym. Sprawdź!

Infolinia:

801 100 500
52 34 99 499

Godziny pracy:
24h przez 7 dni w tygodniu

Aktualne promocje w Banku Pocztowym

W Banku Pocztowym każdy klient może liczyć na różne bonusy i promocje które wiążą się z najpopularniejszymi produktami finansowymi tj. konta bankowe, kredyty gotówkowe czy karty kredytowe. Więcej szczegółów na ich temat znajdziesz w przygotowanej przez nas tabelce. Zapoznaj się i przekonaj, jaka oferta wpisuje się w twoje potrzeby!

OPIS PRODUKTU
Bliskie Konto PocztoweBliskie Konto Pocztowe jest darmowym rachunkiem osobistym, który nie wiąże się dodatkowymi opłatami za: otwarcie i prowadzenie konta czy wypłatę pieniędzy w wybranej poczcie. Brak kosztów będzie obowiązywał tylko wtedy, gdy wykonamy miesięcznie transakcję na kwotę w wysokości minimum 300 zł.
Kredyt gotówkowyKredyt w Banku Pocztowym można zaciągnąć na kwotę od 300 do 200 000 zł. Po wybraniu kwoty bank nie pobierze prowizji za udzielnie kredytu, ponadto wysokość rat kredytowych zawsze jest dostosowana do indywidualnych możliwości kredytobiorcy. Wnioskować o kredyt możemy na trzy sposoby: przez internet, telefonicznie lub w wybranej placówce.
Karta kredytowaWarto również zainteresować się ofertą karty kredytowej, na której maksymalnie może znajdować się 20 000 zł. Za wydanie karty nie będziemy musieli nic płacić. Najważniejszym warunkiem jej uzyskania jest minimalny dochód w wysokości 1100 zł netto. Okres bezodsetkowy wynosi 55 dni.

Bank Pocztowy – IBAN i SWIFT/BIC

Klienci wykonujący przelewy międzynarodowe powinni sprawdzić numery IBAN oraz SWIFT. Podanie kodu IBAN odbiorcy jest obowiązkowe przy przelewach typu SEPA, natomiast SWIFT umożliwia identyfikację instytucji, do której adresowany jest dany przelew.

PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew

POCZPLP4

Podstawowa oferta w Banku Pocztowym

W Banku Pocztowym znajdziemy naprawdę sporo ofert z produktami finansowymi, które są przewidziane nie tylko dla klientów indywidualnych, przedsiębiorcy również mogą liczyć na otrzymanie ciekawych propozycji od tego banku. W ofercie Banku Pocztowego zawierają się m.in. kredyt, karty kredytowe, konta czy lokaty, które są przystosowane do różnych oczekiwań klientów.

Bank Pocztowy – opinie klientów indywidualnych

Bank Pocztowy zawiera ofertę dostosowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, oprócz tego cały czas proponuje różne rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z produktów finansowych. Z tego względu zyskał naprawdę dużą popularność wśród konsumentów i jest obecnie jednym z najlepszych banków na naszym rynku.

Pozostałe usługi Banku Pocztowego

Warto też przeanalizować inne produkty finansowe, jakie są proponowane przez Bank Pocztowy. Do najciekawszych ofert można zaliczyć ubezpieczenia, konta oszczędnościowe i lokaty oraz usługi pocztowe – każda z propozycji wyróżnia się innymi korzyściami!  Sprawdź więcej szczegółów na ich temat!

OPIS
Ubezpieczenia
 • Ubezpieczenie Pocztowe,
 • Warta Moje Zdrowie oraz Warta dla Zdrowia,
 • Ubezpieczenie od utraty pracy oraz ubezpieczenie na życie PTUW/PTUnŻ,
 • Ubezpieczenie od utraty pracy oraz ubezpieczenie na życie z Cardif Assurances Risques Divers S.A.,
 • Ubezpieczenie nieruchomości,
 • Ubezpieczenie na życie i od utraty pracy.
Oszczędności i inwestycje
 • Konto Oszczędnościowe,
 • Konto 500+,
 • Lokaty terminowe,
 • Fundusze Inwestycyjne.
Usługi pocztowe
 • E Awizo,
 • Polecony do skrzynki.

Podsumowanie oferty Banku Pocztowego

Zanim podejmiemy decyzję o skorzystaniu z oferty finansowej Banku Pocztowego, najpierw warto zapoznać się z jej wszystkimi mocnymi i słabymi stronami. Dzięki temu dowiemy się, jakie produkty spełnią nasze potrzeby. Poniżej wskazaliśmy najważniejsze wady i zalety tego banku, sprawdź!

zalety

 • duża ilość produktów w ofercie bankowej,
 • produkty finansowe przeznaczone zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców,
 • niskie koszty usług bankowych i kredytów,
 • możliwość korzystania z bankowości internetowej,
 • dostęp do bankowości mobilnej,
 • wiele oddziałów stacjonarnych,
 • interesująca oferta z produktami dodatkowymi.

wady

 • bank wymaga dużej zdolności kredytowej.

Gdzie jest Bank Pocztowy?

Placówki stacjonarne Banku Pocztowego znajdują się zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Ten bank ma około 4 500 placówek z 1000 wpłatomatów oraz bankomatów przeznaczonych do użytku klientów. Sprawdź dokładne adresy i godziny otwarcia oddziałów Banku Pocztowego w miastach wojewódzkich takich jak:

34 komentarze

 • Anonim Reply

  30 listopada, 2010 to 09:50

  niestety panie obsługujące klientów tego banku nie przeskoczyły jeszcze do epoki kapitalizmu i dbania o klienta. korzystając z usług tej instytucji zawsze mam wrażenie jakby Pani w okienku robiła mi łaskę…

 • Piotr Reply

  25 sierpnia, 2011 to 18:16

  Naprawdę bardzo się zaskoczyłem ofertą Banku Pocztowego. Bardzo dobry kredyt hipoteczny, dodatkowo fajne konto osobiste to naprawdę działa na plus. Bardzo duża dostępność ich usług sprawiła, że stałem się ich klientem i spokojnie moge polecić ten bank każdemu

 • Krzysiek Reply

  26 sierpnia, 2011 to 15:58

  @ Piotr może i kredyt hipoteczny fajny, ale załatwienie formalności z tym związanych graniczy z cudem. Po miesiącu się poddałem! No chyba, że ja po prostu trafiłem na mniej kompetentną doradczynię. Czasem jak chcę coś tam załatwić to mam wrażenie, że nie jestem w banku tylko w jakimś kombinacie ;/

 • Jeezeebel Reply

  17 stycznia, 2012 to 09:25

  nie sądziłem że taki bank jak pocztowy może zaskoczyć interesującą ofertą kredytu gotówkowego, złożyłem wniosek, czekam już na kasę i mam nadzieję że niedługo kupie auto :))) tylko te ceny paliw… Ehhhh 🙂

 • Piotr Reply

  18 stycznia, 2012 to 10:49

  Właśnie słyszałem że w Pocztowym dają teraz do końca marca 12,49%. A że kasy mi trzeba na zamierzony cel to chętnie skorzystam bo oferta jest konkurencyjna!

 • kasia Reply

  18 stycznia, 2012 to 10:46

  Lecę niebawem po kredyt do Pocztowego bo mają teraz zimową promę i mały procent w porównaniu do innych banków.

 • norman Reply

  25 lutego, 2012 to 09:51

  serdecznie odraczam – obraz funkcjonowania możecie zobaczyć sami ( ogarniecuie to w 30 min) Pani zajmująca się kredytami poprostu patrzyła na zegarek bo chciała iść na przerwę . Obsługa FATALNA. mam wrażenie że proszę o przyznanie renty w ZUSIE makabra. cała oprawa przywoła w Tobie czasy kiedy to klient był tylko przeszkodą w odpracowaniu zmiany .

 • Krzysztof Reply

  26 maja, 2012 to 10:26

  Również odradzam Bank Pocztowy-pieniądze z tego banku zabrałem, konto zlikwidowałem po ostatniej wizycie w oddziale tego banku Obsługa pozostawia wiele do życzenia, klientów nie szanują, niczym w "Misiu" Barei.

 • Henryk Reply

  15 lipca, 2013 to 10:00

  W Banku Pocztowym niestety od września 2013 ponownie wprowadzają opłatę za prowadzenia konta Nestor i Standard.
  Poobniżali też drastycznie oprocentowanie na lokatach .
  Jeszcze może wprowadzą opłaty za przelewy do innych banków?
  Trzeba sobie chyba dać spokój z tym bankiem .

 • Ewelina Reply

  24 września, 2013 to 13:41

  Bank z powodu kredytu oceniam jako fatalny, na odpowiedź dot. naszego podania czekaliśmy 3 m-ce a oni zażądali od nas zaświadczeń z pracy i innych dokumentów w 10 dni. Żeby tam cokolwiek załatwić, trzeba uzbroić się w niekończącą się cierpliwość. Doradcy klienta w banku są niekompetentni, nie wiedzą co sprzedają, po podpisaniu umowy kredytowej okazało się że mamy do wpłacenie prowizję 2300 zł, jeszcze przed udzieleniem kredytu i podjęciem przez bank decyzji. OGÓLNIE PARANOJA!!!

 • natalia Reply

  24 września, 2015 to 12:35

  Podzielam wymów Borneoxa. Również mam konto w banku pocztowym a jestem można powiedzieć młoda osobą. Korzystam z tego banku od roku i jak do tej pory nie miałam żadnych problemów.

 • ada Reply

  23 września, 2014 to 13:06

  Bank oceniam fatalnie. Panie obsługujące ten bank mają bardzo małą wiedzę, załatwianie nawet prostego przelewu trwa bardzo długo i bywa że aby cokolwiek załatwić trzeba chodzić po kilka razy.
  Bywa również że nikt tego stoiska nie obsługuje bo 2 pracowników jest na urlopie, na chorobowym itp.
  Takie traktowanie klienta to SKANDAL.
  Ten Bank nie ma nic wspólnego z Pocztą i ludzie często mają pretensje do poczty a poczta jest niewinna bo to zupełnie inny produkt.
  Tracę zaufanie do tego banku i z niego zrezygnuję.

 • Adam Dudek tel.691391007 Reply

  6 października, 2014 to 14:35

  Sposób traktowania klienta przez Bank Pocztowy należy traktować jako żart. Nie jestem w stanie już się denerwować. Od 12-tu miesięcy zabiegam o wydanie karty do prowadzonego przez Bank konta. Zmieniają się pracownicy, już trzykrotnie składałem wniosek o jej wydanie, wniosek ulega albo zaginięciu a innym razem pracownik obiecuje że zrealizuje i tak biegną kolejne miesiące. Ponieważ sprawa nie dotyczy moich osobistych finansów a jedynie założonego stowarzyszenia, więc czekam, dzwonię co kilka miesięcy i tak przekroczyliśmy już rok. Co dla mnie śmieszniejsze, struktura Banku jest tak ułożona, że nawet nie ma gdzie interweniować czy się poskarżyć. Strona www Banku też nie zawiera pomocnych informacji. Składam więc tą drogą gratulacje bankowi jako instytucji i jego pracownikom byłym czy aktualnym, którzy od ponad roku załatwiają taką śmieszną sprawę. Najpierw załatwiała Pani Sukiennik z Krakowa, a następnie Pani Barbara Buchta z Katowic po czym Pan Grzegorz Wrana. Gratuluję Bankowi sprawności i organizacji pracy, no i kompetentnych pracowników. Łączę wyrazy szacunku i liczę na upadek Banku!

 • Kasia Reply

  17 listopada, 2014 to 18:59

  Mam kredyt , w tym banku masakra tam nie ma pojęcia UGODA.

 • listonosz pat Reply

  24 września, 2015 to 19:50

  konto w tym banku to u mnie mozna powiedziec sluzbowy wybor, bo pracuje na poczcie hehe. wiec wszystko sobie zalatwie w pracy co tylko zechce, pod bokiem mam od razu, nie musze nigdzie latac kombinowac zrywac sie z pracy jak niektorzy bo banki tylko do 15. konto w pocztowym likwiduje mi ten problem raz na zawsze !

 • Aga Reply

  30 lipca, 2015 to 11:26

  Cztery dni temu zrobiłam zgłoszenie na infolinii banku ponieważ nie mogę zrobić przelewu przez pocztowy 24 .Codziennie słyszę informację na infolinii że informatycy pracują nad rozwiązaniem problemu a przelewy mogę zrobić sobie na poczcie Owszem mogę tylko że za każdy przelew zapłacę 2.50

 • Anonim Reply

  19 lutego, 2015 to 10:03

  Zona (niepełnosprawna) miała u nich konto (z pełnym moim upoważnieniem).Po jej śmierci poszłem do banku po wypłate środków i okazało się , ż mi nic się nie należy pomimo przedstawionych rachunków za pogrzeb (nie mylić z kosztami które pokrywa ZUS).Mało tego-z ich centrali dostałem uzasadnienie Ochrona danych osobowych.To wielka kpina z ludzi starszych którzy przeżyli tragedie.Namawiajcie Swoich seniorów aby jak najszybciej przeniśli swoje środki do każdego innego banku !!!

 • kasiarzynka Reply

  28 września, 2015 to 12:39

  Ja bardzo lubię pko bp. Polski bank, dużo bankomatów a w każdym mieście znajdziesz placówkę. Do tego bardzo dobra bankowośc przez internet ipko, mam konto w trzech bankach i z ipko najwygodniej mi sie kożysta

 • kleofas Reply

  28 września, 2015 to 12:48

  Mam pocztę niedaleko, więc nie muszę chodzić do banku, a konto osobiste jest prawie za darmo, bo tylko za karte płacę. Babcia mnie namówiła, nie żałuję, polecam

 • Borneox Reply

  24 września, 2015 to 10:43

  myślałem, że Pocztowy to bank dla babć ale pozytywnie się zaskoczyłem. Zaryzykowałem i mam teraz konto za darmo, tylko za kartę muszę płacić, ale to są jakieś groszowe sprawy. No i nie muszę chodzić do banku, bo ba poczcie można wszystko załatwić. Jak szukasz konta nowego i masz pocztę pod domem to ja bym polecał konto zawszedarmowe!

 • superlatio Reply

  8 stycznia, 2016 to 17:19

  To zależy, jeśli tylko przebrniemy czasochłonny i trudny proces zakładania rachunku (moja umowa drukowała się na drukarce igłowej, bo laserowa była oczywiście popsuta) i nie będziemy zmuszeni do kontaktu z pracownikami tej instytucji to jak najbardziej warto. Korzystam już kilkanaście miesięcy z konta zawsze darmowego, na składane reklamacje odpowiadają sprawnie i szybko, żadnych nieoczekiwanych i dodatkowych opłat, poza tymi, które widnieją w TOiP. Dzięki płatnością kartą na kwotę co najmniej 300zł. miesięcznie Konto to jest nie tylko darmowe, ale w połączeniu z usługą eNvelo i zgłoszeniem do Programu Pocztowego można wyrwać miesięcznie dodatkowe 30zł. z Banku.

  Jednakże w celu skorzystania z tych dobrodziejstw trzeba niestety już porozumieć się z pracownikiem banku, a nawet jeszcze gorzej bo często z pracownikiem Poczty Polskiej i to wtedy zaczyna się prawdziwy pokaz niekompetencji, indolencji, a nawet zniechęcania klienta do niektórych usług:

  1) Panienka z pocztowego okienka nie potrafi zrozumieć co to jest Program Pocztowy i gdzie ona ma ten pesel i kwotę za zakup znaczków wpisać – wysyłając oczywiście do okienka Banku Pocztowego – a co z usługą na Pocztach, gdzie tego banku niema? – przecież to program ogólno-pocztowy, ale Panie z Poczty tego nie wiedzą?, nie chcą wiedzieć?

  2) Panienki z okienek pocztowych na widok przesyłek ofrankowanych przez system eNvelo dostają co najmniej migreny. Jeszcze nie odmówiono mi przyjęcia takiej przesyłki, ale za to z jakim fochem! i komentarzami typu: "po co w ten sposób nadawać, Pan wie ile ja mam przez to roboty???, muszę się zalogować do sytemu i zatwierdzać każdą przesyłkę…… itp, etc… – co jest pewną schizofrenią, gdyż chwilę wcześniej wraz z koleżanką nalepiały reklamy eNvelo – BEZ KOLEJEK !!!

  3) Już nie wspomnę o sytuacji kiedy musiałem dokonać wpłaty na konto w kasie, oczywiście z dowodem osobistym, a po wszystkim słyszę pytanie – Ale podpisał się Pan tak jak na karcie podpisów w banku ???? – a co to za różnica – jeśli nie to bank wycofa wpłatę ??? Ta pani nie potrafiła zrozumieć że podpis poświadcza wypłatę gotówki z banku, a nie wpłatę.

  Konto na razie zostawię, bo nic za nie nie płace, ale niech tylko będzie jakakolwiek podwyżka opłat, czy nowy kolejny warunek do spełnienia dla darmowości konta to natychmiast je zamykam. No i Boże chroń mnie przed kontaktem z pracownikami tej instytucji.

 • ry Reply

  22 stycznia, 2016 to 21:05

  To coś co nazywa się Bankiem nie wiele ma z nim wspólnego ,Przede wszystkim BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW !

  Naliczanie bez wiedzy klienta prowizji 20 zł za przelew i oczywiście brak możliwości reklamacji. Jedyne co mogę polecić to SZYBKO ZLIKWIDOWAĆ TAM KONTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zanim będą problemy i potworne straty FINANSOWE . Niestety według mnie system tego całego Pocztowego "BANKU" jest zacofany .To jakieś nieporozumienie .TY im swoje a oni swoje

 • zbyszek Reply

  25 lipca, 2016 to 14:33

  tak jak kolega wyżej. Aha nie napisałeś jeszce,że bankomatów jest bardzo mało.Trzeba sie naprawde naszukać żeby wypłacić pieniążki bez prowizji ….

 • zawiedziony Reply

  25 lipca, 2016 to 14:30

  Odradzam każdemu ten bank. Osoby tam pracujące nie kompetentne. Ogólnie bank nieprofesjonalne podejscie. Wysyłali do mnie rzekomo jakies korespondencje ktore nigdy nie dotarły-dotyczące kredytu i ubezpieczenia mieszkania- i zaczeli naliczac sobie jakies odsetki o ktorych nie wiedziałem. Korespodencje z banku przesyła sie listem POLECONYM!!!!!!! tymbardziej jezeli chodzi o jakies platnosci ktorre sobie sami wymyslaja. Oczywiscie po namowie pani konsultantki zebym napisal odwołanie-napisałem. odpowiedz była taka jaka mozna bylo sie spodziewac-negatywna. Gdybym nie mial tam kredytu juz dano by mnie tam nie było. Moj kolega już zdażył uciec stamtad pomimo kredytu a ja jeszcze tkwie w tym bałaganie ale już niedługo:) ODRADZAM Z CALEGO SERCA BAN POCZTOWY!!!! Jeżeli chcesz mieć spokój i uniknać opłat wymyślonych z kosmosu na którym bank zarabia nie pchajcie sie do tego syfu. dowidzenia

 • Okradziony Klient Reply

  4 października, 2016 to 09:47

  Elementarny brak dbałości o bezpieczeństwo środków finansowych na koncie, brak komunikacji z pracownikami wyższego szczebla, niekompetencja pracowników, brak elementarnej wiedzy na temat przepisów i łamanie tychże przepisów!
  Nie będę się rozpisywać o szczegółach sprawy, ale padłem ofiarą przekrętów finansowych na rynku do czego doszło przez niekompetencję, niewiedzę, arogancję pracowników, brak chęci podjęcia działań w celu rozwiązania problemu. Bank umywa ręce. Lekceważy klienta. Utrudnia kontakt z pracownikami wyższego szczebla. Przestrzegam i odradzam pozostawianie tam jakichkolwiek pieniędzy! Sprawę przekazałem do sądu.

 • Megrez Reply

  31 maja, 2017 to 11:33

  Jestem byłym (na szczęście) pracownikiem tegoż Banku. Brak kompetencji pracowników to wina dyrekcji poszczególnych oddziałów. Szkolenie było jedno – 5 dni w Łodzi, samo poznanie produktów, głownie tylko tych za które pracownik ma prowizję. Jeśli klient nie chce czegoś z tych produktów to mamy go szybko "załatwić" by nie tracił naszego cennego czasu – tak nas uczono w oddziale Szczecin. Jakaś nauka procedur to kpina – nie wiesz? masz się dowiedzieć. Skąd? Nie wiesz, skąd??
  nie masz spotkań – to po co przychodzisz do pracy? Pracownicy którzy chcą pomóc każdemu klientowi, są traktowani gorzej, bo za udzielenie informacji placówka nie zarabia, więc spław klienta i znajdź dojną krowę, która kupi to co Ty chcesz jej sprzedać.
  Prezesi i inspekcja pracy pewnie nie wie jaki nacisk jest kładziony na pracowników przez dyrektor.

 • toni Reply

  24 listopada, 2017 to 14:14

  Kompetentna,przemiła i życzliwa placówka Banku Pocztowego w Szczecinie. Uważam, że bardzo dużo zależy od podejścia do klienta. Może być szereg innego rodzaju mankamentów organizacyjnych, ale jeżeli pracownik traktuje KAŻDEGO klienta z szacunkiem, to można uniknąć wielu problemów. Tak jest właśnie na wspomnianej placówce w Szczecinie, tam czuję się jak prawdziwy klient. Dodam,że wszyscy mamy złe dni i dużo zależy od nas samych. Pozdrówko

 • xxx Reply

  21 grudnia, 2017 to 12:06

  Odradzam Wszystkim i sama uciekłam, ludzie co tam pracują nie mają pojęcia o prawie bankowym jak z łąpanki.O mało nie podałam ich do prokuratury za zatrzymanie moich pieniędzy, i ten ciągły tekst" Proszę pani to nie my, to system" NIE POLECAM
  coś strasznego .Powinni go zamknąć za te przekręty z klientami

 • Krystian Reply

  2 maja, 2018 to 13:20

  Mi tydzień temu na koncie zrobilo się -1600 zl i nie wiadomo skąd to z czego debetu nie mam bo w tym banku miec nie można zlozylem reklamacje i czekam hu tydzień jezeli nie oddadzą tych pieniędzy od z tym do prokuratury.Bo tak być nie może

 • Joanna P Reply

  9 maja, 2018 to 11:06

  Banda złodziei i instytucja pełna niekompetentnych osób "z łapanki". Popełniają błędy po czym nie potrafią się do tego przyznać obarczając winą klienta. Konsultanci zbywają klientów posiłkując się wyuczonym zdaniem "nie jesteśmy uprawnieni do udzielania danych dotyczących Pani sprawy" – serio??? Jak proszę o połączenie z osobą uprawnioną do powyższego słyszę "proszę o kontakt drogą listowną bądź e-mail". Już raz czekałam 30 dni. Dziś musze czekać kolejny miesiąc!! Brak jakiejkolwiek znajomości polityki jakości i obsługi klienta, zero szacunku i działania mijające się z celem. NIGDY NIE ODWAŻE SIĘ POLECIĆ, WRĘCZ BĘDĘ ODRADZAĆ NAWET NAJGORSZYM WROGOM.

 • Paweł Reply

  30 sierpnia, 2018 to 08:48

  Założyłem tam konto ale karty płatniczej nie otrzymałem mimo że minie już miesiąc infolinię nie działa a przynajmniej nikt nie odbiera pani na poczcie stwierdziła że to żaden problem przecież pieniądze może pan wypłacić na poczcie normalne jaja nie polecam

 • Marika Reply

  6 grudnia, 2018 to 17:32

  Najgorszy bank w Polsce.

 • Husky 556 Reply

  11 grudnia, 2019 to 12:30

  Tragiczny bank. Konto miało być za 0 zł, okazało się że naliczało prowizję za prowadzenie. Wszystkie operacje na koncie płatne. Złożyłem wniosek o likwidację konta 2 miesiące temu. Konto nadal jest i wciąż naliczają opłaty. Unikajcie jak ognia

 • WOJCIECH Reply

  25 listopada, 2020 to 16:22

  Bank pocztowy to jedna wielka ściema, założyć konto 500+ dla dziecka przed ukończeniem 18 lat nie można więc założyłem na siebie (ojciec) po roku czasu komornik zajął moje konto też w banku pocztowym i Konto 500+ córki bo oficjalnie jest na mnie. Po interwencji w banku święte krowy odesłały mnie do komornika bo one nic nie mogą zrobić. Komornik odsyła mnie do banku żeby “chory” bank odblokował Konto 500+bo na tym koncie nie ma zajęć komorniczych, a “chory” bank swoje “do komornika” i tak córki pieniądze wiszą w powietrzu. Odradzam ten bank omijając go dużym łukiem, brak kompetentnych ludzi, powrót do PRL – U

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password