5. Edycja Fintech Brunch

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Piąta edycja Fintech Brunch zorganizowana przez Fintek.pl odbędzie się w Warszawie już 22 czerwca. Głównymi tematami będą fintech, govtech, a także bankowość i HR.

Od pewnego czasu w Warszawie organizowany jest cykl konferencji Fintech Brunch, stanowiący nie tylko doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale także dający możliwość przedstawienia własnych rozwiązań, projektów i osiągnięć. Dodatkowo oprócz dzielenia się własnymi doświadczeniami, można poznać najświeższe, gotowe rozwiązania i case’y, co bez wątpienia sprzyja rozwojowi oraz ułatwia późniejszą współpracę między firmami z branży fintech.

Zeszłoroczna edycja

Ostatnia edycja Fintech Brunch, która odbyła się 8 października 2020 roku, poruszała kwestie m.in. dotyczące rynku płatności w dobie pandemii, regulacyjnych wyzwań związanych z cyfrowymi płatnościami, a także moralnych aspektów behawioralnych systemów scoringowych. Warto wspomnieć, że właśnie w tym samym czasie serwis Fintek.pl świętował swoje 4 urodziny. W merytorycznej części debaty wzięli udział reprezentanci firm tj. PayPo, Twisto, Przelewy24 oraz Pekao. Spotkanie początkujących w tej branży przedsiębiorców z przedstawicielami firm z wieloletnim stażem i wieloma sukcesami na kontach, to okazja, aby zaczerpnąć wiedzy oraz poznać ten świat od podszewki.

Dlaczego warto wybrać się na Fintech Brunch?

Konferencja, której termin zaplanowano na 22 czerwca, będzie już piątą edycją Fintech Brunch. Tegoroczne wydarzenie jest drugim z rzędu spotkaniem, które odbędzie się w obowiązującym obecnie reżimie sanitarnym. Za sprawą obostrzeń wynikających z pandemii koronawirusa organizatorzy zmuszeni zostali do ograniczenia liczby uczestników, co jednak w żadnym wypadku nie wpłynie na to, że konferencja okaże się mniej ciekawa. Wydarzenie będzie pełne interesujących wystąpień i dyskusji, a co więcej będzie to również powrót do normalnego życia, które przez ostatnie miesiące było mocno ograniczane przez sytuację z Covid-19.

Dla większości z nas czas pandemii wiązał się z ograniczeniami, zakazami i wszechobecną stagnacją, ale są też osoby, dla których był to czas dynamicznego rozwoju biznesowego, a także koncepcyjnego. Spotkanie pozwoli nam poznać tych, którzy wykorzystali ten ciężki czas i jak mówi stare porzekadło „przekuli to w złoto” wyciągając z niego coś dobrego. W programie 5. edycji z pewnością nie zabraknie prelekcji ekspertów z branż takich jak: fintech, govtech, banktech i hrtech. Ważnym punktem w harmonogramie konferencji będzie także promocja rozwiązań paperless, a na zwieńczenie całego wydarzenia przewidziano interesującą debatę.

Na miejsce spotkania ponownie wybrano warszawską Pragę, a dokładniej zlokalizowaną tam restaurację ArtBistro przy ulicy Stalowej 52. Zarówno kameralna atmosfera, jak i powiew lata nastrajają do spotkań, które jak w tym przypadku warto wykorzystać na biznesowe rozmowy i nawiązywanie nowych znajomości. Organizatorzy przewidują niespodziankę dla wszystkich, którzy zostaną z nimi do samego wieczoru.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w 5. edycji Fintek Brunch: https://fintek.pl/zapisz-sie-na-fintek-brunch/

Podobne wpisy