Jaka pożyczka na wielkanocne zakupy?

dodał finafXadmin
0 komentarzy

Wielkanoc to czas bliskości, spotkań z najbliższymi, suto zastawionych stołów i… wzmożonych wydatków. Jakich produktów nie może zabraknąć na świątecznej liście zakupów? Jak szybko, wygodnie i bezpiecznie pożyczyć pieniądze na nadprogramowe koszty? Sprawdźmy.

Pożyczka na Wielkanoc — jaka najlepsza?

Co, jeśli sfinansowanie zakupów świątecznych przekracza twój budżet domowy i chcesz skorzystać z niewielkiej pożyczki? Jaka pożyczka będzie najlepsza?

Musi być szybka — gdy nagle zabraknie pieniędzy w budżecie domowym

W ferworze świątecznych przygotowań nie masz czasu na czasochłonne wizyty w oddziałach instytucji finansowych? Pozabankową pożyczkę online zaciągniesz szybko i wygodnie. Wszystkie niezbędne czynności (łącznie z zawarciem umowy) wykonasz bez wychodzenia z domu, korzystając z komputera lub smartfona z dostępem do Internetu. Wypełnienie wniosku nie zajmie ci dłużej niż kilka minut, a decyzja i przelew są błyskawiczne.

Szybka pożyczka online okaże się więc doskonałym rozwiązaniem w przypadku nieprzewidzianych wydatków np. spontanicznego świątecznego wyjazdu do rodziny na drugi koniec Polski czy konieczności sfinansowania większych zakupów, na które nie starczyło gotówki.

Łatwa pożyczka bez formalności w ferworze przygotowań

Potrzebujesz pieniędzy na przysłowiowe wczoraj i nie masz czasu na wizytę w banku czy załatwianie zaświadczeń? Tzw. pożyczka na dowód okażę się najbardziej dostępnym rozwiązaniem. Do pożyczenia pieniędzy w większości firm pożyczkowych nie będziesz musiał dostarczać zaświadczenia od pracodawcy ani innych dokumentów potwierdzających wysokość i źródło dochodu. Potrzebny ci będzie jedynie dowód osobisty, adres mailowy, telefon komórkowy oraz dane logowania do bankowości internetowej. Minimalna ilość formalności przełoży się na krótki czas oczekiwania na decyzję i szybką wypłatę środków.

Najlepsza pożyczka RRSO 0%

Minimalna ilość formalności, szybka decyzja i ekspresowa wypłata środków to nie jedyne zalety korzystania z szybkich pożyczek pozabankowych. Ogromnym walorem popularnych pożyczek online jest możliwość pożyczenia pieniędzy bez dodatkowych kosztów — oprocentowania i prowizji. Np. pierwsza pożyczka online w vivus.pl to pożyczka RRSO 0%.

Tradycyjne potrawy na Wielkanoc

Święta wielkanocne nie mogą odbyć się bez tradycyjnych potraw. Na stołach Polaków niezmiennie królują doskonale znane i lubiane klasyki: żurek, barszcz biały, faszerowane jaja, pyszne pasztety, pieczone mięsa i aromatyczne wypieki: pascha i mazurek.

Lista zakupów na Wielkanoc — jakie zakupy zrobić?

Aby uniknąć impulsywnych wydatków, warto zrobić wielkanocne zakupy z listą w ręku. Jakie produkty powinny się na niej znaleźć?

Na wielkanocnej liście zakupów nie może zabraknąć:

  • jajek, najlepiej tych z wolnego wybiegu;
  • majonezu i chrzanu;
  • warzyw świeżych oraz w puszkach (będą idealne do świątecznych sałatek);
  • mięs i wędlin (przede wszystkim typowej dla Wielkanocy białej kiełbasy);
  • produktów do przygotowania świątecznych wypieków: masła, mąki, cukru, dodatków do pieczenia, bakalii;
  • koncentratu do przygotowania żurku lub barszczu białego (jeśli planujesz przygotować zupę na bazie półproduktu);
  • okazjonalnych produktów czekoladowych: zajączków, jajek etc.

Artykuł powstał we współpracy z vivus.pl

Podobne wpisy