Kredyt gotówkowy Bank Millennium

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Bank Millennium jest bankiem cyfrowym. Chce ułatwić swoim klientom codzienne życie, oferując im produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb, a także dostępne bez wychodzenia z domu. Bank stanowi centrum Grupy Millennium. W jej skład wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, Fundacja Banku Millennium oraz Millennium Goodie.

Z oferty Banku Millennium mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Bank kieruje w ich stronę atrakcyjne konta osobiste, karty płatnicze, ubezpieczenia, produkty oszczędnościowe czy inwestycyjne, a także kredyty hipoteczne czy gotówkowe. Te ostatnie cieszą się największą popularnością, ponieważ dostępne są od ręki i możemy je wykorzystać na dowolny cel.

Bank Millennium kredyt gotówkowy – 150 000 zł na dowolny cel

Kredyt gotówkowy w Banku Millennium dostępny jest w wysokości od 1 000 do nawet 150 000 zł. Co ważne, klient może przeznaczyć pieniądze na dowolny cel. Najważniejsze jest to, aby wnioskował on o dodatkową gotówkę z pełną świadomością i pamiętał o regulacji płatności. Okres kredytowania wynosi od 6 do 84 miesięcy.

Pożyczka Gotówkowa w Banku Millennium dostępna jest bez zbędnych formalności. Klient może o nią wnioskować na trzy sposoby: przez internet, za pomocą TeleMillennium lub w oddziałach banku. Kredytobiorca może liczyć na Gwarancję Niskiego Oprocentowania, a także liczne promocje. RRSO kredytu wynosi 14,10 proc.

Najważniejsze informacje
Potrzebne dokumentydowód osobistyzaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu/PIT za ostatni rok/wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące
Dochódumowa o pracęumowa o dziełoumowa zlecenierentaemeryturaświadczenia przedemerytalnedziałalność gospodarcza
Czas wypłaty kredytuw ciągu jednej doby
Wnioskowanieprzez internetza pomocą TeleMillenniumw oddziale banku
Promocje100 zł raty za każde 5 000 zł pożyczki IV edycja (oferta ograniczona czasowo – do 10.04.2020 r.)
Wiekmin. 18 lat
RRSO14,10 proc.
Oprocentowanie8,89 proc. (stałe)
UbezpieczenieTak, dobrowolne

Oprocentowanie kredytu gotówkowego w Banku Millennium jest stałe i wynosi 8,89 proc. Klienci mogą liczyć na dopasowanie rat zobowiązania do indywidualnych możliwości. Spłata zadłużenia powinna się odbyć zgodnie z harmonogramem, który przekazany został kredytobiorcy w momencie podpisania dokumentów. Bank Millennium gwarantuje brak ukrytych opłat. Cennik usług dostępny jest na stronie internetowej banku.

Bank Millennium – Opinie

Bank Millennium działa na rynku od 1989 roku. Jest jednym z pierwszych polskich banków z kapitałem prywatnym. Dzięki ciągłemu rozwojowi zyskał zaufanie wielu klientów. Instytucja informuje konsumentów o wszelkich opłatach. Regularnie kieruje w ich stronę liczne promocje, które pomagają pożyczyć pieniądze na atrakcyjnych warunkach. Klienci Banku Millennium doceniają instytucję za wysokiej jakości obsługę, indywidualne podejście, a także błyskawiczne rozpatrzenie wniosku.

 • Wiktor
  “Pilnie potrzebowałem dodatkowych pieniędzy. Nie otrzymuję jednak wynagrodzenia z umowy o pracę. Bałem się więc, że żaden bank nie udzieli mi kredytu. Okazało się, że Bank Millennium honoruje dochody z różnych źródeł. Dzięki temu pieniądze szybko trafiły na moje konto. Polecam!”
 • Marzena
  “Pożyczka gotówkowa uratowała wakacje mojej rodziny. Dzięki dodatkowym pieniądzom mogłam zabrać bliskich za granicę. Wniosek złożyłam online, decyzja kredytowa pojawiła się w ciągu kilku godzin. Wszystko bez komplikacji.”
 • Darek
  “Szybko, sprawnie i z minimum formalności, czyli tak jak lubię najbardziej. Na pewno jeszcze tu wrócę!”

Bank Millennium – wymagania wobec kredytobiorcy

Na rynku finansowym dostępnych jest wiele ofert kredytów gotówkowych. Różnią się wysokością limitu kredytowego, okresem spłaty, a także całkowitym kosztem. Różnice w ofertach dotyczą również wymagań, które pożyczkodawca stawia przed klientem. Bank Millennium dba o to, aby formalności związanych z wnioskowaniem o dodatkowe pieniądze było jak najmniej. Dzięki temu klient może szybko i bezstresowo uzyskać potrzebne pieniądze.

Aby wnioskować o kredyt gotówkowy w Banku Millennium, należy spełnić następujące wymagania:

 • wiek – minimum 18 lat;
 • pozytywna zdolność kredytowa;
 • dobra historia finansowa;
 • aktywne konto bankowe;
 • telefon komórkowy;
 • stały dochód (może pochodzić z różnych umów);
 • zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu.

Kredyt gotówkowy ma być zastrzykiem gotówki, który podreperuje domowy budżet, a nie go obciąży. Z tego względu Bank Millennium przykłada dużą wagę do analizy zdolności kredytowej swoich klientów. Sprawdza, czy osoba ubiegająca się o dodatkowe pieniądze nie ma zaległości finansowych wobec innych instytucji. Weryfikuje również jej dane osobowe. Klienci ubiegający się o kredyt gotówkowy w Banku Millennium sprawdzani są w rejestrach dłużników. Warto pamiętać, że niska zdolność kredytowa spowodowana np. niskim wynagrodzeniem nie dyskwalifikuje klienta z ubiegania się o produkty bankowe. Mogą one zostać przyznane na innych warunkach (w innej cenie lub na krótszy okres). Warto jednak złożyć wniosek i poczekać na jego weryfikację.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w Banku Millennium?

Osoby, które zdecydują się sięgnąć po kredyt gotówkowy w Banku Millennium, mogą liczyć na błyskawiczne rozpatrzenie wniosku. Jak go złożyć? Dostępne są trzy opcje:

 • przez internet;
 • za pomocą TeleMillennium (infolinia Banku Millennium);
 • w oddziale banku.

Wybierając opcję “wniosek online” należy pamiętać o tym, że będziemy musieli podać w nim kilka danych. Znajdziemy je w dowodzie osobistym. Dodatkowo musimy samodzielnie określić wysokość kredytu oraz czas jego spłaty. Może się okazać, że nie będziemy wiedzieć ile pożyczyć. Wtedy warto skorzystać z pomocy pracowników banku, którzy realnie ocenią nasze możliwości finansowe.

Wypełniony wniosek należy przesłać do kredytodawcy. Gdy tylko sprawdzi on wiarygodność podanych w dokumencie informacji oraz zweryfikuje naszą zdolność kredytową, otrzymamy decyzję. Zostanie nam ona dostarczona mailem lub telefonicznie. Co ważne, bank poinformuje nas o decyzji kredytowej bez względu na to, czy będzie ona pozytywna, czy też negatywna. Jeśli nie otrzymaliśmy kredytu, warto poprawić możliwości finansowe i za pewien czas ponownie złożyć wniosek.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego w Banku Millennium

Klienci Banku Millennium mogą skorzystać nie tylko z atrakcyjnej oferty finansowej, ale również ubezpieczeniowej. Jednym z produktów, które oferuje bank, jest ubezpieczenie kredytu gotówkowego. “Bezpieczna Pożyczka” zabezpiecza przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Ubezpieczenie Banku Millennium gwarantuje ochronę w przypadku:

 • utraty stałego źródła dochodów lub hospitalizacji w wyniku wypadku;
 • czasowej niezdolności do pracy albo śmierci w wyniku wypadku;
 • całkowitej niezdolności do pracy albo inwalidztwa w wyniku wypadku;
 • poważnego zachorowania;
 • śmierci.

Klient nie musi wybierać ryzyk, od których skutków chce być chroniony. Zakres pakietu zawsze obejmuje 5 zdarzeń. Bank dopasowuje jednocześnie ofertę do zaistniałej sytuacji. W razie zajścia któregoś z powyższych zdarzeń ubezpieczalnia wypłaci:

 • do 12 rat w przypadku utraty stałego źródła dochodu albo do 6 rat w przypadku hospitalizacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku;
 • nawet 36 rat w przypadku czasowej niezdolności do pracy albo 25 proc. kwoty pożyczki gotówkowej pozostającej do spłaty w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku;
 • całą kwotę pożyczki gotówkowej, która pozostała do spłaty w przypadku całkowitej niezdolności do pracy albo 25 proc. kwoty pożyczki pozostającej do spłaty w przypadku inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku;
 • całą kwotę pożyczki w przypadku poważnego zachorowania lub śmierci.

Umowę ubezpieczenia możemy podpisać wraz z umową pożyczki. Polisa obowiązuje już od następnego dnia od momentu dopełnienia formalności. Koszt ubezpieczenia doliczany jest do kwoty kredytu i wynosi 0,3 proc. jego wartości.

Bank Millennium – promocja dla klientów

Oferta Banku Millennium jest atrakcyjna. Jej zaletą jest fakt, że kredytodawca regularnie ogłasza promocje, z których mogą skorzystać zarówno stali, jak i nowi klienci. Obecnie w Banku Millennium obowiązuje promocja “100 zł raty za każde 5 000 zł pożyczki IV edycja”. Klienci, którzy sięgną po pożyczkę w kwocie 5 000, 10 000, 15 000 czy 20 000 zł na maksymalnie 60 miesięcy, mogą spłacić ją w niższych ratach. Należy jednak pamiętać, że promocja ograniczona jest czasowo. Trwa do 20.04.2020 roku. Mogą z niej skorzystać pełnoletnie osoby, które wnioskowały o pożyczkę gotówkową bez ubezpieczenia.

RRSO pożyczki gotówkowej na nowych warunkach wynosi jedynie 7,68 proc. Pożyczkę możemy uzyskać całkowicie online. Przez cały okres kredytowania spłacamy równe raty, ustalone wcześniej z pożyczkodawcą. Bank za promocyjną pożyczkę nie ponosi prowizji.

Podobne wpisy