Bank Pocztowy

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Bank Pocztowy to uniwersalna instytucja komercyjna, która cały czas rozwija swoją ofertę i zaskakuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców interesującymi rozwiązaniami finansowymi. Dzięki obecności tego banku w blisko 5 tysiącach Urzędów Pocztowych na terenie naszego kraju konsumenci mają komfortowy dostęp do proponowanych usług.

W ofercie Banku Pocztowego znajdziemy różne konta, kredyty gotówkowe i hipoteczne, jak również lokaty czy ubezpieczenia. Ten bank umożliwia też korzystanie z funkcjonalnej strony internetowej, na której można wnioskować o niektóre produkty finansowe.

Bank Pocztowy – kontakt

W razie jakichkolwiek problemów możemy skontaktować się z konsultantami Banku Pocztowego telefonicznie, mailowo lub poprzez czat. Z pracownikami tego banku możemy się połączyć w przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Poniżej przygotowaliśmy tabelkę, w której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące kontaktu z Bankiem Pocztowym. Sprawdź!

Infolinia:

801 100 500
52 34 99 499

Godziny pracy:
24h przez 7 dni w tygodniu

Aktualne promocje w Banku Pocztowym

W Banku Pocztowym każdy klient może liczyć na różne bonusy i promocje które wiążą się z najpopularniejszymi produktami finansowymi tj. konta bankowe, kredyty gotówkowe czy karty kredytowe. Więcej szczegółów na ich temat znajdziesz w przygotowanej przez nas tabelce. Zapoznaj się i przekonaj, jaka oferta wpisuje się w twoje potrzeby!

OPIS PRODUKTU
Bliskie Konto PocztoweBliskie Konto Pocztowe jest darmowym rachunkiem osobistym, który nie wiąże się dodatkowymi opłatami za: otwarcie i prowadzenie konta czy wypłatę pieniędzy w wybranej poczcie. Brak kosztów będzie obowiązywał tylko wtedy, gdy wykonamy miesięcznie transakcję na kwotę w wysokości minimum 300 zł.
Kredyt gotówkowyKredyt w Banku Pocztowym można zaciągnąć na kwotę od 300 do 200 000 zł. Po wybraniu kwoty bank nie pobierze prowizji za udzielnie kredytu, ponadto wysokość rat kredytowych zawsze jest dostosowana do indywidualnych możliwości kredytobiorcy. Wnioskować o kredyt możemy na trzy sposoby: przez internet, telefonicznie lub w wybranej placówce.
Karta kredytowaWarto również zainteresować się ofertą karty kredytowej, na której maksymalnie może znajdować się 20 000 zł. Za wydanie karty nie będziemy musieli nic płacić. Najważniejszym warunkiem jej uzyskania jest minimalny dochód w wysokości 1100 zł netto. Okres bezodsetkowy wynosi 55 dni.

Bank Pocztowy – IBAN i SWIFT/BIC

Klienci wykonujący przelewy międzynarodowe powinni sprawdzić numery IBAN oraz SWIFT. Podanie kodu IBAN odbiorcy jest obowiązkowe przy przelewach typu SEPA, natomiast SWIFT umożliwia identyfikację instytucji, do której adresowany jest dany przelew.

PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew

POCZPLP4

Podstawowa oferta w Banku Pocztowym

W Banku Pocztowym znajdziemy naprawdę sporo ofert z produktami finansowymi, które są przewidziane nie tylko dla klientów indywidualnych, przedsiębiorcy również mogą liczyć na otrzymanie ciekawych propozycji od tego banku. W ofercie Banku Pocztowego zawierają się m.in. kredyt, karty kredytowe, konta czy lokaty, które są przystosowane do różnych oczekiwań klientów.

Bank Pocztowy – opinie klientów indywidualnych

Bank Pocztowy zawiera ofertę dostosowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, oprócz tego cały czas proponuje różne rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z produktów finansowych. Z tego względu zyskał naprawdę dużą popularność wśród konsumentów i jest obecnie jednym z najlepszych banków na naszym rynku.

Pozostałe usługi Banku Pocztowego

Warto też przeanalizować inne produkty finansowe, jakie są proponowane przez Bank Pocztowy. Do najciekawszych ofert można zaliczyć ubezpieczenia, konta oszczędnościowe i lokaty oraz usługi pocztowe – każda z propozycji wyróżnia się innymi korzyściami!  Sprawdź więcej szczegółów na ich temat!

OPIS
Ubezpieczenia
 • Ubezpieczenie Pocztowe,
 • Warta Moje Zdrowie oraz Warta dla Zdrowia,
 • Ubezpieczenie od utraty pracy oraz ubezpieczenie na życie PTUW/PTUnŻ,
 • Ubezpieczenie od utraty pracy oraz ubezpieczenie na życie z Cardif Assurances Risques Divers S.A.,
 • Ubezpieczenie nieruchomości,
 • Ubezpieczenie na życie i od utraty pracy.
Oszczędności i inwestycje
 • Konto Oszczędnościowe,
 • Konto 500+,
 • Lokaty terminowe,
 • Fundusze Inwestycyjne.
Usługi pocztowe
 • E Awizo,
 • Polecony do skrzynki.

Podsumowanie oferty Banku Pocztowego

Zanim podejmiemy decyzję o skorzystaniu z oferty finansowej Banku Pocztowego, najpierw warto zapoznać się z jej wszystkimi mocnymi i słabymi stronami. Dzięki temu dowiemy się, jakie produkty spełnią nasze potrzeby. Poniżej wskazaliśmy najważniejsze wady i zalety tego banku, sprawdź!

zalety

 • duża ilość produktów w ofercie bankowej,
 • produkty finansowe przeznaczone zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców,
 • niskie koszty usług bankowych i kredytów,
 • możliwość korzystania z bankowości internetowej,
 • dostęp do bankowości mobilnej,
 • wiele oddziałów stacjonarnych,
 • interesująca oferta z produktami dodatkowymi.

wady

 • bank wymaga dużej zdolności kredytowej.

Gdzie jest Bank Pocztowy?

Placówki stacjonarne Banku Pocztowego znajdują się zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Ten bank ma około 4 500 placówek z 1000 wpłatomatów oraz bankomatów przeznaczonych do użytku klientów. Sprawdź dokładne adresy i godziny otwarcia oddziałów Banku Pocztowego w miastach wojewódzkich takich jak:

Podobne wpisy