Konto na selfie – nowa funkcja w aplikacji SGB Mobile

SGB-Bank SA i banki spółdzielcze SGB udostępniły użytkownikom aplikacji SGB Mobile zakładanie rachunku bankowego przy użyciu selfie. Witamy w gronie naszych klientów!


SGB-Bank S.A skupiony jest na dostarczaniu Bankom Spółdzielczym SGB bezpiecznych i nowoczesnych rozwiązań finansowych. Bardzo nas cieszy, że mamy w tym swój udział dostarczając możliwość zdalnego zakładania rachunku bankowego, dzięki procesowi wideoweryfikacji.

Proces jest prosty i szybki, a przede wszystkim umożliwia sprzedaż produktów bez konieczności wychodzenia z domu przez Klienta. Wystarczy posiadać komputer, tablet lub smartfon.

Tak o systemie mówi Jan Szajda – CEO firmy IDENTT:

Nasze rozwiązania przyspieszają procesy obsługi klienta, zmniejszając przy tym ryzyko związane z posługiwaniem się fałszywą tożsamością oraz dokumentami. W Polsce z naszych systemów korzysta wiele podmiotów z branży finansowej i nie tylko. Cieszymy się, że SGB-Bank SA dołączyła do grona naszych klientów.

IDENTT to wrocławska firma założona w 2015 roku, która udostępnia system wyposażony w algorytmy wspierające proces weryfikacji tożsamości wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne do obsługi klienta. Pozwala na wiarygodną, zdalną weryfikację tożsamości w różnorodnych scenariuszach, umożliwiając w pełni zdalną obsługę klienta. W połączeniu z biometrycznym sprawdzeniem wizerunku osoby minimalizowane jest ryzyko związane z posługiwaniem się fałszywymi dokumentami i tożsamością.

Projekt w SGB – BANK SA zrealizowano wspólnie ze spółką Ailleron.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password