Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Od października w telewizji można obejrzeć nowy spot Credit Agricole z Dawidem Podsiadło. Wokalista reklamuje w nim pożyczkę na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie!

Kredyt gotówkowy oferta Credit Agricole

Kredyt gotówkowy Credit Agricole to oferta unikalna na polskim rynku finansowym. Umożliwia nie tylko pożyczenie pieniędzy, ale nawet oddanie mniej, niż się pożyczyło! Jeszcze do końca tego miesiąca (czyli do końca listopada 2019 r.), wszyscy klienci banku, którzy dotychczas nie korzystali z jego oferty kredytowej, mogą sięgnąć po promocyjną ofertę.

Mowa tu o kredycie gotówkowym w kwocie 3 tys. zł. Oprocentowanie takiego zobowiązania wynosi dokładnie 0 zł, a spłaca się je w 12 równych ratach po 250 zł miesięcznie. Wszystko to bez żadnych prowizji i dodatkowych opłat. Ponadto terminowa spłata wszystkich rat gwarantuje, że ostatnią ratę Credit Agricole spłaci za Ciebie! W ten sposób możesz oszczędzić 250 zł.

Kredyt gotówkowy – jak złożyć wniosek?

Złożenie wniosku o pożyczkę na promocyjnych warunkach wymaga posiadania konta w Credit Agricole. Oznacza to, że przed ubieganiem się o zobowiązanie, należy wcześniej założyć w banku rachunek osobisty. Można tego dokonać w każdej placówce Credit Agricole. Warto wspomnieć, że prowadzenie takiego konta jest zupełnie bezpłatne, jednak pod warunkiem zapewnienia comiesięcznych wpłat w wysokości minimum 1 tys. zł, a także wykonania co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK-iem w miesiącu.

Dla kogo kredyt gotówkowy w Credit Agricole?

Kredyt gotówkowy Credit Agricole to oferta powitalna. Oznacza to, że zobowiązanie przeznaczone jest tylko dla tych klientów marki, którzy nigdy wcześniej nie podejmowali w niej zobowiązania finansowego. Tylko oni mogą zatem liczyć na promocyjne warunki, dzięki którym spłacą mniej, niż w rzeczywistości pożyczyli.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password