Nowa metoda doładowania konta ZEN.COM

ZEN.COM to prężnie działający na 31 rynkach Europejskiego Obszaru Gospodarczego polski fintech. Aktualnie wychodzi do swoich klientów z nową metodą zasilania konta, dzięki której spośród szerokiego wachlarza możliwości, można wybrać doładowanie kont m.in. przy użyciu Apple Pay, Google Pay, iDeal, czy Trustly. Co jeszcze przygotowała dla nas firma?

Wdrożenie nowego sposobu zasilania konta zapewnia użytkownikom jeszcze wygodniejsze i szybsze korzystanie z usługi, niż miało to miejsce dotychczas. Usługa jest w pełni dopasowana do ich preferencji i potrzeb. Firma działa już na 31 rynkach, co jednocześnie dowodzi, że nie odbiega ona od rynkowych gigantów.

Fintech ceni lokalne rozwiązania, dlatego np. udostępnił możliwość doładowanie konta w złotówkach przy użyciu BLIK-a. Główną ideą napędzającą ZEN.COM jest handel bez granic, co samo w sobie motywuje twórców aplikacji do tworzenia nowych ofert i opracowywania nowych rozwiązań. Tym samym wpływa na wzrost zadowolenia użytkowników indywidualnych oraz klientów biznesowych.

Więcej korzyści z ZEN.COM

Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN.COM zapewnia, że systematyczne rozszerzanie oferty i wprowadzanie kolejnych innowacyjnych sposobów doładowania konta ma zapewnić klientom optymalny poziom wygody, a także przybliżyć i jednocześnie pomóc lepiej zrozumieć zawiły świat finansów. ZEN.COM stawia na nowoczesne rozwiązania, a rozszerzona, unikalna oferta doładowania konta, to tylko jedno z nich.

Udogodnień jest znacznie więcej, bowiem od niedawna każdy użytkownik aplikacji może także korzystać z ZEN Buddies, funkcji umożliwiającej użytkownikom wykonywanie zupełnie bezpłatnych przelewów za pomocą jedynie numeru telefonu. Co więcej, funkcjonalność aplikacji została wzbogacona o „zenefity”, które są oferowane w ramach subskrypcji, jak na przykład dodatkowa gwarancja na rok przy zakupach sprzętu elektronicznego, natychmiastowe cashbacki (nawet do 15%), a ponadto także ochrona zakupów dostępna w usłudze ZEN Care oraz konta wielowalutowe i przelewy bez naliczanych dodatkowych kosztów.

Aplikacje ZEN.COM

Aplikacje ZEN.COM bez najmniejszego problemu znaleźć można w Google Store, App Store, a od kwietnia nawet w Huawei App Gallery. Dzięki temu użytkownicy korzystać mogą z kompleksowych pakietów cyfrowych usług i produktów jak choćby m.in. karta płatnicza, konto wielowalutowe, czy platforma płatności online wraz z wieloma innymi korzyściami.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password