Santander Bank Polska z tytułem najlepszego pracodawcy

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

To już kolejny rok, w którym Santander Bank Polska zdobywa wyróżnienie za warunki pracy, jakie świadczy swoim pracownikom! Santander znowu został uhonorowany tytułem Top Employer Polska oraz tytułem Top Employer 2022 Europe. Sam w sobie certyfikat jest potwierdzeniem  i świadectwem ogromnego zaangażowania banku, włożonego w kreowanie zdrowego i lepszego środowiska pracy. Co więcej, oznacza to również, że bank zachowuje najwyższe standardy, jeśli chodzi o zarządzanie zasobami ludzkimi.

Jak mówi Dorota Strojkowska, kierownik Pionu Partnerstwa Biznesowego w Santander Bank Polska — Chcemy być pracodawcą godnym zaufania i troszczącym się o dobro oraz bezpieczeństwo pracowników. Tytuł Top Employer dodatkowo dopinguje nas do dalszych działań i jednocześnie obliguje do nieustającego rozwoju obszarów, o których wspominają pracownicy w kierowanych do nich ankietach.

Santander Bank Polska mocnym pracodawcą

Mocną stroną Santander Bank Polska jest to, że przykłada ogromną uwagę na aktywizacje swoich pracowników. Zachęca ich do brania udziału w rozmaitych aktywnościach i projektach, które pozwalają zdobyć wiedzę, poszerzyć horyzonty wspierając przy tym różnorodność. W ofercie przygotowanej dla pracowników znajduje się między innymi dostęp do rozmaitych podcastów, szkoleń, webinarów.

Pracownicy mają także dostęp do  interesującego kalendarza wydarzeń well-beingowych, a także różnych wydarzeń sportowych. Santander Bank niewątpliwie mógłby zostać przykładem dla wielu przedsiębiorstw, pokazując, w jaki sposób dbać o pracowników i jak budować wspierającą i zdrową przestrzeń w pracy.

Warto wspomnieć, że program Top Employers Institute przyznaje swoje certyfikaty przedsiębiorstwom w oparciu o wyniki ankiet, które dotyczą najlepszych praktyk HR. Co roku Top Employers Institute wyłania i nagradza organizacje, które zapewniają wysoki standard HR. Dzięki temu można zaobserwować, które przedsiębiorstwa naprawdę troszczą się o zatrudnione osoby i czy rzeczywiście traktują ich potrzeby priorytetowo. Oceniane są takie kategorie jak: strategia HR., środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, a także well-being, różnorodność i integracja.

Podobne wpisy