Revolut Bank z nowymi limitami dla kart kredytowych i kredytów online

Revolut Bank podjął decyzję o powiększeniu limitów kredytów online oraz limitów kart kredytowych. Wraz z wysokością zobowiązań instytucja wydłużyła także okres ich spłaty.

Revolut Bank w swojej ofercie posiada kredyty oraz karty kredytowe. Do tej pory zobowiązania te były dostępne wyłącznie dla wybranej grupy odbiorców. Mimo tych ograniczeń od momentu rozpoczęcia działalności na polskim rynku Revolut Bank udzielił finansowania na łączną kwotę 30 milionów złotych.

Górny limit zobowiązań udzielanych online wynosił dotychczas 50 tys. zł. Obecnie marka postanowiła go jednak podwyższyć. Maksymalna wysokość kredytu konsumenckiego na dowolny cel ma wynieść 100 tys. zł. Równocześnie Revolut Bank podjął decyzję o wydłużeniu okresu spłaty zobowiązania – wzrośnie on z 5 do 8 lat (96 miesięcy). Bank zmienia również limity dla kart kredytowych, które oferowane są na terenie Polski. Tym samym maksymalna wysokość limitu kredytowego ma wzrosnąć z 20 do 50 tys. zł.

Zmiany wejdą w życie wraz z końcem września. To właśnie wtedy ofertą kredytową zostaną objęci wszyscy uprawnieni klienci Revolut w naszym kraju. W związku z poszerzeniem zasięgu instytucja postanowiła uatrakcyjnić swoją ofertę i podwyższyć limity.

Jak ubiegać się o produkty Revolut Bank?

O produkty finansowe, które oferowane są przez Revolut Bank, można ubiegać się bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej Revolut. Wniosek o kredyt konsumencki albo kartę kredytową znajduje się w zakładce „Kredyty”. Przed udzieleniem pozytywnej decyzji kredytowej bank sprawdza zdolność kredytową klienta.

Cieszymy się, że kolejni klienci i klientki w Polsce korzystają z naszych produktów kredytowych. Jesteśmy chwaleni za przyjazny proces składania wniosku i błyskawiczne decyzje kredytowe, to się nie zmienia. Udoskonalamy natomiast parametry produktów, zwiększamy limity kredytowe i wydłużamy możliwe okresy spłat. Liczymy, że okażą się przydatne zwłaszcza w okresie powrotu do nauki i sezonie przedświątecznym

– mówi Tomasz Jarczyk, Dyrektor ds. Produktów Kredytowych Revolut w Polsce.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password