Konto Direct w ING Bank Śląski

Opłaty za Konto Direct w ING Banku Śląskim

Konto Direct w ING Banku Śląskim przeznaczone jest dla osób powyżej 18 roku życia. Bank gwarantuje brak dodatkowych opłat zarówno za otwarcie, jak i prowadzenie rachunku. W tym miejscu warto również wspomnieć o oprocentowaniu konta, które wynosi 0 proc.! Jeżeli zdecydujemy się na założenie takiego konta na stronie internetowej ING będziemy mogli wykorzystać dostępne bonusy i zniżki!

Poniżej przygotowaliśmy tabelkę, z której dowiesz się najważniejszych informacji o ewentualnych opłatach związanych z tą ofertą. Zapoznaj się!

Konto Direct
Otwarcie konta0 zł
Prowadzenie rachunku płatniczego0 zł
Obsługa karty debetowej0 zł – za kartę debetową VISA lub MasterCard Debit.
Standardowe przelewy internetowe0 zł
Wypłata gotówki z bankomatów0 zł – bankomaty ING, Planet Cash i pierwsza wypłata w miesiącu w pozostałych bankomatach.2,50 zł – pozostałe bankomaty.
Funkcje karty płatniczejpłatności zbliżeniowe płatności internetowe cashback 3D Secure wielowalutowość możliwość umieszczenia swojego zdjęcia na karcie lub skorzystania z unikalnego wzoru graficznego możliwość odpłatnego ubezpieczenia karty (koszt 3 zł miesięcznie)program rabatowy Visa Oferty
Warunek darmowości rachunkuW każdym miesiącu powinniśmy dokonywać płatności kartą w wysokości min. 300 zł. W przeciwnym wypadku bank będzie wymagał opłaty w wysokości 7 zł.

Decydując się na Konto Direct będziemy mogli wypłacać pieniądze z bankomatów ING, Planet Cash bez dodatkowych opłat! Warto podkreślić, że pierwsza wypłata w miesiącu w pozostałych bankomatach jest również darmowa. Za wypłatę pieniędzy za granicą bank pobierze 3 proc. kwoty wypłaty + 3 proc. za przewalutowanie.

Opłaty za przelewy w ING Banku Śląskim Konto Direct

ING Bank Śląski w przypadku większości przelewów dokonywanych z Konta osobistego Direct nie wymaga od swoich klientów żadnych opłat. Dodatkowe koszty obowiązują tylko przy tradycyjnych przelewach w placówkach bankowych – 9 zł, przelewach natychmiastowych – 5 zł oraz przelewach zagranicznych SWIFT – 40 zł.

Więcej szczegółów dotyczących dodatkowych kosztów za przelewy znajdziesz w poniższej tabelce.

Konto Direct
Przelew zwykły0 zł
Przelew zwykły w oddziale9 zł
Przelew natychmiastowy5 zł
Zlecenie stałe0 zł
Polecenie zapłaty0 zł
Przelew SEPA0 zł
Przelew SWIFT40 zł
Przelew na telefon BLIK0 zł
Kody SMS (autoryzacja operacji)0 zł

Promocje za założenie konta w ING Banku Śląskim

Każdy, kto będzie chciał założyć Konto Direct w ING Banku Śląskim może liczyć na skorzystanie z ciekawych promocji. Oczywiście klienci tego banku mogą liczyć też na inne bonusy przy innych produktach finansowych – w porównaniu do innych banków ING dominuje pod tym względem na naszym rynku.

Poniżej wskazaliśmy wszystkie szczegóły dotyczące promocji związanych z Kontem Direct, sprawdź!

Konto Direct – promocje
ING Bank Śląski proponuje 160 zł nagrody nowym klientom, którzy zdecydują się otworzyć Konto w ING do 30 czerwca i będą aktywnie korzystać z rachunku i karty.

Aplikacja mobilna Moje ING mobile

Aplikacja mobilna Moje ING mobile to niezwykle funkcjonalne narzędzie stworzone przez ING Bank Śląski dla wszystkich klientów. Dzięki niej można cały czas kontrolować swoje finanse i korzystać w szybki i co najważniejsze, prosty sposób z wielu przydatnych funkcji takich, jak:

 • wykonywanie standardowych przelewów internetowych,
 • płatności w sklepie telefonem,
 • podgląd stanu konta i karty kredytowej, bez logowania,
 • generowanie kodów BLIK,
 • dodawanie paragonów,
 • powiadomienia PUSH po każdej transakcji,
 • szybkie przelewy bez logowania.

Jak założyć Konto Direct w ING Banku Śląskim

Proces założenia Konta Direct jest naprawdę prosty i zajmie nam zaledwie kilka minut! Jak to zrobić? Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem krok po kroku, z którego dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji na ten temat. Każdy kto będzie chciał otworzyć taki rachunek w ING Banku Śląskim powinien zastosować się do następujących kwestii:

 • Wypełnij wniosek na stronie ING Bank Śląski, podając podstawowe dane osobowe.
 • Wyślij formularz i poczekaj na kontakt z konsultantem, który zadzwoni lub wyśle do nas wiadomość mailową.
 • Następnie ustal z pracownikiem banku, kiedy kurier będzie mógł przyjechać z umową.
 • Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera.
 • Jeżeli umowa trafi z powrotem do banku, ING od razu aktywuje twój rachunek bankowy.

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań związanych z założeniem Konta Direct, warto skontaktować się z konsultantami wyjaśnią wszelkie wątpliwe kwestie i pomogą otworzyć rachunek bankowy.

Zalety:

 • można założyć darmowe konto bez zbędnych formalności,
 • gwarancja bezpieczeństwa transakcji bezgotówkowych poprzez metodę 3D Secure,
 • prosty i szybki proces wnioskowania o konto bankowe,
 • funkcjonalna aplikacja Moje ING mobile,
 • wiele promocji, rabatów i bonusów dla każdego posiadacza konta,
 • w ofercie banku dostępnych jest wiele korzyści dla osób, które dopiero zakładają konto.

Wady:

 • darmowe są tylko bankomaty ING i Planet Cash

Przegląd recenzji

Ocena redakcji - 8/10

Szczegóły

ING Bank Śląski jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Powstał w 1988 roku pod nazwą Bank Śląski. W 1996 roku większość udziałów tego banku wykupiła holenderska Grupa ING. Dysponuje dużą siecią oddziałów i zapewnia dostęp do bezpłatnych bankomatów na terenie naszego kraju. W ofercie banku znajdziemy wiele interesujących usług finansowych przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Do flagowych produktów ING Banku Śląskiego możemy zaliczyć Konto Direct. Poniżej  wskazaliśmy najważniejsze informacje na jego temat, zapoznaj się!

8 Świetnie!

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password