Kredyt gotówkowy BNP Paribas

W ofercie tej instytucji finansowej znajdują się różne produkty: konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, karty kredytowe i debetowe, ubezpieczenia a także kredyty. Ta ostatnia kategoria oferuje finansowania samochodowe, ratalne, hipoteczne czy restrukturyzacyjne. Na szczególną uwagę zasługuje jednak propozycja kredytu gotówkowego od BNP Paribas. Sprawdź szczegóły produktu oferowanego przez tę instytucję finansową.

BNP Paribas kredyt gotówkowy – 200 000 zł na dowolny cel

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego z którego możemy skorzystać w banku BNP Paribas wynosi 200 000 zł. Wysokość udzielonego finansowania zależna jest od zdolności i historii kredytowej wnioskodawcy. Warto wspomnieć, że otrzymane środka można przeznaczyć na dowolonie wybrany cel. Jeśli chodzi o okres kredytowania, to istnieje możliwość spłaty zobowiązania nawet do 10 lat. Z drugiej strony może on być zdecydowanie krótszy – minimalna wartość dla tej oferty to 6 miesięcy. Dla kredytu gotówkowego z BNP Paribas RRSO wynosi 11,69 proc.

Aby skorzystać z oferty banku, wystarczy zamówić rozmowę z doradcą i złożyć wniosek w oddziale, poprzez infolinię lub online.

Najważniejsze informacje
Potrzebne dokumentydowód osobistydokumenty potwierdzające wysokość zarobków
Dochódumowa o pracęumowa zlecenieumowa o dzieło
Czas wypłaty kredytumaks. 2 dni robocze
Wnioskowanieserwis internetowyaplikacja mobilnaw oddziale bankuinfolinia
Promocjeprowizja 0 proc. – przy zakupie ubezpieczenia
Wiekmin. 18 lat
RRSO11,69 proc.
Oprocentowanie8 proc.
Ubezpieczenietak, dobrowolne

Oprocentowanie kredytu gotówkowego w banku BNP Paribas wynosi 8 proc. i jest stałe. Wszystkie raty mają stałą wysokość oprócz ostatniej, która jest nieznacznie wyższa (różnica kilkudziesięciu groszy). Ubezpieczenie finansowania to dobrowolna opcja, proponowana jedynie przez bank.

BNP Paribas – Opinie

BNP Paribas to międzynarodowa instytucja finansowa, która obsługuje klientów na całym świecie. Cieszy się sporym zaufaniem konsumentów, ze względu na korzystne warunki oferowanych rozwiązań. O wartości usług BNP Paribas świadczą także liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. otrzymanie w 2019 roku statuetki Sustainable Economy Awards w kategorii Lider Zrównoważonego Finansowania czy Gwiazdy Jakości Obsługi w badaniu Konsumentów Polskiego Programu Jakości Obsługi. Sprawdź opinie klientów na temat tej instytucji finansowej.

 • Bartek
  “Pozytywną decyzję otrzymałem niezwykle szybko. Wrażenie robi długi okres spłaty. Z czystym sumieniem mogę polecić ten kredyt.”
 • Renata
  “Potrzebowałem pieniędzy na duże wydatki. W BNP uzyskałem pożądaną kwotę, a w dodatku na korzystnych warunkach.”
 • Ewa
  “Do skorzystania z kredytu gotówkowego w tym banku zachęciło mnie stałe oprocentowanie i okres kredytowania, który mogłam dopasować pod siebie.”

BNP Paribas – wymagania wobec kredytobiorcy

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas to jedna z wielu ofert tego rodzaju finansowań dostępnych na polskim rynku finansowym. Dostępne produkty różnią się maksymalną kwotą, RRSO czy okresem spłaty. Podobnie jest z wymaganymi dokumentami – każdy bank ma trochę inne zasady. BNP Paribas dba o dobrą relację ze swoimi klientami, dlatego nie wymaga spełnienia wielu warunków, żeby otrzymać pieniądze, o które wnioskujemy.

Aby wnioskować o kredyt gotówkowy w Pekao, trzeba spełnić następujące warunki:

 • wiek – minimum 18 lat;
 • pozytywna zdolność kredytowa;
 • dobra historia finansowa;
 • aktywne konto bankowe;
 • telefon komórkowy;
 • stały dochód (umowy cywilnoprawne i o pracę);
 • zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu.

Podstawowym zadaniem kredytu gotówkowego jest wykorzystanie udzielonej kwoty na wybrane przez kredytobiorcę cele, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej płynności finansowej. BNP Paribas ma to na uwadze, dlatego też skrupulatnie dokonuje oceny zdolności kredytowej wnioskodawców. Ten bank bierze pod uwagę nie tylko rodzaj, źródło i wysokość zarobków, ale także historię ewentualnych zadłużeń – dane na temat zobowiązań w przeszłości sprawdzane są w największych rejestrach dłużników. Należy jednak wspomnieć, iż nie przekreśla to szans na otrzymanie kredytu gotówkowego w BNP Paribas.
Instytucja finansowa stawia na jak najlepszą obsługę klienta i indywidualne podejście do każdego zainteresowanego. Dla każdego wnioskodawcy proponuje jak najlepsze warunki, z uwzględnieniem przeanalizowanych czynników.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w BNP Paribas?

Osoby zainteresowanie finansowaniem z BNP Paribas mogą liczyć na stosunkowo szybkie uzyskanie pieniędzy – maksymalnie 2 dni robocze, jednak w większości przypadków zajmuje to jeden dzień. Wnioski można składać na 4 sposoby:

 • przez internet w na stronie banku;
 • poprzez aplikację mobilną BNP Paribas;
 • bezpośrednio w oddziale;
 • przez infolinię.

Po wysłaniu zapytania o kredyt gotówkowy w ciągu ok. 5 minut skontaktuje się z nami doradca BNP Paribas. W tym momencie rozpoczyna się wstępne ustalanie zdolności kredytowej przez konsultanta na podstawie kilku pytań. Podczas rozmowy należy także powiedzieć, jaka kwota i okres spłaty nas interesuje.

W oparciu o dostarczone przez nas informacje doradca BNP Paribas zaproponuje możliwe rozwiązania. Jeśli się na któreś zgodzimy, należy wypełnić wniosek przesłany nam na adres e-mail lub konto w serwisie bankowości internetowej. W ten sposób możliwe stanie się potwierdzenie, czy otrzymamy pieniądze na przedstawionych wcześniej warunkach. Konsultant zapyta dodatkowo o naszą zgodę na sprawdzenie historii kredytowej.

Następny krok to weryfikacja danych wprowadzonych do wniosku. Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, doradca BNP Paribas przedstawi ostateczne warunki kredytu gotówkowego. Odpowiednie dokumenty zostaną wysłane do analityka banku.

Kolejny etap to przesłanie skanu dowodu osobistego, wyciągu z banku za ostatnie 3 miesiące oraz numeru naszego rachunku bankowego. Teraz wystarczy czekać na ostateczną decyzję.

Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi w sprawie naszego wniosku należy podpisać umowę w formie elektronicznej lub bezpośrednio w oddziale banku. Po tym udzielone środki trafiają na wskazany numer konta.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego w BNP Paribas

Oprócz tego produktu finansowego, BNP Paribas w swojej ofercie posiada opcjonalne ubezpieczenie w dwóch wariantach, różniących się zakresem ochrony. Proponowane formy zabezpieczenia zostały przygotowane specjalnie dla klientów banku we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska SA oraz Cardif – Assurances Risques Divers SA Oddział w Polsce.

Pierwszy wariant to ubezpieczenie spłaty zadłużenia dla kredytów gotówkowych zaciągniętych przez internet. Ochrona obejmuje ubezpieczenie na życie oraz inne ryzyko, związane ze śmiercią w następstwie nieszczęśliwego wypadku, trwałej i całkowitej niezdolności do pracy czy poważnego zachorowania. W tym wypadku nie są konieczne badania lekarskie. Okres ubezpieczenia obejmuje cały okres kredytowania. Chęć wykupienia tej ochrony należy zaznaczyć we wniosku.

Kolejny rodzaj tej usługi to ubezpieczenie kredytu gotówkowego, które zostały uzyskane inną metodą niż przez internet. Obejmuje ono bezpieczeństwo dla kredytobiorcy oraz jego bliskich. Klienci mają do wyboru 4 pakiety, które różnią się zakresem ochrony. które obejmuje wsparcie finansowe w sytuacji, gdy doszło do nieszczęśliwego wypadku w wyniku którego kredytobiorca trafił do szpitala na minimum 4 dni. Warto zaznaczyć, że to ubezpieczenie dostępne jest do wykupienia jedynie w oddziale BNP Paribas.

BNP Paribas – promocja dla klientów

Klienci korzystający z oferty kredytu gotówkowego w banku BNP Paribas mogą wziąć udział w promocji dotyczącej bezpośrednio tego produktu finansowego. Każdy wnioskodawca, który otrzyma kredyt, może wykupić do zobowiązania ubezpieczenie. Jest ono dobrowolne, jednak jeśli się na nie zdecydujemy, nie ponosimy żadnych opłat z tytułu pobierania prowizji. W innym wypadku BNP Paribas naliczy ją w wysokości 10 proc.

Warto także wspomnieć o tym, że nasz dochód możemy wykazać w prosty i wygodny sposób na podstawie jednego dokumentu. Jeśli dostarczymy do banku PIT11 za rok poprzedni, to w oparciu o ten dokument BNP Paribas potwierdzi nasze zarobki.

BNP Paribas – wady i zalety

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas to propozycja dla osób, które szukają finansowania z długim okresem spłaty i na wysokie kwoty. Na korzyść tej oferty przemawia także różnorodny sposób wnioskowania – zarówno tradycyjnie w placówce, jak i przez internet czy aplikację mobilną. Z tego produktu najbardziej będą zadowoleni klienci, którzy mają zamiar wykupić do zobowiązania ubezpieczenie – wtedy nie poniosą opłat z tytułu prowizji. W innym wypadku wyniesie ona 10 proc.

Zalety:

 • wysoka kwota kredytu – 200 000 zł;
 • niskie, stałe raty;
 • szybkie otrzymanie kredytu;
 • długi okres kredytowania
 • prowizja 0 proc. przy zakupie ubezpieczenia;
 • kredyt od 18 roku życia;

Wady:

 • kredytodawca analizuje historię kredytową;
 • nieubezpieczony kredyt oznacza prowizję 10 proc.
 • wymagane przedstawienie oświadczenia o zarobkach;
 • kredyt tylko dla osób pracujących na podstawie umowy o pracę lub o dzieło/zlecenie;
 • konieczność posiadania stałych źródeł dochodu.

Przegląd recenzji

Ocena redakcji - 8/10

Szczegóły

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas to okazja skorzystania z dodatkowych środków nawet bez prowizji. Do wykazania dochodów wystarczy okazać PIT 11 za poprzedni rok.

8 Świetnie!

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password