FintechRace 2021 Wrocław

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

FintechRace to cykl zawodów dla amatorów ścigania się gokartami.

Zawody dla max 24 uczestników, którzy mają ochotę poczuć emocje związane z rywalizacją w klimacie wyścigowym. Zawody odbywają się cyklicznie w godzinach wieczornych.

FintechRace dla kogo?

FinetchRace to cykl spotkań osób na co dzień związanych z rynkiem fintech, który ma na celu umożliwienie spotkania networkingowego sprzyjającego zawieraniu nowych znajomości i możliwych kooperacji firmowych.

W spotkaniach FintechRach mogą wziąć udział przedstawiciele banków, firm ubezpieczeniowych, instytucji pożyczkowych, firm windykacyjnych oraz wszystkich firm z obszaru fintech, jak również dostarczających rozwiązań technologicznych, umożliwiających rozwój całego szerokiego obszaru połączenia finansów z technologią.

FintechRace 2020

W zeszłym roku byliśmy świadkami pierwszego sezonu gokartowej rywalizacji fintechowców, gdzie w 5 rozegranych wyścigach udział wzięło 44 amatorów tej formy zabawy, reprezentując 21 drużyn.

Tytułu mistrzowskiego indywidualnie bronił będzie Bartłomiej Pataląg, którego to team Loando będzie starał się po raz drugi zwyciężyć w klasyfikacji drużynowej.

FintechRace 2021

Ten sezon spotkań zaczynamy 18 marca we Wrocławiu na torze LeMans o godzinie 19.30.

Zgłoszeń uczestnictwa należy dokonywać u organizatora poprzez wypełnienie formularza na stronie FintechRace.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym amatorskim cyklu spotkań. Zapraszamy zarówno mężczyzn, których naturalnym środowiskiem jest unoszący się zapach etyliny, jak również wszystkie przedstawicielki płci pięknej, których w poprzedniej edycji nie zabrakło, a rywalizują one w oddzielnych kategoriach, co sprawia, że cała rywalizacja jest jeszcze bardziej ciekawsza.

Liczba uczestników spotkania ograniczona.

Podobne wpisy