Za nami FintechRejs 2021

9 czerwca 2021 r. odbył się FintechRejs 2021. Była to już piąta edycja prestiżowego wydarzenia, które skupia wokół siebie doświadczonych specjalistów sektora oraz osoby zainteresowane wykorzystaniem najnowszych technologii w świecie finansów.

Tradycje największego networkingowego wydarzenia branży fintech sięgają 2017 roku, kiedy to po raz pierwszy odbyły się „Targi Usług i Produktów Rynku Fintech”. Później event przechodził jeszcze dwie zmiany nazwy, by ostatecznie pozostać przy FinTechRejsie. Nic w tym dziwnego, bowiem to właśnie rejs statkiem po Odrze jest najbardziej wyczekiwanym punktem wieczoru przez wielu uczestników wydarzenia.

Jak przebiegło tegoroczne spotkanie?

Tegoroczna edycja największego wydarzenia networkingowego sektora fintech rozpoczęła się 9 czerwca 2021 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu. To właśnie tam odbyła się część merytoryczna spotkania, na którą złożyły się liczne prelekcje oraz interesujące panele dyskusyjne z udziałem ekspertów. Zaproszeni goście mieli wiele do powiedzenia na temat obecnego kształtu całego rynku usług finansowych, a także jego perspektyw na przyszłość. Nie zabrakło także podsumowań dotyczących tego, jakie wyzwania przyniosła pandemia i związane z nią zmiany regulacyjne. Część konferencyjna spotkania zakończyła się o godzinie 15:30. Była to spora dawka merytorycznej wiedzy od doświadczonych specjalistów.

FintechRejs 2021 część merytoryczna

Jednak FintechRejs zdecydowanie wyróżnia się wśród sztampowych, tradycyjnych wydarzeń branżowych. W związku z tym równo o 17:00 rozpoczęła się część networkingowa spotkania. Tradycyjnie już przybrała formę rejsu statkiem wycieczkowym po Odrze.

Ta część FintechRejsu każdego roku cieszy się największym zainteresowaniem wśród uczestników wydarzenia. Pozwala bowiem porzucić sztywne konwenanse, aby w pięknym otoczeniu stolicy Dolnego Śląska wymieniać doświadczenia i nawiązywać szereg nowych znajomości biznesowych.

Fintech Rejs 2021 – spotkanie, na które wszyscy czekali

FintechRejs to największe tego typu spotkanie polskiego sektora fintech. Każdego roku biorą w nim udział przedstawiciele najważniejszych podmiotów obecnych na rynku. Obecność na spotkaniu pozwala wymienić doświadczenia, poznać branżowe nowinki czy spotkać osoby z branży.

Tegoroczny FintechRejs 2021 był jednak pod wieloma względami wyjątkowy. Przede wszystkim po raz pierwszy w historii wydarzenia dopisała pogoda. Rejs statkiem w promieniach zachodzącego słońca był niezapomnianym doświadczeniem. Ponadto było to także pierwsze spotkanie organizowane po długim okresie przymusowej izolacji. Sprawiło to, że goście byli wyjątkowo spragnieni zarówno rozmów, jak i złotych trunków.

Rafał Tomkowicz FintechRejs 2021

Mimo postępującej cyfryzacji również na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według mnie najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Jako organizator wydarzenia opieram się właśnie na takich relacjach, co – mam nadzieję – pozytywnie wpływa na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji na rozwój całej branży

– podkreśla Rafał Tomkowicz, organizator wydarzenia.

Partnerzy wydarzenia FintechRejs 2021

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password