Ubezpieczenie dla psów i kotów w aplikacji

Coraz większa grupa Polaków zabiera ze sobą na urlop ukochane czworonogi. Niestety w niektórych przypadkach przyjemny wakacyjny relaks może wiązać się z dodatkowym stresem – gdy odkryjemy, że ukochany mruczek podrapał kanapę w hotelowym pokoju lub gdy pies zerwie się ze smyczy w obcym mieście. Z pomocą w takich sytuacjach może przyjść ubezpieczenie dla psów i kotów.

Popularna marka Europa Ubezpieczenia niedawno wypuściła na rynek aplikację app2U, przez którą można zakupić ubezpieczenie dla rowerzystów. Teraz poszerza swoją mobilną ofertę o pierwsze mobilne ubezpieczenie dla psów i kotów. To idealne rozwiązanie dla osób, które na krótszy i dłuższy wypoczynek zabierają ze sobą pupila.

Z myślą o ochronie czworonożnych członków rodziny Europa Ubezpieczenia przygotowała ubezpieczenie dla psów i kotów. Bezpośrednio w aplikacji app2U właściciele czworonogów mogą kupić mobilną polisę m.in. na pokrycie szkód spowodowanych przez pupila albo nieszczęśliwego wypadku.

Właściciele psów i kotów to grupa, która coraz częściej poszukuje dobrej ochrony ubezpieczeniowej dla swoich pupili. Specjalnie dla nich wprowadziliśmy w aplikacji app2U mobilne ubezpieczenie ich zwierząt. Dajemy im jasny sygnał – aktywnie spędzając wolny czas czy wybierając się na urlop, możecie szybko i sprawnie ubezpieczyć swoje zwierzę i po prostu zabrać je ze sobą. My zadbamy o jego ochronę na czas wyjazdu

– mówi Dominik Marzec z Europa Ubezpieczenia.

Mobilne ubezpieczenie psów i kotów przewiduje ochronę w dwóch wariantach. Jeden z nich dotyczy nieszczęśliwych wypadków, które mogą przydarzyć się pupilowi. W takiej sytuacji Europa Ubezpieczenia pokryje koszt jego leczenia w kwocie do 1 tys. zł.

Drugi obszar ochrony dotyczy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na wypadek szkód, które pupil wyrządzi osobom trzecim. Suma takiego ubezpieczenia wynosi 50 tys. zł – właśnie do takiej kwoty właściciel kota lub psa jest chroniony.

Ochrona skrojona na miarę

Oferta dostępna w aplikacji app2U została poszerzona także o assistance. To usługa przeznaczona dla właścicieli psów i kotów, dzięki której mogą skorzystać ze wsparcia w poszukiwaniach zaginionego zwierzaka lub w organizacji transportu chorego zwierzęcia do weterynarza. To idealne rozwiązanie na wakacje czy choćby weekendowy wypad, bowiem najkrótszy czas polisy to zaledwie 24 godziny. Maksymalny czas ubezpieczenia wynosi natomiast 30 dni.

Ubezpieczenie dla psów i kotów jest dostępne w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Wszelkie formalności związane ze skorzystaniem z oferty zostały ograniczone do minimum, dzięki czemu zajmują zaledwie kilkanaście sekund. Z zakupem polisy wiąże się konieczność zrobienia zdjęcia swojemu psu lub kotu. Pupil jest obejmowany natychmiastową ochroną ubezpieczeniową od razu po wypełnieniu wniosku i opłaceniu składki. Można tego dokonać za pomocą karty, BLIK-a oraz PayU.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password