Potrzebujesz gotówki? Sprawdź pożyczki pozabankowe z dostawą do domu

Wśród mnogości produktów finansowych na polskim rynku pozabankowym można znaleźć pożyczkę gotówkową w domu klienta. To doskonałe rozwiązanie dla osób niewprawionych w obsłudze komputera, które nie chcą tracić czasu na wizyty w placówce firmy pożyczkowej.

Szybkie pożyczki w domu klienta

Pożyczki w domu zapewniają polskim konsumentom ogromną wygodę i niezwykły komfort. Tym, co odróżnia tego typu zobowiązania od pożyczek przez internet czy pożyczek podejmowanych w placówce, jest właśnie nietypowy proces wnioskowania. Umożliwia on pożyczkobiorcy zdobycie dodatkowego zastrzyku gotówki bez wychodzenia z domu. Przy okazji jednak nie uzależnia go od sesji księgowań między bankami, jak to robią pożyczki online. Dzięki temu klient może otrzymać środki jeszcze szybciej i łatwiej.

Chwilówka w domu klienta – krok po kroku

Aby podjąć pożyczkę w domu, należy tylko pozostawić swoje dane kontaktowe na stronie internetowej wybranego pożyczkodawcy. Zazwyczaj nie trzeba przy tym wypełniać żadnych wniosków, podawać danych dotyczących zatrudnienia itp. To znacznie ułatwienie dla osób, które nie są wprawione w używaniu komputera. Ponadto takie rozwiązanie pozwala również zaoszczędzić dużo czasu i uniknąć zbędnych formalności.

W ciągu kilku minut od wysłania formularza do klienta oddzwania konsultant marki, by ustalić dogodny termin na spotkanie z doradcą. Oczywiście konsument w każdej chwili może również samodzielnie zadzwonić na infolinię wybranego przez siebie pożyczkodawcy. Numer telefoniczny podany jest zazwyczaj w widocznym miejscu na jego stronie internetowej. Dzięki takiemu posunięciu klient jeszcze bardziej skraca czas oczekiwania na gotówkę.

Pożyczki w domu – wszystkiego dowiesz się na miejscu

Ogromną zaletą pożyczek pozabankowych z dostawą do domu jest bezpośredni kontakt z doradcą klienta. To duży atut zwłaszcza dla tych osób, które podejmują pożyczkę po raz pierwszy i chcą, by ktoś przeprowadził ich przez cały ten proces. W przypadku pożyczki w domu mamy zapewniony kontakt osobisty z przedstawicielem marki i możemy go dokładnie wypytać o każdy szczegół. Taka rozmowa twarzą w twarz pozwala lepiej zrozumieć warunki zobowiązania niż czytanie regulaminów dostępnych na stronach internetowych firm oferujących pożyczki online.  Doradca ma za zadanie wytłumaczyć klientowi wszelkie niezrozumiałe zapisy umowy jeszcze przed jej podpisaniem. W ten sposób pożyczkobiorca jest doskonale świadomy warunków, na które się decyduje oraz zyskuje pewność, że nic go później nie zaskoczy.

Szybkość pożyczek do domu

Kolejnym dużym atutem pożyczek do domu jest ich szybkość. To właśnie czas często przesądza o skorzystaniu z właśnie tego rozwiązania. Choć za najszybszy sposób na dodatkową gotówkę najczęściej postrzegamy pożyczki przez internet, jednak księgowanie środków między bankami może znacznie wydłużyć czas oczekiwania na niezbędne środki. W przypadku chwilówek w domu klienta sprawa jest dużo prostsza, ponieważ pożyczkobiorca nie jest uzależniony od sesji bankowych. Gotówkę otrzymuje od doradcy klienta tuż po podpisaniu umowy. W przypadku pożyczek w domu znacznemu skróceniu ulega również sam czas oczekiwania na decyzję kredytową, która wydawana jest już w trakcie pierwszego spotkania z przedstawicielem firmy pozabankowej. W ciągu jednej wizyty klient może zatem dokładnie poznać ofertę pożyczkową, podpisać umowę i natychmiast otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki na dowolny cel.

Ułatwienia w spłacie

Jednak nie należy skupiać się wyłącznie na procesie podejmowania pożyczki, ponieważ równie ważna jest jej spłata. W przypadku pożyczek w domu jest ona jeszcze łatwiejsza niż dotychczas. Nie musimy już bowiem pamiętać o regularnym dokonywaniu przelewów rat na konto internetowe pożyczkodawcy. W ustalonym wcześniej terminie raty odbierze od nas ten sam doradca klienta, z którym podpisaliśmy umowę pożyczkową.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password