XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
XV Kongres ICV POLSKA

Zapraszamy na największe wydarzenie controllingowe tego roku! 11-12 października widzimy się w Warszawie oraz ON-LINE na XV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2021).

CIA 2021 baner

Na XV Kongres ICV POLSKA (11-12 października w Warszawie oraz On-line) zapraszamy w szczególności finansistów, controllerów i menedżerów, którzy aktywnie kształtują swoja karierę zawodową i planują swój rozwój. To największe wydarzenie controllignowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firma Akademia Controllingu Sp. z o.o.

Najlepsi eksperci i światowe autorytety

Tematem XV Kongresu ICV POLSKA jest:

NEW REALITY OF FINANCE AND CONTROLLING – UNCERTAIN BUSINESS, DIGITAL FUTURE

ICV POLSKA gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach podzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. Podczas XV Kongresu ICV POLSKA wystąpią przedstawicieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw (PKN ORLEN, Grupa Polpharma, CCC, Bank BNP Paribas, AMICA, DB CARGO, Herlitz, Hydomat, VOX, Volkswagen i wielu innych).

Poznacie również światowych ekspertów ICV w tym Członka Zarządu Think Tanku Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV), wybitnego specjalistę i wizjonera – Prof. Dr. Ronald Gleich, który opowie nam o controllingu i zarządzaniu kosztami w czasach kryzysu. O Robotic Process Automation w controllingu i finansach usłyszymy od Prof. Dr. Mike Schulze’a. Zaprosiliśmy również przedstawiciela ICV RUSSIA – Valentina Usenkova.

sprawdź program kongresu >>

Stawiamy na networking! Podczas przerw kawowych oraz wieczornej imprezy integracyjnej zapewniamy możliwość nieformalnej wymiany doświadczeń, budowania sieci profesjonalnych kontaktów.

Zobacz relacje z poprzednich kongresów >>

Zapisz się na stronie Kongresu: https://controllingintelligenceadventure.pl/ Liczba miejsc jest ograniczona, a niższa cena obowiązuje tylko do 24 września!

Podobne wpisy