V edycja Fintech Brunch już 22 czerwca

Już 22 czerwca w Warszawie odbędzie się V edycja Fintech Brunch. Na łamach podcastu Sfintechowani o tym ciekawym wydarzeniu opowiedzieli Magdalena Marciniak, Dyrektor Zarządzająca Fintek.pl oraz Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Sfery Finansów.

Magdalena Marciniak oraz Rafał Tomkowicz wzięli udział w podcaście Sfintechowani. To nowoczesne źródło rzetelnej wiedzy, a także polskich oraz zagranicznych nowinek z tematyki fintech. Specjaliści byli gośćmi Rafała Tomaszewskiego z portalu Fintek.pl.

Jako pasjonaci branży fintech zapraszamy do studia ludzi kluczowych dla rozwoju tego sektora. Przeprowadzamy z nimi pogłębione rozmowy o luźnych kwestiach, jak i pogawędki na tematy bardziej skomplikowane. Zajmujemy się wszystkim tym, co codziennym kontakcie z branżą finansową może umknąć branży odbiorcy. Dzisiaj zapraszam na podcast w nieco innej formie – porozmawiamy o zbliżającym się wydarzeniu, czyli o V edycji Fintech Brunch

– mówi Rafał Tomaszewski, Zastępca Redaktora Naczelnego Fintek.pl.

Fintech Brunch – dlaczego warto?

Już w najbliższy wtorek (22 czerwca) odbędzie się V edycja Fintech Brunch. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:30 w ArtBistro Stalowa 52. W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele Banku Millennium, Twisto, Kontomatik, Przelewy24 oraz Tpay. Uświetni je także obecność praktyków i doświadczonych specjalistów sektora, wśród których znajdują się m.in. prof. Rafał Ohme z Neurohm, dr Michał Nowakowski z NGL Legal oraz dr Katarzyna Niewińska z Uniwersytetu Warszawskiego.

W Polsce jest potrzeba dzielenia się swoimi doświadczeniami i to zauważamy. Oczywiście okres pandemii sprawił, że tych spotkań nie było, natomiast ja ostatnio miałem już przyjemność zorganizowania dwóch eventów we Wrocławiu, w związku z tym widzę, jaki jest ogromny głód takich spotkań. Myślę, że faktycznie V edycja Fintech Brunch, która odbędzie się już 22 czerwca, będzie okazją do takiego osobistego spotkania face-to-face. Nie organizujemy tego online – organizujemy to w Warszawie, stacjonarnie, chcemy się spotkać, porozmawiać i podzielić doświadczeniami, których przecież wszyscy (mimo, że byliśmy pandemicznie zamknięci) to nabieraliśmy

– podkreśla Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Sfery Finansów.

V edycja Fintech Brunch – co nas czeka?

V edycja Fintech Brunch to duża dawka merytorycznej wiedzy. To także wspaniała okazja do networkingu dla wszystkich zainteresowanych działalnością sektora fintech w Polsce. Podczas wydarzenia odbędą się aż cztery firechaty, które poprowadzą Łukasz Piechowiak oraz Rafał Tomaszewski. Ich rozmówcami będą Jakub Czerwiński (Adyen), Radosław Łach (Przelewy24), Dominik Wolski (Kontomatik) i Adam Miziołek (Twisto).

Rozmowy będą dotyczyły m.in.:

  • alternatywnych metod finansowania oraz ich wpływu na konwersję,
  • oczekiwań klienta postpandemicznego,
  • współpracy między fintechami,
  • płatności odroczonych.

Ponadto w programie wydarzenia przewidziano kilka ciekawych prezentacji. Dotyczyć będą m.in. nowych technologii dla fintechów, finansowania sektora w obliczu pandemii, sprzedaży oraz cyfrowego onboardingu. W czasie spotkania zostanie także poruszony temat pandemicznej szansy dla HR Tech oraz otwartej bankowości.

Po części merytorycznej spotkania przewidziano czas na networking, a także ekscytującą niespodziankę. Uczestnicy Fintech Brunchu będą mogli zmierzyć się ze sobą na Stadionie Narodowym, gdzie zostanie zorganizowany wyścig gokartowy. Rywalizacja rozpocznie się około godziny 19:00.

Spotykamy się po długiej przerwie spowodowanej COVID-19 w sposób stacjonarny – to jest event, który nie jest organizowany online. Będziemy widzieć się fizycznie, dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do restauracji Stalowa 52, bo tam face-to-face będzie można się spotkać z naszymi prelegentami i z samymi uczestnikami

– podkreśla Magdalena Marciniak, Dyrektor Zarządzająca Fintek.pl.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password