FinTech Rejs

FinTech Rejs to największe wydarzenie networkingowe polskiego rynku FinTech. Każdego roku biorą w nim udział setki osób zainteresowanych aktualnymi trendami i możliwościami tego najszybciej rozwijającego się sektora finansowych rozwiązań online.

FinTech Rejs to wydarzenie organizowane z myślą o przedstawicielach sektorów związanych z rozwojem technologicznym innowacyjnych usług finansowych. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, łączenie ludzi z branży i wsparcie w realizacji nowych pomysłów. Nadrzędnym pragnieniem, które przyświecało organizacji FinTech Rejsu, jest budowanie środowiska sprzyjającego rozwojowi innowacyjnych usług finansowych w połączeniu z najnowszymi technologiami.

FinTech Rejs skierowany jest do:

  • banków,
  • firm pożyczkowych,
  • firm ubezpieczeniowych,
  • firm windykacyjnych,
  • firm pośrednictwa finansowego,
  • kancelarii prawnych,
  • dostawców usług i produktów rynku FinTech,
  • dostawców produktów B2B,
  • firm z branży IT dostarczających rozwiązania dla rynku finansowego,
  • założycieli start-upów oraz osób poszukujących swojego miejsca w branży finansowej.

FinTech Rejs – historia

FinTech Rejs po raz pierwszy odbył się w 2017 roku pod nazwą „Targi Usług i Produktów Rynku Fintech”. Dwa lata później event został przemianowany na „Fintech Day in Wrocław”, natomiast w 2020 roku największe wydarzenie networkingowe polskiej branży FinTech zyskało ostateczną nazwę – „FinTech Rejs”.

Już pierwsza edycja tego wyjątkowego wydarzenia zgromadziła wielu zainteresowanych, natomiast z biegiem lat liczba uczestników stale rosła. To dowód na to, że w czasie postępującej cyfryzacji spotkania twarzą w twarz nadal są ważne.

fintech rejs

– Mimo postępującej cyfryzacji, również tej na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według mnie najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Jako organizator wydarzenia opieram się właśnie na takich relacjach. Mam nadzieję, że pozytywnie wpływa to na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji rozwój całej branży – podkreśla Rafał Tomkowicz, organizator FinTech Rejsu.

Rafał Tomkowicz – Redaktor prowadzący Banking Magazine
 

Rafał Tomkowicz83 Posts

Od początku lat 2000-2001 zdobywał swoje doświadczenie z finansami, na przemiennie kierując zespołami sprzedaży (Invest Bank, Provident, Credit Agricole) oraz koordynując działania firm zarządzających wierzytelnościami. Po kilkunastu latach pracy postanowił postawić bardziej na swoim i zaczął swoją przygodę z własnymi projektami. Od 2012 roku z dobrym skutkiem udało mi się stworzyć kilka znaczących marek na rynku pośrednictwa internetowego w zakresie finansów osobistych jak również firmowych. Redaktor prowadzący serwis blizejbiznesu.pl - portal tematyczny poświęcony przedsiębiorczości. Był twórcą serwisu bankingmagazine.pl. Autor wielu publikacji dotyczących finansów osobistych. Na co dzień przedsiębiorca prowadzący spółkę Sfera Finansów, w ramach której tworzy i wydaje serwisy internetowe oraz organizator eventów tematycznych skierowanych do rynku finansowego. Prowadzący uroczyste Gale branżowe oraz konferansjer podczas kongresów finansowych.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password