konto 360° w Millennium

Opłaty za konto 360° w Millennium

Konto 360° może być najtańszym kontem na rynku – bo darmowym. By tak było należy spełnić dwa proste warunki: otrzymywać co miesiąc przelewy zewnętrzne na kwotę 1000 zł i wykonać jedną transakcję kartą bądź BLIKiem miesięcznie. Takie warunki spełni bez problemu każda pracująca osoba, która korzysta z konta w normalny sposób.

Konto 360°
Prowadzenie rachunku płatniczego0 zł / 8 zł
Obsługa karty debetowej0 zł / 7 zł
Przelewy internetowe0 zł
Wypłata gotówki z bankomatów0 zł / 1 lub 5 zł
Dodatkowe funkcjeBLIKaplikacja mobilnapakiet ubezpieczeniapłatności zbliżeniowe
Warunek darmowości rachunku1000 zł wpływów zewnętrznych i 1 płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie. Inaczej miesięczny koszt obsługi konta wynosi 15 zł.

Opłaty za przelewy w Millennium

Przelewy w banku Millennium nie są drogie. Tak jak we właściwie wszystkich dużych bankach komercyjnych, jeśli ograniczymy się do bankowości internetowej i przelewów krajowych, to za przelewy nie zapłacimy nic. Wyjątek od tej zasady w Millennium stanowią przelewy natychmiastowe, których koszt wynosi 5 zł. Wyraźnie brakuje pakietu choćby trzech darmowych przelewów błyskawicznych. W zamian bank oferuje również błyskawiczny, ale też darmowy BLIK.

Przelewy na koncie 360°
Internetowy zwykły0 zł
BLIK0 zł
Natychmiastowy5 zł
SEPA w EUR0 zł
W walucie obcej lub przelew zagraniczny (SWIFT)0,5% min 20 PLN max 125 PLN

Promocje za założenie konta w Millennium

Dla łowców okazji bankowych mamy złe wieści – Millennium wypłaca nagród za otwarcie konta. To jeszcze nie oznacza, że nowi klienci nie mogą tu liczyć na nic ciekawego.

Nowe środki zdeponowane na bezpłatnym Koncie Oszczędnościowym Profit są oprocentowane w wysokości 2,7% do kwoty 100 000 zł. Promocyjnie wysokie oprocentowanie obowiązuje przez 100 dni. W przeciwieństwie do lokaty z konta oszczędnościowego Profit można wypłacać i wpłacać pieniądze bez utraty odsetek.

To nie wszystko. Przez rok po założeniu konta mamy dostęp do Pakietu Bardzo Pomocnego, czyli pomocy fachowca w domu, pomocy medycznej oraz pomocy IT. Z pomocy można skorzystać do 7 razy do roku. Po upłynięciu bezpłatnego okresu pakiet kosztuje zaledwie 4,98 zł miesięcznie.

Aplikacja mobilna Bank Millennium

Aplikacja mobilna, czyli apka Banku Millennium nazywa się po prostu bank Millennium. Jak na aplikację bankową cieszy się w sklepie Play bardzo dobrą opinią. Pozwala na dostęp do wielu przydatnych funkcji konta niedostępnych z poziomu strony internetowej. Istnieje nawet rozszerzenie do aplikacji do smartwatchy pozwalające na płacenie w sklepie zegarkiem. Na co jeszcze pozwala aplikacja Bank Millennium?

 • Przelewy BLIK na telefon.
 • Opłacanie faktur przez kod QR.
 • Wszelkie normalne operacje na koncie.
 • Dostęp do produktów takich jak kredyty czy lokaty.
 • Zakup biletu komunikacji miejskiej.
 • Uiszczenie opłaty za miejsce parkingowe.
 • Rozmowa z chatbotem Milą.
 • Logowanie przez odcisk palca.
 • Płatności w sklepie telefonem.

Jak założyć konto 360° w Millennium

Istnieją dwa sposoby na założenie konta 360°. Pierwszym z nich jest wizyta w oddziale po wypełnieniu wniosku online. W tej wersji umowa będzie na ciebie czekała w placówce, a konto zostanie aktywowane od razu po jej podpisaniu. Karta debetowa zostanie wysłana pocztą w ciągu kilku dni.

Drugi sposób to wypełnienie wniosku online i podpisanie umowy z kurierem. W tym przypadku zadzwoni do ciebie konsultant by ustalić datę i godzinę wizyty kuriera. Kurier zweryfikuje dane z twojego dowodu osobistego i przekaże ci umowę do podpisu. Wraz z umową otrzymasz od razu kartę debetową. Konto zostanie aktywowane po powrocie kopii umowy dla banku do Millennium, czyli w ciągu 1 do 3 dni.

Zalety i wady konta 360°

Konto 360° to flagowy produkt Millennium. Nie ma tu co prawda krzykliwych promocji, takich jak x kwota pieniędzy za założenie konta, ale po spełnieniu niewielkich wymogów wstępnych otrzymujemy bezpłatne (do typowych zastosowań) konto bankowe z świetną aplikacją mobilną oraz wszelkimi udogodnieniami nowoczesnej bankowości, takimi jak BLIK czy płatności telefonem.

Zalety:

 • Brak opłat za prowadzenie rachunku.
 • Brak opłat za kartę debetową.
 • Darmowe wszystkie bankomaty w całej Polsce.
 • Przez pierwszy rok bezpłatny pakiet ubezpieczenia.
 • Dobra aplikacja mobilna.
 • Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem na aż 2,7%.

Wady:

 • Brak Google Pay.
 • Jeśli nie spełnimy warunków darmowości konta, to opłaty wynoszą aż 15 zł miesięcznie

Przegląd recenzji

Ocena redakcji - 8/10

Szczegóły

Millennium to jeden z największych banków w Polsce. Szczególnie popularnym produktem tej instytucji są konta bankowe, a wśród nich największą popularnością cieszy się flagowy produkt banku, konto 360°. Nie dzieje się tak bez przyczyny, bo oferta Millennium jest naprawdę dobra. Zobacz na co możesz liczyć otwierając akurat ten rachunek.

8 Świetnie!

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password