ProService Finteco rozszerza ofertę o wideoweryfikację

ProService Finteco powiększa wachlarz sposobów weryfikacji tożsamości. Za sprawą rozszerzenia dotychczasowej współpracy w ofercie firmy pojawiła się wideoweryfikacja.

ProService Finteco to dostawca nowoczesnych usług, które zapewniają możliwość szybkiej i wygodnej weryfikacji elektronicznej. Marka stworzyła Identity Hub, czyli pakiet innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które przeznaczone są dla różnych podmiotów i organizacji. Identity Hub znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest bezpieczne i niezawodne narzędzie do sprawdzanie tożsamości na szeroką skalę.

Proservice Finteco kładzie nacisk na rozwój technologii w oparciu o najnowsze trendy. Fundamentem naszych działań jest bezpieczeństwo danych oraz dbałość o sprawną i wygodną obsługę klientów. Decyzja o współpracy z IDENTT wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw

– podkreśla Tomasz Kowalik, Dyrektor Generalny ProService Finteco.

Współpraca ProService Finteco i IDENTT

Teraz do grona dostawców oprogramowania marki dołączyła firma IDENTT. To wrocławski podmiot, który działa na rynku innowacyjnych technologii już od 2015 roku. Marka stworzyła system, który opiera się na algorytmach ułatwiających proces weryfikacji tożsamości. Zapewnia on możliwość sprawdzenia wiarygodności użytkownika w różnorodnych sytuacjach, dzięki czemu jest to kompleksowe narzędzie do całkowicie zdalnej obsługi klienta. Rozwiązanie jest również wzbogacone o biometryczne sprawdzenie wizerunku, dzięki czemu do minimum ogranicza ryzyko wyłudzeń i posługiwania się fałszywą tożsamością.

Dzięki wideoweryfikacji cały proces nawiązywania współpracy z klientami może być jeszcze szybszy i wygodniejszy. Usługa ta znajduje zastosowanie we wszystkich branżach, w których niezbędne jest sprawdzanie tożsamości. Dzięki niej konsumenci nie potrzebują już oni wychodzić z domu i fizycznie udawać się do placówki konkretnej marki, aby potwierdzić swoją tożsamość. Mogą to zrobić w wybranym przez siebie miejscu i czasie. Do zawarcia umowy na odległość potrzebują wyłącznie urządzenie z dostępem do Internetu.

Nasze rozwiązania zdecydowanie przyspieszają procesy obsługi klienta, zmniejszając ryzyko związane z posługiwaniem się fałszywą tożsamością oraz fałszywymi dokumentami. W Polsce z naszych systemów korzysta wiele podmiotów z branży finansowej, takich jak banki, firmy pożyczkowe, firmy leasingowe oraz towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Cieszymy się, że firma ProService Finteco dołączyła do grona naszych klientów.

– podkreśla Jan Szajda, CEO firmy IDENTT.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password