MojaAviva oferuje zniżki na e-konsultacje z psychologiem!

Współpraca Avivy z Wellbee zaowocowała ciekawą usługą, tym razem ukierunkowaną na zdrowie. Klienci, którzy korzystają z portalu MojaAviva, mogą wykupić dostęp do specjalistów zajmujących się psychologią, psychoterapią oraz psychodietetyką na lepszych, korzystniejszych warunkach.

Oferta partnerska przewiduje 40 zł zniżki na pierwsze trzy wizyty i dodatkowo 10 zł zniżki na każdą następną konsultację. Kontakt ze specjalistą odbywa się za pośrednictwem internetu w formie wideokonferencji lub telefonicznie. Dodatkowo użytkownik portalu MojaAviva wcale nie musi wykupywać dostępu dla siebie. Z powodzeniem może z niego skorzystać inna osoba.

Dzięki MojaAviva szybko załatwisz wiele spraw

Do tej pory wszyscy klienci Avivy, którzy używali samoobsługowego portalu MojaAviva, mieli znacznie ułatwiony dostęp do wielu funkcji. Między innymi mogli szybko i w prosty sposób przeprowadzać takie czynności jak choćby zgłoszenie szkody, zakup produktów, opłacanie składek, czy też samodzielne zmienianie swoich danych i sprawdzanie szczegółów swojej polisy. Portal w ciągu 5 lat osiągnął prawie 600 tys. klientów, którzy co miesiąc wykonują tysiące transakcji, a ponadto, aż 40% z nich zgłasza szkody i roszczenia za pośrednictwem internetu.

W kwietniu MojaAviva poczyniła krok do przodu i udostępniła użytkownikom również możliwość korzystania z telemedycyny. Wiceprezes Avivy Jolanta Karny przyznaje, że troska o zdrowie psychiczne w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważna. To jeden z czynników, dla których poszerzono ofertę właśnie o e-konsultacje (m.in. z psychologiem, psychodietetykiem i psychoterapeutą). Aviva nie spocznie na laurach, bowiem już planowane są kolejne innowacyjne posunięcia, jak np. poszerzenie funkcjonalności portalu do samoobsługi ubezpieczeń, a także o usługi partnerów zewnętrznych.

Wellbee i przekraczanie barier

Wellbee jest platformą, która przekracza bariery pojawiające się w dostępie do specjalistów. Co więcej, platformie przyświeca szczególny cel, którym jest poprawa jakości życia, każdego klienta bez względu na miejsce i czas. Wellbee za sprawą opracowanego systemu personalizacji łączy osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie psychiczne z wybranymi specjalistami. W dalszym ciągu istnieje silna potrzeba budowania społecznej świadomości, że psychika człowieka jest tak samo ważna, jak zdrowie fizyczne.

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Witamy! Zaloguj się na swoje konto

Zapamiętaj mnie Zgubiłeś hasło?

Lost Password